Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89
    fakt dost super videorecenze :)
    • xD od půlky sem se musel smát :-D
    • Hej, to slovo "super" ma tam tiež pekne sralo. Autor by si mal rozšíriť slovnú zásobu.
      • ty seš fakt dost super ňouma
        • Tak maďar co bys po něm chtěl víc?
          • Very mature *7*
            • No hlavně že si to musel napsat anglicky. "Very mature" *7*
  • Recenze moc pěkná - jen si říkám, jestli to "fakt super" svým množstvím už nebylo poměrně daleko za hranicí vtipnosti a nebylo spíš otravné (podle počtu reagujicích lidí ale asi skoro určitě).
    • Kronoss1
      To jako měla být srando jo? Aha, huhuhu, velká zábava. To byl zase někdo přehnaně originální, až to pos*al.
    • JohnyTheZik
      Trochu jsem si rikal, co tim teda Lukas vlastne myslel.. je to ironie nebo jen neco paroduje a ta hra ho opravdu bavila :)..?
      • janchor
        Bavila: http://www.smashthestate.eu/2012/08/danse-macabre.html
    • Hanzales
      Mně to přišlo dopohody, ale je fakt, že ke konci už jsem se místo na rčený obsah soustředil více na to, kdy přijde znovu "fakt super" ale pořád lepší nějaké koření, než žádné ;o) Minimálně tím tato videorecenze získala jiný rozměr a svůj účel splnila tak jako tak (na jedničku). Ale zhruba dvě "fakt super" jste tam náhodně vynechat mohli ;o) Akorát si dám asi popaluli, až někomu na něco odpovím, "jojo, to je fakt super... sakra" *15*
    • Amylee.Anderson
      Já měla uplně opačný pocit. Takový výrazy nemam ráda, ale jak toho začalo být hodně, už jsem se smála :D
    • Mě naopak šokovalo, kolika lidem to vtipné přišlo.
      • jindra.veliky
        jn, me to prislo spis cely jako sarkasmus...viz. podcast kdy se pan Grygar vyjadril, ze mu to neprislo nejak "super" *15*
  • Recenze, tedy videorecenze jsou opravdu nejlepší co sem kdy od koho viděl, skvěle se na ně kouká, mají něco do sebe, jsou v něčem prostě lepší a jiné...
    Lukáše Grygara taky uznávám jako člověka a odborníka na hry, líbí se mi jeho humor, názory atd...
    ted konečně DOATAZ... :-)
    to jeho "fakt dost super" už když to tam zaznělo poprví mi to přišlo divný a na podruhý nebo na potřetí a navíc to jakým to říkal tónem, tak mi hned bylo jasný, že to je nějaká trochu recese, nebo prostě nějaká pr*el... ale opravdu nevím na co přímo to má být reakce...? vysvětlími to někdo... strašně mě to zajímá.... díky moc...
    • Recenze, tedy videorecenze Lukáše Grygara samozřejmě...
      • pluska a mínuska jsou hezký, idkyž teda nechápu proč můj příspěvek má "plusy" a přispěvek, kterej jen dopolňuje info z původního příspěvku, který mi vypadlo, tak má "mínuska" ale jinak je to šumák...
        Ale opravdu někdo neví na co bylo to "fakt dost super" reakce...?
  • Robotron3
    A opět nejlepší videorecenze od nejlepšího videorecenzisty v Česku, na Moravě, i na Slovensku a možná ještě dál. Super :)
  • Fajnová videorecenze....jen by mě zajímalo, jestli tu náladičku získal recenzent z nějakého fakt super špeka nebo super Drdy, co stál super opo-super-dál...jinak super..... *1*
    • taky jsem měl pocit že byl zkouřený :D
  • 13_11
    Lukáši... zase jsi to přehnal. Zase jsi fakt dost super!
  • bobsh
    Jsem rád, že má místní redakce koule dělat věci, u kterých je jasný že se nebudou líbit každýmu. Občas mi to taky nesedne, ale rozhodně furt lepší než nuda (často vydávaná za "velkou informační hodnotu") a šeď na ostatních tuzemských serverech. Komu se to líbí, ať na to kouká, ostatní můžou s klidem jít jinam. Nechápu proč sem chodí někdo, kdo má potřebu pořád psát jak je to strašný a jak se mu to nelíbí
    • filias
      Já jsem se přesně kvůli těmto VR rozhodl posílat svých 70 zlatek měsíčně TG. Je to takový závan starých časů recenzí z Exacalibru/Score.
    • k čemu ta diskuze teda potom je?
      Vbudilo to v lidech názory, které tu prezentujou. Kdyby to bylo naopak fantastiký a každej by tu psal své unešené názory, co bys říkal potom?

      Já musim říct, že jsem se díky těmhle diskuzím dozvěděl víc, než ze samostatné recenze, natož videorecenze. Pokud je ale samotný článek špatný/dobrý, nevidim proč by nemohla zaznít i kritka na něj
      • bobsh
        Dobře, ale když je tu pár uživatelů, kterým se nelíbí skoro nic a ke každýmu článku to vytrvale píšou do diskuze, to pak vážně nechápu proč sem chodí. Zhodnocení článku/videa ok, ale tady se neřeší skoro nic jinýho, diskuze by, podle mě, měla sloužit hlavně k probírání hry samotný.

        (pak ještě nechápu, proč má každej potřebu sdělovat světu že se mu něco nelíbí a jako bonus rovnou odsoudit ty, kterým se to líbí)
        • 13_11
          Já to beru tak, že i když štěkají, plivají a nadávají, tenhle server, potažmo místní diskuze jim za tu námahu stojí. Proč? Mají to tu rádi.

          To je pro životaschopnost jakéhokoliv webu vždycky skvělá zpráva. Způsob, jakým to však dělají... jó, to je už na jinčí a delší povídání... při měsíci někde u táboráku.
  • Dobrou recenzi kazí hodnocení všech vyzdvižených prvků "fakt dost super." Pochopil bych to u nějaké špatné hry, ale Darksiders by si zasloužili širší slovní zásobu.
    • Taky mi přišlo, že si ze hry spíš dělá srandu, než aby se snažil být vtipný.
    • Já jsem měl z recenze pocit, že hra na konci dostane tak 4 nebo 5/10. Devítka mě vysloveně překvapila. Nevím, když někdo prohlásí, že je něco "fakt super", tak to ve mě evokuje opak.
      • Recenzent hru chválí od začátku do konce a tys očekával 4 nebo 5/10? To jako vážně?
      • Tak já počítal s vysokým hodnocením, protože je to vážně dobrá hra, pouze jsem čekal lepší videorecenzi.
    • Stále nechápu, proč se tolik lidí této recenze zastává. Možná vám to přijde fakt dost super vtipné. Já mám vtipy rád, ať už "měkké" nebo brutální, ale tohle mi nesedlo. O hře bych se z této recenze nedozvěděl nic, takže i kdyby tam nebyla tato humorná vložka, recenze by byla jenom zhlédnutím pár cutscén ze hry. Nic proti Lukášovi, jenom si myslím, že tohle byl krok vedle a budu rád, pokud se tento styl recenze již nebude opakovat. Zdá se mi, že kdyby tu recenzi udělal kdokoli jiný, tak by se diskuze otočila naruby. (Ostatní Lukášovi recenze mě přijdou v pořádku)

      Myslel jsem, že když tu slušně napíši svůj názor, dozvím se nějaké důvody, proč je tato recenze tak skvělá, jak někteří z vás tvrdí. Bohužel pročtením diskuze je mi jasné, že se dozvím, že nemám smysl pro humor, nadsázku a podobně. Proč by člověk měl vyžadovat kvalitu, že?
  • Byl jsem asi jeden z mála, který zavítal nejdřív na diskuzi a pak až si pustil video. Byl jsem zvědavý na tu fakt dost super recenzi, a zdá se mi, že Lukáš to říkal naschvál, nebo je snad někdo, kdo si myslí že to naschvál nebylo ? *1* to snad ne
  • Vrook
    Já nechápu co všichni zase hrotíte. Máte tendence hodnotit nějakou videorecenzi víc do hloubky než se hodnotěj filmy při Academy Awards. Já se na to podíval, vstřebal jsem informace a rozhodl se, že si to zahraju. Ty vaše půlmetrový příspěvky o tom, jakej je to úpadek tuzemský novinařiny sou fakt komický. Děte se zahrabat.
    • Souhlas. Ja z toho vydedukoval, ze az jednou dohraju Borderlands 2, rozsireni KOTORu 2, prestanou me bavit Guild Wars 2 a pokud nebudou Crusader Kings 2 v akci na Steamu, tak si poridim prave Darksiders 2. *1*
    • Podívej, Píďo, nejde tu o novinařinu, ale zcela obyčejný vyjadřování. Slovní obrat "fakt dost super" není nic strašnýho, ale 11x je to na přeshubu. Pokud mělo jít o recesi, doporučil bych Lukášovi, už podruhé, dramatický kroužek anebo zůstat u psaní. Auuuuuuuu....
      • bobsh
        Počkej, von fakt někdo pochybuje o tom, že to je recese? Vážně si myslíte, že když někdo, kdo se umí fakt dobře vyjadřovat v psanym projevu řekne 11x stejnej slovní obrat, tak to neni z recese?
        • Já o tom např. nepochybuju, to je víc než jasný... taky nechápu lidi, co si mylsí, že to je myšleno jako vážnej normální projev....
          No ale bohužel nevím a pořád by mě zajímalo, na co to má být recese...? na koho, na co, na jakou situaci... prostě na co...? kdyby to někdo věděl a odpověděl mi, bylybych mu vděčný, strašně mě to zajímá.... předem díky...
          • smejki
            ta recese se nemusí týkat nikoho ani ničeho konkrétního. vždyť opakování frází a wannabe cool mluva jsou podobné nešvary jako pozdní vykládka vagonů!
      • Vidis a ja beru videorecenze jako zpestreni, takze mi (pro mne zcela patrna) recese vubec nevadila. Na games.cz je primarni recenze psana a video vzdycky bylo neco navic.
        • Ok, s tím souhlasím. Vím, že Lukáš má vytříbený jazyk, a právě proto nechápu, proč se pokouší o něco, co (z mého pohledu) působí strojeně a trapně. Mohl u toho trochu změnit tón či zabarvení hlasu, ale ono nic. Jen debilní, suše pronesená hláška jak od ztrémovanýho kluka ze šestý třídy. No, asi takhle... když chci dělat videorecenzi, měl bych mít alespoň nějaký minimální herecký, vypravěčský talent. Ráčejí prominout, nechtějí je urazit, ale ten Lukáš prostě nemá. A když neumí používat hlas, měl by se vyvarovat blbých hlášek a udělat prostě normální obyčejnou (to neznamená nudnou nebo špatnou) věcnou recenci. Ale OK. Asi jsem s vým příspěvkem kdekoho pobouřil svým hnidopišstvím. Ale abych nebyl nespravedlivý. Lukáš píše opravdu dobře a poutavě, o tom žádná.
          • Neraceji, talent ma na rozdavani. Mozna to neni Ivan Trojan, ale pokud neslysis, ze tu blbinu rikal hodne prehnane, tak jsi, raceji prominout, hluchy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit