Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • melny
    Neví někdo jestli se to dá hrát i s myšou a klávesnicí? Jako vím, že určitě dá, ale jestli alespoň trochu solidně :)
    • Narozdíl od Dark Souls parádně,žádný větší problém jsem nezaznamenal a hrál jsem to zatím asi jen 2h-3h *4*
    • hrat to de ale pokud mas gamepad tak ho musis z komplu vytahnout pred spustenim jinak ti ho to vnuti, autori totiz jaksi zapomeli tam dat bud autoswitch funkci nebo aspon moznost si to v menu hry nastavit
    • Keyz
      Jde to celkem v pohodě.
    • strabo
      Po 19h hraní a dějové linii v Cruciable můžu říct že s myší a klávesnicí nemám naprosto žádný problém.
    • BoB.2
      Ne.
  • Robotron3
    Jen jedna výtka. Jak se tam říká, že "Není pro srandu králíků", tak bych tam nechal probliknout https://www.youtube.com/watch?v=EtH4_qR_A8c
    Jinak super :)
    • Mm, to už by bylo moc. Takhle je to tak akorát.
  • Magister_Peditum
    Super suprová videorecenze. *4*
  • Fajnová videorecenze....jen by mě zajímalo, jestli tu náladičku získal recenzent z nějakého fakt super špeka nebo super Drdy, co stál super opo-super-dál...jinak super..... *1*
    • taky jsem měl pocit že byl zkouřený :D
  • BoB.2
    Děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji jen tak pro zajímavost udělal někdo labyrint a jak daleko jste se dostaly v aréně?

    Jinak tady jsou moje Gnómske kosy už je nenosím ale vypadaj kouzelně
    http://www.upnito.sk/0/um2nbzd56ndfdh4u76jntthhavpbqua6.png
    *3*
    • Labyrint easy, jen pro bonusy se mi nechtělo :D gnomádovy kosy sou pěkně epickej item a v aréně sem se na to vyprdl po 50
  • Robotron3
    A opět nejlepší videorecenze od nejlepšího videorecenzisty v Česku, na Moravě, i na Slovensku a možná ještě dál. Super :)
  • Spiker01
    super videorecenze, super hra... *4*
  • ty voe upujte te to na youtube, tady čekat hodinu na jedno video a ještě v takovéhle kvalitě je humus
  • God of War jsem hrál sice jen na PSP, Darksiders vůbec, ale vypadá to naprosto stejně. (Nemělo by v nadpisu být spíš videorecenze?)
  • holec89
    fakt dost super videorecenze :)
    • xD od půlky sem se musel smát :-D
    • Hej, to slovo "super" ma tam tiež pekne sralo. Autor by si mal rozšíriť slovnú zásobu.
      • ty seš fakt dost super ňouma
        • Tak maďar co bys po něm chtěl víc?
          • Very mature *7*
            • No hlavně že si to musel napsat anglicky. "Very mature" *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit