Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K čemu statek, když už mám několik baráků po celým Skyrimu? Lepší by bylo, kdyby měl hráč možnost založit město. Určil by základní architekturu, jakej typ staveb tam bude. A postupně by se zvětšovalo až do velikosti třeba toho města, kde sídlí ten vzdorokrál Nordů (jak se nemá rád s Říší, už si nevzpomenu, jak se to jmenuje, dlouho jsem to nehrál). Mohlo by se to zakomponovat do toho questu Říše vs povstalci. Po dohrání hl. linie by tam třeba vyrostla svatyně, kde by hráče uctívali jako zachránce, šlo by je přesvědčit, aby na mě založili novej náboženskej kult. Atd. *15*
    • nevim proč, vybavil se mi Rimmer
      • No, aby mi uctívači říkali "Vaše nozdernosti", to bych zase nerad. *1*
        • A to Hairy_Ass máš proč?
          • Jeden z ujetejch nicků, co jsme používali na LANkách. Dneska bych si dal už asi jinej, ale nechce se mi kvůli tomu tvořit novej profil.
            • Tam jsem se rozhoupal ke změně profilu. *4*
  • Panebože co to ze Skyrimu dělají Simsrim nebo co? Zlatej Oblivion. *8*
    • oblivion je gulo
      • Mysli si co chceš podle mě je oblivion o hodně lepší než Skyrim.
  • Keyz
    K čemu to je když ty NPC jsou tupci. V sims se postavy alespoň nějak chovají a zde to je na prd.
  • Pche.. tak necromancy nebude *7*
  • Snad půjde alespoň dítě obětovat za zlepšení skillů,jinak *6*
  • Amylee.Anderson
    Proč ne, ale ta adopce mi přijde blbá. Lidi se v tý hře mydlej jak divý, ale sex je fujky *7*
    • Ve fable 2 (nevím jak ostatní díly ale v tech asi taky) si taky mohl mit sex (A to i homosexualni nebo s kondomem :D) tak proc ne skyrim?
      • Cahir
        Protože Bethesda na tohle prostě nemá koule a hlavně v tom nemá tradici.
    • Definuj "mydlej jak diví" *1*
      • Amylee.Anderson
        Zabíjej, řežou, rubaj, mlátěj, usmrcujou, posílaj do hrobu, podpalujou, zmrazujou, ukřičej ze skály (jakože fus ro dah), a bůhví co dál.
        • promin ale to že tam občas vlk sežere srnku není "Mydlej jak diví".. ve skyrim tam leda 90% npc vykládá jak maj těžkej život ty mydlej jak diví zahrej si GoW.. *1*
          • Amylee.Anderson
            A ty v té hře děláš co? Chováš koťátka?
            • Lawliet
              Ukaž mi video jak se tam mydlíš jak divá *1*
        • a kolik lidí jsem tam obětoval temným božstvům, kolik lidí sežal a kdoví co ještě s nimi udělal (až se divím, že tam není funkce znásilnit něčí nebohou mrtvolu). Dosti depresivní svět *4*.
    • Spíš si myslím, že se nechtěli moc dělat s genezí potomka... S batolecím a kojeneckým věkem. Přece jenom by to znamenalo spoustu času nad novými animacemi, zvuky, prvky. Chytřejší je brát z něčeho co už máš vytvořeného a děti (věk 6-14 let) tam pokud vím už jsou... :-)
      • No tak pár laškovných hlášek a následnou "stmívačku" na osm hodin herního času by mohli udělat s naprostým minimem úsilí. Prudérní cenzor by se nažral a hráčův zážitek, pokud si umí představovat, by zůstal celý. *4*

        Spíš si říkám, jestli třeba Dragonborn není neplodnej jako třeba zaklínači.
        • Nio jasně. Stmívačkou přeskočim patnáct let vývoje dítěte. A svět mezitím laskavě počká, Alduin si udělá prázdniny u moře, questy se zakonzervujou a všichni přestanou stárnout, než si vypěstuju potomka, kterej se mnou bude někam chodit. lidi, myslete aspoň trochu.
      • smejki
        myslím, že jsi uhodil hlavičkou o hřebíček.
        • Krom toho je problém s plynutím času. než se harant narodí nebo vylíhne (argoniani) trvá dejme tomu devět měsíců (jak to maj jiný rasy navím, ale dejme tomu že stejně jako lidi). než se smrad vyvine do nějaký podoby, kdy se s nim dá něco dělat a něco ho učit, tak to trvá tak šest let. No a pak dalších tak osm let, než je možný si ho s sebou brát drancovat ruiny a kydlit bandity. No a čekat patnáct herních let, než mi aplégr k něčemu bude je nesmysl. Kolik by to bylo reálnýho čistýho času? Půl roku, rok? (hrál jsem Oblivion asi rok a půl herního času a zabralo mi to pěknej kus života) A mezitim by se musel svět měnit a vyvíjet, NPC stárnout a umírat a přicházet nový. A co bych tam těch patnáct herních let jako dělal? To nemá smysl se o něco takovýho snažit.
    • KeanuX
      Asi máme v Bethesdě náboženský fanatiky. Děti se přece nerodí ale zjevujou *1* sex je přece nemorální
      • cumpi3
        řekl bych, že nejde o lidi v Bethsedě...ale prostě o retardaci dnešní společnosti, která se tváří, že násilí je víc normální než sex
        • Amylee.Anderson
          Tak ale.. na druhou stranu si myslim, že všechno je takový přesexovaný dneska. Hlavně třeba seriály, jako Borgias a Game of Thrones.
          • Jinak ten seriál za to nemůže to ten spisovatel *3*
            • Prostě to není přesexovanej serial ale knihy od autora.. *7* nechápu co nechápeš.
            • Amylee.Anderson
              Co to je za argument O.O
          • A ve Spartakovi to vypadá, že tam pomalu ani nic jinýho nedělali. *1*
  • ja ani skyrim nedohral, skoncil sem jak musim donest nejaky svitek jednomu vedci ktery je na konci mapy kde je led a musel sem cekat az to rozlusti. tak sem nevedel co delat.
    • Ty kokso, nemusels mu ho dat z5 xD to bylo jen dobrovolne, stacilo zajit na horu kde jsou fousači za tim drakem a tam ten svitek přečíst xD
    • hrát jiný quest ?
    • Promluvit s ním znova? *1*
    • proc mam - ?
  • Cahir
    "Adopt a child"! *1*
  • Zayl
    No udělat rodinu je poměrně mimo, to souhlasím. Ale přístup Bethesdy k hráčským domům je naprosto patetický. Obsidianu konec konců taky- V new vegas se první solidní housing dá pořídit až s DLC Old world blues ... a furt je horší než například underground hideout mod který je k mání už od základní verze.
    • vole, anglické slovo pathetic neznamená české patetický. se aspoň nauč česky, když neumíš anglicky
  • vsak to je styl na co mit domov kdyz si ho nemuzes udelat podle sebe? podle me je to pecka hra bude porad stejne akorat tam je pridane tohleto co te odreaguje trochu od toho sermovani me se to nahodou libi..no jeste by to chtelo online a je to uplne nejvedsi luxu a hezky kamaradum ukazat jaky mas hezky domecek a jake tam mas trofeje .ty trofeje by se dali povazovat jakoby za achievementy nebo neco podobneho bylo by to hezke
    • a ještě ukázat jakou máš hezkou postýlku... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • ,,...hezky kamaradum ukazat jaky mas hezky domecek..."

      Tímto Tě oficiálně zbavuji titulu muž.
      • a jeste neco ano napsal sem to sice jako teploklad ale predstav si ze v minecraftu to lidi taky delaji a podivejme kolik lidi tu sracku hraje? nemyslis ze ve skyrimu by to bylo aspon 100x pusobivejsi, hezci a efektivnejsi a daleko ucelnejsi? proc neukazat komosum trofeje?
      • az to tak bude pak si povime kdo mel pravdu a vsadim boty ze to budes hrat mezi prvnima.. :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit