Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Proč ne, ale ta adopce mi přijde blbá. Lidi se v tý hře mydlej jak divý, ale sex je fujky *7*
    • Ve fable 2 (nevím jak ostatní díly ale v tech asi taky) si taky mohl mit sex (A to i homosexualni nebo s kondomem :D) tak proc ne skyrim?
      • Cahir
        Protože Bethesda na tohle prostě nemá koule a hlavně v tom nemá tradici.
    • Definuj "mydlej jak diví" *1*
      • Amylee.Anderson
        Zabíjej, řežou, rubaj, mlátěj, usmrcujou, posílaj do hrobu, podpalujou, zmrazujou, ukřičej ze skály (jakože fus ro dah), a bůhví co dál.
        • promin ale to že tam občas vlk sežere srnku není "Mydlej jak diví".. ve skyrim tam leda 90% npc vykládá jak maj těžkej život ty mydlej jak diví zahrej si GoW.. *1*
          • Amylee.Anderson
            A ty v té hře děláš co? Chováš koťátka?
            • Lawliet
              Ukaž mi video jak se tam mydlíš jak divá *1*
        • a kolik lidí jsem tam obětoval temným božstvům, kolik lidí sežal a kdoví co ještě s nimi udělal (až se divím, že tam není funkce znásilnit něčí nebohou mrtvolu). Dosti depresivní svět *4*.
    • Spíš si myslím, že se nechtěli moc dělat s genezí potomka... S batolecím a kojeneckým věkem. Přece jenom by to znamenalo spoustu času nad novými animacemi, zvuky, prvky. Chytřejší je brát z něčeho co už máš vytvořeného a děti (věk 6-14 let) tam pokud vím už jsou... :-)
      • No tak pár laškovných hlášek a následnou "stmívačku" na osm hodin herního času by mohli udělat s naprostým minimem úsilí. Prudérní cenzor by se nažral a hráčův zážitek, pokud si umí představovat, by zůstal celý. *4*

        Spíš si říkám, jestli třeba Dragonborn není neplodnej jako třeba zaklínači.
        • Nio jasně. Stmívačkou přeskočim patnáct let vývoje dítěte. A svět mezitím laskavě počká, Alduin si udělá prázdniny u moře, questy se zakonzervujou a všichni přestanou stárnout, než si vypěstuju potomka, kterej se mnou bude někam chodit. lidi, myslete aspoň trochu.
      • smejki
        myslím, že jsi uhodil hlavičkou o hřebíček.
        • Krom toho je problém s plynutím času. než se harant narodí nebo vylíhne (argoniani) trvá dejme tomu devět měsíců (jak to maj jiný rasy navím, ale dejme tomu že stejně jako lidi). než se smrad vyvine do nějaký podoby, kdy se s nim dá něco dělat a něco ho učit, tak to trvá tak šest let. No a pak dalších tak osm let, než je možný si ho s sebou brát drancovat ruiny a kydlit bandity. No a čekat patnáct herních let, než mi aplégr k něčemu bude je nesmysl. Kolik by to bylo reálnýho čistýho času? Půl roku, rok? (hrál jsem Oblivion asi rok a půl herního času a zabralo mi to pěknej kus života) A mezitim by se musel svět měnit a vyvíjet, NPC stárnout a umírat a přicházet nový. A co bych tam těch patnáct herních let jako dělal? To nemá smysl se o něco takovýho snažit.
    • KeanuX
      Asi máme v Bethesdě náboženský fanatiky. Děti se přece nerodí ale zjevujou *1* sex je přece nemorální
      • cumpi3
        řekl bych, že nejde o lidi v Bethsedě...ale prostě o retardaci dnešní společnosti, která se tváří, že násilí je víc normální než sex
        • Amylee.Anderson
          Tak ale.. na druhou stranu si myslim, že všechno je takový přesexovaný dneska. Hlavně třeba seriály, jako Borgias a Game of Thrones.
          • Jinak ten seriál za to nemůže to ten spisovatel *3*
            • Prostě to není přesexovanej serial ale knihy od autora.. *7* nechápu co nechápeš.
            • Amylee.Anderson
              Co to je za argument O.O
          • A ve Spartakovi to vypadá, že tam pomalu ani nic jinýho nedělali. *1*
  • Nechápu tu kritiku. Tohle je prostě pidi DLC, který ani není nutný si kupovat. Já nevím, ale co vy jste dělali, když jste dojeli Morrowind či Oblivion? Běžný hráč nejspíše spustil jinou hru, HC hráči pokračovali a např. si budovali vlastní panství a hráli svůj příběh dál. Znám i takové, co dokonce ve Skyrimu nezabijí žádné draky, neprohání bandity, ale hrají za lesníka, farmáře apod.

    Tohle drobné DLC prostě jen přidává to, co HC hráči chtěli. Kdo to nechápe, měl by se více zorientovat v TES komunitě. *3*
    • Takže být lesníkem ve Skyrim je HC? *1*
      • Pokud děláš jen toho lesníka, tak ano. *3*
      • Zalezi jakou definici pro hc hrace pouzijes
    • V dnešní době se hardcore hráč říká tomu kdo je nejvíc závislej?
      • To neres. Pro tebe je to ocividne moc slozite
      • Trol.diskuzni
        Ano - čím víc odehraných hodin, tím víc hardcore daný plejer je, tak to experti na Games.cz chápou. *5*
        • A co je podle tebe HC hráč? *1* *1* *8*
        • Jinými slovy, čím déle hledáš ve Skyrimu ony záchody, tím jsi větší HC hráč.
        • Magister_Peditum
          Čím hraješ jednu hru déle, tím víc většinou ji umíš hrát. Umíš nejrůznější finty, které nováček ve hře nezná. To z něj dělá HC hráče dané hry. Neplést ovšem HC hráče a HC hru.
          • Trol.diskuzni
            Delší hra neznamená víc hardcore hra... Stejně tak hrát déle hru neznamená, že jsem více hardcore.

            Ostatně, žádná přijatá definice "hardcore" v oblasti her neexistuje, mudrlante. *3*
            • Magister_Peditum
              Kde píšu, že dlouhá hra = HC hra?

              PS: Když žádná definice neexistuje, tak proč vůbec komentuješ, kdo je nebo není HC hráč? Není ta diskuse pro tebe naprosto zbytečná?

              *15*
  • Snad půjde alespoň dítě obětovat za zlepšení skillů,jinak *6*
  • U Skyrimu volám o více zbraní a oblečení. Ve čtvrtce hry seberu meč a mám jí skoro až do konce, protože lepší už zřejmě asi není a to mě docela mrzí, proč tedy procházím miliony dungeonů, v kterých je ale opravdu ho*no
    • Přesně. A to nemluvím o struktuře dungeonů vůbec, které jsou jen koridory bez křižovatek.
    • Nejlepsi zbrane a brneni? Vykovej si,ocaruj si. Nic lepsiho ve hre nenajdes. jestli je to dobre nebo ne,to uz necham na kazdem.
  • cumpi3
    plodit potomka nebudete moc kvůli bugům...co by to bylo za trapas, kdyby dva bílí potomci měli černého
    • Nebo kdyby tam byli homosexualni svatby jak ve fable II a dva muzi by meli po sexu dite :D
    • Amylee.Anderson
      Abys to aplikoval do světa Skyrimu, měls napsat: dva Nordové by měli Khajita :D (a hned to máš obohacený i o zoofilii)
    • Shaker
      ROFL, ted si me dostal :D:D
    • deridon
      kdo říká, že by to byl bug? já bych se šel zeptat toho souseda Redguarda
      • cumpi3
        Že by ta hra měla až tak propracovanou umělou inteligenci? *1*
      • Shaker
        haha, taky dobrej :D
  • Proc ne? Ve Fable se taky o neco takoveho snazili i kdyz Fable jako takove me moc nenadchlo.
  • fizola
    Nevravim že to bude genialne DLC ale stavba domu bude v pohode, mam rad skyrim, mam rad hry kde sa da budovať, rad to spojim. Pokial sa teda bude dať spraviť temne černokňažnícke sídlo(R) plné Temných zákutí (TM), sviečok (C) apod.
    • MickeyMutant
      ...kleneb a záchodů.
  • Já se začal smát že je to velice podařený vtip..a ještě více smát, když jsem zjistil že je to realita.
  • No šak počkejte na modery, ti tam ten sex jistě zakomponují *1*
    Ale jinak je to jen taková menší vychytávka... těším se teda na ten systém stavění, nevím jak to bude, doufám že né jak u rádce krále, u kterého jste si zakoupili všechny vylepšení vašeho domečku *6* Ale editor ve hře by byl fajn, no, kdyby si šlo nějak vytvářet jednotlivé prvky jako je sloup, trám a pod. Jenže to je od RPG hry trochu moc že *15* ale tak nápad není špatnej ne? Přestavět si mapu podle sebe... heh, minecraft by měl konkurenta teda *4*
    • Na stavbu vlastního domu už je docela dlouho mod.
      • Dodam link. http://skyrim.nexusmods.com/mods/18480
        • Hmm... díky, asi bych to mel zas po dlouhe dobe nainstalovat a proletet nexus *4*
    • Ty brdo, mít vilu ve stylu H.R.Giegra... :-)
  • Caincz
    Ach jo, a já se těšil, že opráším staré savy a oplodním svou právoplatnou manželku Aelu. Ale adopce? Pokud nejde adoptovat etiopana, nechci. A ne, Redguard se jako náhrada nepočítá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit