Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pche.. tak necromancy nebude *7*
  • K čemu statek, když už mám několik baráků po celým Skyrimu? Lepší by bylo, kdyby měl hráč možnost založit město. Určil by základní architekturu, jakej typ staveb tam bude. A postupně by se zvětšovalo až do velikosti třeba toho města, kde sídlí ten vzdorokrál Nordů (jak se nemá rád s Říší, už si nevzpomenu, jak se to jmenuje, dlouho jsem to nehrál). Mohlo by se to zakomponovat do toho questu Říše vs povstalci. Po dohrání hl. linie by tam třeba vyrostla svatyně, kde by hráče uctívali jako zachránce, šlo by je přesvědčit, aby na mě založili novej náboženskej kult. Atd. *15*
    • nevim proč, vybavil se mi Rimmer
      • No, aby mi uctívači říkali "Vaše nozdernosti", to bych zase nerad. *1*
        • A to Hairy_Ass máš proč?
          • Jeden z ujetejch nicků, co jsme používali na LANkách. Dneska bych si dal už asi jinej, ale nechce se mi kvůli tomu tvořit novej profil.
            • Tam jsem se rozhoupal ke změně profilu. *4*
  • smejki
    TES hry jsou takovýhle už od Oblivionu, byť TES4 i Fallout 3 byly v Sims ohledu ještě dost lite. Zjevně se klucí z Bethesdy koukají, které modifikace jsou nejpopulárnější. Hned po grafických overhaulech, nových itemech a nahých asijských děvkách jsou to právě úpravy "domova". Overhaul už byl v podobě HD packu, itempacky byly na tuty jako součást pre-orderů (nevím, nesledoval jsem), a hambaté čůzy si nemůžou dovolit vydat. Volba tím pádem byla jasná *1* .
    • Zayl
      Myslíš? Třeba by trhli kasu s nějakým Debbie does Skyrim DLC.
  • Je to zajímavý nápad, ale nechám si ho ujít. Není nic jednodušího než to co se člověku nelíbí prostě ignorovat.
  • Keyz
    K čemu to je když ty NPC jsou tupci. V sims se postavy alespoň nějak chovají a zde to je na prd.
  • Takový blboviny, raději bych si v tom velkym světě chtěl pořádně zašermovat. Krajina je sice zpracovaná parádně, stejně jako design potvor. Když si ale vezmu, jak jsem se zapotil u questů Gothic I / II, má elder scrolls pořád hodně, co dohánět.
    • To ano, u boju v Gothic 1 - 2 jsem se bavil vice, stejne jako je pro me lepsi, kdyz monstra nelevelujou se mnou a kdyz je loot predem urceny a stoji za to (ne jako vymlatit tezky dungeon a najit v posledni bedne par zlataku,mrkev a nejaky supacky predmet).
  • a já pořád čekám na "Adoptuj si svého draka", ale brzy to přijde. Bethesda k tomu zjevně směřuje.
  • Dítě? Další "Adoring Fan" z Oblivionu *1*
  • Doufám, že půjde postavit kadibudku, aby byl Dan Vávra spokojený *1*
    • Prob by staveli neco,co ve hre uz od zacatku je?
  • Zayl
    No udělat rodinu je poměrně mimo, to souhlasím. Ale přístup Bethesdy k hráčským domům je naprosto patetický. Obsidianu konec konců taky- V new vegas se první solidní housing dá pořídit až s DLC Old world blues ... a furt je horší než například underground hideout mod který je k mání už od základní verze.
    • vole, anglické slovo pathetic neznamená české patetický. se aspoň nauč česky, když neumíš anglicky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit