Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Prvni dobra hra v roce 2012 *4*
  • Zerathus
    Sám si protiřečíš.Za 1 ani ty jsi nehral GTA V za 2 ze screenu se dozvíš kulový.Vem si modelky.Někdo jim upraví xicht v photoshopu aby vypadali líp a když je vidíš v realu bez make upu ani je pomalu nepoznáš
  • Jack1947
    Paradni hra a za mne ma hra 9,2/10 Protoze jsem se bavil celych 15hodin a dokonce snad vic urcite vic jak u GTAIV. Wei Shen Rockz and have guts and balls on that.
  • Vrook
    Super hra.. Skoro jako hrát film s Jackie Chanem.
  • Spiker01
    Ou Sleeping dogs, hraju to už druhej den. Přišlo mi to až včera, tak jsem to ještě moc nehrál, ale je to bomba, jen si nato zvyknout s klávesnicí no, to mi zatim moc nejde...
  • GTA V?? O kterém není nic známo? Kde sleepin dogs (neni ten pes něak často v nazvu?:D) vlastně jen upravuje Saint Rowt a GTA IV? A Nicko je pryč už hodně dlouho. Já bych to bral kdyby se zmínil u Mafiie ale Rockstar je už asi jeden světelny rok pryč od toho co ukazuje sleeping dogs a dnešní screny jsou toho důkazem....
  • OK, dík.
  • sleepless
    Ono to ty dva body neztratilo, nybrz neziskalo (nezacina se na 10/10 a pak jde dolu). Je to vyborna zanrova hra, ve ktere ale nic uzasne noveho neni.
  • jindra.veliky
    kdyz vidim co ma vyjit do konce roku....tak tohle musi byt jasna GOTY *4*
  • 8/10 ? Klasika lidi. :)
  • Malej před-hype? *5*

    (Nic ve zlým pán Smutný, to já jen takovej joke. *3*)
  • Trochu mi tam chybí, proč teda osm z deseti. Myslím, kde to ztratilo ty dva body.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit