Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no co, posun k realismu ... příště se dočkáme DLC o tom jak milý hrdina pověsil hrdinování na hřebík a místo toho chodí každý den od devíti do pěti kutat rudu do dolu, po návratu z dolu vyrazí do knajpy kde se pořádně zrube, po návratu z knajpy zbije ženu a děti a jde chrnět aby byl ráno odpočatý na další den v dole ...
    • Jaky zase posun k realismu? V Morrowindu slo stavet dum(jeden) a najimat si do nej lidi. V oblivionu to slo take(tam slo dokonce o hrad). V jinych prastarickych seriich jako napr Might and Magic to slo take. Ale kdyz je predtim slovo Skyrim,tak pulka lidi uz predem zvraci. Ubohost.
  • No...myslim, že více brnění a zbraní by neuškodilo ale to je v RPG zřejmě nepodstatnej prvek...nejdůležitější je v něm orání políčka a adopce (wtf) spratků
  • Jakkoliv se s názorovým pohledem Aleše Smutného často neztotožňuju, protentokrát mu musím dát plně za pravdu.

    Tohle se mi zdá jako naprosté rozmělnění podstaty RPG.

    Co dělat poté, co Skyrim dohraju? Rozehrát znovu za jiný typ postavy a jiným stylem, nikoliv adoptova a vychovávat děti *6*
    • Hlavnim tahakem je stavba a sprava tveho sidla. Coz byli uz v Morrowindu i v Oblivionu. Ale je jednoduche si z novinky vzit to nejmene dulezite co se ti nejmene libi a nkritizovat,ze?
  • Ale tak proč ne... Sice bych dal přednost něčemu takovému jako je mód Run Lucky 38 do Fallout New Vegas, kde řídím vlastní kasíno, ale tohle taky ujde.
  • Cahir
    "Adopt a child"! *1*
  • Nema nekdo problemy po tom novym patchi? Teda ani jsem si nevsiml, ze by se mi stahoval, ale nekde jsem tu postrehl, ze snad mel ted vychazet...
    Hru jsem ted znovu instaloval (a hned do zacatku naladoval asi triceti modama, takze problem muze byt tam..), a vsechny postavy (vcetne moji) mam zamrzly s roztazenejma rukama. Jen se tak legracne soupaj po zemi.
    Neco podobnyho mi obcas provedl ten starsi patch pri jizde na koni, ale to bylo jednou za hodinu na vterinu...
    Neresily se zas nejaky patchem pridany bugy?
    • A co to nejdříve vyzkoušet bez modů? Pak odhalíš, kde je problém..
      • Jasne ze jo - to jsem dnes taky zkusil (nacpal jsem tam presne ty stejny mody, co jsem mel na disku od minula, takze me ani nenapadlo, ze vznikne problem)
        A rad bych teda nade vsi pochybnost ocistil jmeno Bethesdy - cerstva instalace jde normalne. Ted me teda cekaj hodiny zabavy s ladenim.
        Kor kdyz tam nemam zadnej mod, kterej by ovlivnoval animace - pak teda fakt nevim, kde je ten pes zakopanej.
        Mno uvidi se. Kdyztak nahraju jen par nejzasadnejsich...
  • Panebože co to ze Skyrimu dělají Simsrim nebo co? Zlatej Oblivion. *8*
    • oblivion je gulo
      • Mysli si co chceš podle mě je oblivion o hodně lepší než Skyrim.
  • skyrim je špatna hra, jak už zmínil pan vávra
  • Vypadá to velmi zajímavě. Já osobně bych to přivítal. A komu to vadí, může to ignorovat, protože je to jen DLC a ne datadisk. *4*
    • cumpi3
      a datadisk narozdil od DLC nemuzu ignorovat?
  • http://www.youtube.com/watch?v=IUH3JQjcweM&feature=player_embedded

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit