Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Acindards
    Tento přídavek alá postavit dům a zasadit strom bych spíš odhadoval na patch k "wowku", kde něco podobného očekávám už nějaký ten rok, ale ne na Skyrim, který považuji za dospělé RPG. Zase nadruhou stranu je to zase něco nového. Já si nepamatuju že by jsem si v nějakém RPG hrál na The Sims někoho to může bavit, ale takové simulace reálného života jdou mimo mě přijde mi to moc "Geekovské". Děkuji nechci a radši se budu tvářit jako bych o tomhle DLC nikdy neslyšel...
    • Skyrim a dospele RPG? To je vtip? A taky me uz stve to vase neustale prirovnavani k Sims. Moznost postavit si barak= Sims? Boze. Sims neni zadna realna simulace zivota,v Sims muzes byt vampirem,nechat se unest ufo,mimozenstanem,zlodejem,pestovat masozrave kyticky,prozkoumavat kobky s mumiemi,cestovat casem....milion veci ktere maji se simulaci zivota pramalo spolecneho. O simulaci zivota mluvi porad jen ti co Sims nikdy nehrali.

      Ja si naopak myslim ze ke kazdemu spravnemu RPG patri nebojove prvky-staveni domu,crafting,obchodovani...proc by melo byt mene zabavne dohrat nejake RPG treba jako obchodnik,co se diky kontaktum a svemu umu dokaze protlacit mezi elitu rise a ovladat ji? Vyvojari vzdycky slibuji-muzes byt cim chces. Coz v realu znamena-mu7zes byt valecnik na 3 zpusoby. Nuda.
      • Pokud bych si měl vybrat: Skyrim pro děti? Pro dospívající? Pro dospělé? Zaškrtl bych určitě třetí variantu. Takže podle mě Skyrim je pro dospělé a pro dospívající. Dětem takové hry do ruky nepatří.

        Jinak souhlas. V RPG nejsou žádné variace. Člověk má jediný výběr: zabij kouzlem šípem či mečem. Tím to končí. Co bych dal za možnost dohrát hru jako pouze a výhradně obchodník!
        • GlaDOS
          Dospělé RPG neznamená, že musí být pouze pro dospělé. A stejně tak nedospělé RPG nemusí bavit pouze děti.
      • no chlapec ma pravdi vzdyt treba i mount and blade je podobne :) a nemyslim si ze skyrimu to nejak uskodi me se to treba libi
  • Tak jo, kolik z vás chce kapesníčky, aby jste si mohli jít utřít slzičky? Bůů ono půjde stavět dům a starat se o něj, bůůů ono půjde adoptovat - protože mr*ání je tabu (takže místo interaktivního virtual sexu si zas musím pustit péčko a použít ručičku), bůů co to ta Bethesda ze Skyrimu dělá já bych si přál totiž super über mega zlořády a desetkrát víc lootu a a osedlatelnýho draka a taky moc se stát králem Skyrimu a víc úcty od lidí za to, že zabíjím draky a... A stejně to za dva tři týdny odinstaluju. Brečíte na dost špatnym hrobě.
    Jak už někdo psal, Bethesda reaguje na přání věrné komunity hráčů, kterým ráda plní to, po čem nejvíce křičí a je to snadno splnitelné (viz. třeba pack offic mini pluginů pro Oblivion jako Armored horse a spell tomes + mini q linie Rytířů devítky).
  • Elder Scrolls jde do háje. *9*
  • ehm z editoru udelali dlc zajimave
    • Lawliet
      No snad nemyslíš že to psali v notepadu.. *2*
  • Veskoslav
    A přesto pořádně nejede ani první DLC, ale hlavně, že už se chystá další.....
    • Jak nejede? Bugy? Čekám na Cenegu až se vyprdelí...
      • Jestli ti nevadí anglická verze, můžeš nakoupit na www.jrc.cz. Prodávají Steam kódy, sám jsem tam Dawnguard koupil, funguje.
  • Každý má vlastný názor, neberiem ti ho, ale osobne si myslím, že Skyrim by trebalo viacej tej pokory. Je pravda, nebaví ma, ked mi na dom zaútočil troll, krysolaci, banditi dokonca drak a viac krat to musela loadnuť... Tak ma to vytočilo, že som musela celý dom zbaliť a zas kúpiť nový dom (mám už 3 dom) kúpila som a po dostavaní som si všimla, že tam behá okultistka v čiernych šatách. Uniesli mi manžela a keď som celú osadu banditov vyzabíjala a vrátila ho dom, bol úplne zmotaný (chodil mi pozadu) hovorili, že je to výsledok traumatu a po 3 dnoch som "konečne" našla cheat na vyliečenie. Tiež toho mám dosť... Nevadilo by mi, keby sa hráč zažral do hry ako v Simsku, pretože Skyrimu by trebalo viac tej sociality a lásky. Môj nápad by bol... 1. Manžel/Manželka by nesedeli na prdeli doma, ale podnikali (tak ako to v kuse vyprávaju "Vydelava ten obchod vubec" zišlo by sa, aby sa zaradili do života... 2. Spoločný spánok a neha... Zišlo vy sa vrátiť sa domov a pritúliť k manželovi, alebo si k nemu sadnúť a pritúliť sa. Letmá pusa by tiež nezaškodila, lebo ma serie, že ma muž pozdraví a ja naňho len zízam. Mna uráža keď mám len 3 varianty "Žobrať prachy, dať mi jesť a potrebujem pomôcť"... 3. Podľa psychológie, v skupine Osobných potrieb, patrí Jedlo, Spánok, Socialita, Sebauspokojenie (viete čo tým myslím) Ak chce niekto povedať, že sex je zlý, alebo masturbovanie, tak nech sa láskavo naučí základy psychológie, lebo nielen chlapovi, ale aj žene dobre hrabe, ked si celé mesiace aspon nedá ruku do gatí... Ak to urobili pretože by im kresťania surovo pi*ovali, tak poviem to rovno, nech sa do toho neserú. Lebo dokonca aj v hre SPORE dali petíciu o jej zrušenie, že vraj urážala boha a vznik ľudstva :D :D :D Ak by bolo možné, maximum nech si v Skyrimu muž na ženu ľahne, zakrytý do pása, objíme ju a bozkáva, to určite stačí a na 17-18 Skyrimských dní žene porastie brucho. Určite by som znížila "návštevnosť" cudzincov, lebo nemám čas stále behať domov a robiť popritom úlohy. Kovala som daedricke oblečenie a zatial mi uniesli manžela, to ma vytočilo. Určite by som pridala možnosť zobrať manžela aj deti k robeniu úloh, alebo najmuť pestúna pre dieťa. Takisto aby ma muž nezdržoval, tak mu kúpiť koňa................ Môj názor na toto celé. Je pravda, aj mne to trochu lezie na nervy, ale ak by som mala vybrať, brala by som to, len z mierou... Nech ma to príliš nezdržuje, má to viac logiky a nech sú z toho výhody (napríklad, že dieťa vyrastie a bude mi pomáhať pri úlohach ako pomocník, muž bude takisto, ale ak ho zoberiem zo sebou, nech mi vkuse neskapína a dokáže sa uzdraviť aspon potíkmi) ...... Takže hovorím Áno, ale z mierou
  • Trol.diskuzni
    Ano, pane Grygare, hra Skyrim má skutečně 10-ový potenciál, přesně jak jste psal! *5*
    • Komu to cpeš? Grygar tu hru recenzoval asi před rokem kdy byla úplně jiná.A nezapoměn mě zdislikovat a napsat dementní odpověď. *3*
      • kostejnesmrtelny
        Naštěstí jsou tlačítka "nelíbí" a "nahlásit" hned vedle sebe. To nemůže být náhoda! Aspoň si neošoupu myš. *5*
  • vsak to je styl na co mit domov kdyz si ho nemuzes udelat podle sebe? podle me je to pecka hra bude porad stejne akorat tam je pridane tohleto co te odreaguje trochu od toho sermovani me se to nahodou libi..no jeste by to chtelo online a je to uplne nejvedsi luxu a hezky kamaradum ukazat jaky mas hezky domecek a jake tam mas trofeje .ty trofeje by se dali povazovat jakoby za achievementy nebo neco podobneho bylo by to hezke
    • a ještě ukázat jakou máš hezkou postýlku... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • ,,...hezky kamaradum ukazat jaky mas hezky domecek..."

      Tímto Tě oficiálně zbavuji titulu muž.
      • a jeste neco ano napsal sem to sice jako teploklad ale predstav si ze v minecraftu to lidi taky delaji a podivejme kolik lidi tu sracku hraje? nemyslis ze ve skyrimu by to bylo aspon 100x pusobivejsi, hezci a efektivnejsi a daleko ucelnejsi? proc neukazat komosum trofeje?
      • az to tak bude pak si povime kdo mel pravdu a vsadim boty ze to budes hrat mezi prvnima.. :))
  • ja ani skyrim nedohral, skoncil sem jak musim donest nejaky svitek jednomu vedci ktery je na konci mapy kde je led a musel sem cekat az to rozlusti. tak sem nevedel co delat.
    • Ty kokso, nemusels mu ho dat z5 xD to bylo jen dobrovolne, stacilo zajit na horu kde jsou fousači za tim drakem a tam ten svitek přečíst xD
    • hrát jiný quest ?
    • Promluvit s ním znova? *1*
    • proc mam - ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit