Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to by jsme meli, ted Episode 3
  • S*ru na neakej remake , chci novou plnohodnotnou hru !
  • Pete.palis
    ááach *14*

    http://www.youtube.com/watch?v=3TsiJ3T0E2M
    • DangerousDave
      škoda, že nezachovali "vysielačkové" hlasy vojakov
      • Jj te hlasy su fail
  • Ethy
    Uz bylo na case! *14*
  • HL je jedna z naj hier ktore som hral a rovnako aj dalsi diel ako aj epizody...a ti co nechapu revolucnost HL tak nech si pozru toto
    http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/historie-hernich-spolecnosti-valve-1
    • supr, diky moc za tenhle odkaz :)
  • Prvni dil jsem hral kdyz vysel , celkem dobry . Druhy dil me prestal bavit ani ne v pulce. Osobne moc letity rozruch kolem HL moc nechapu , neni to spatna FPS ale neprijde mi nicim vyjimecna , az snad na tu hromadu lidi co v ni neco vyjimecneho vidi.
    • Sorry, ale vzpomínat na HL v době vydání jako "celkem dobrý" zkrátka hovoří o tvém špatném vkusu. Byla to bomba. Už jen evoluční AI, kde nepřátele uměli spolupracovat - schovat se za překážky, přebíhat, obklíčit hráče, házet granáty nebo před nimi utíkat.
      • Já to čtu tak, že ho to nebavilo. Je milion her, co nebavily mě, i když byly revoluční a řemeslně velmi dobře zvládnuté. Například Spore nebo Rage. A říkám někomu, koho to baví, že má špatnej vkus? Neříkám. A víš proč? Protože je to maximální pakárna, říkat takový věci. Každej má právo na svůj subjektivní dojem ze hry a každýho baví něco jinýho.
      • spravne rikas BYLA :) taky jsem mel HL moc rad, hlavne jednicku, ale tenhle remake, no ehm dalsi obycejna hra ... dockal se vubec remake nekdy nejakeho vetsiho uspechu?
        • GlaDOS
          Proč se musí remake dočkat většího úspěchu? Já budu rád, když mě bude hra bavit. A tipuji, že zrovna tento remake bude bavit spoustu lidí.
          • nemyslel jsem vetsiho uspechu nez puvodni hra, bylo to mysleno spis jestli to dopadlo jinak nez jako propadak :)
        • postolka
          V dnesni dobe je kazda druha hra remake/pokracovani. U BMS to ale kluci nedelali pro prachy, tak snad to pujde poznat :D.
        • PS3Hrac
          Myslím že Halo Anniversary jestli se to bere jako remake ale pro mě je to stejně blbost celé Halo. *15*
    • Mato1987
      Pôvodne som nechcel reagovať na tento príspevok, ale povedz mi prečo si nedohral half life 2?
      A len tak mimochodom aké hry ti učarovali? keď half life medzi ne nepatrí.
      môj tip je mass defect alebo ass a sin creed
      • tak to te zklamu..Ac jsem nikdy nehral a Mass Effect me bavila celkem jednicka , dalsi dily ani moc ne. Mno a pokud by jsme se bavily o FPS ktera ma skutecne nejaky pribeh a o neco v ni jde tak to u me vyhrava jasne prvni Deus Ex. A HL 2 jsem nedohral proto ze jsem se u toho neskutecne nudil. U me prulomova FPS byl Duke 3D a pak Halo. Ja nikomu neberu ze ma rad HL , asi na tom neco bude kdyz kolem toho stoji tisice lidi v pozoru , ale pro me celkem nezazivna hra.
        • Mato1987
          A sme doma stará mama, som rád, že si napísal, ktoré hry sú tvoje srdcovky, ako je vidno half life určite nie je pre teba keďže sa ti lúbi halo alebo deus ex.
          Ja na druhú stranu neznesiem čo i len pohľad na deus ex a ešte väčšmi halo.
          A môžeš mi povedať čo ťa na half life 2 tak nudilo?
          Ja si napríklad pamätám ako som hral tú leaked verziu hl2 a bavil som sa pri tom ako malý chlapec, hlavne ten havok bol naozaj dych berúci, o grafike ani nehovorím , tá bola prekrásna a stále aj je.
          A ako hovoríš o tých tisícoch ľudí v pozore, tak by si mohol vedieť, že half life 2 sa celkovo predalo okolo 13 miliónov retail a online, prvého dielu half life sa predalo okolo 9 miliónov len retail ! ja mám napr. stále pekne v poličke vystavenú starú krabicu HL a datadiskou OF a BS :) Takže tých tisíc ľudí kľudne môžeš pozmeniť na zopár miliónov ľudí.
    • No jednička vyjímečná byla at´příběhem s rozvlekým intrem bez střelby , tak i tím že i v Half life byl vidět pokrok v chování AI ... Ta hra mne bavila . Zato dvojka a epizoda ... jen stín .
  • Taktéž jsem fanda série HL a každý díl prožívám, jako by se skutečně stal *15* Pravda, když jsem byl menší a ke kompu jsem se teprv dostával přes kamaráda, viděl jsem HL Blue Shift, ale nijak mě to nebavilo. Po x letech vyšel HL2, tak jsem to zkusil a uchvátilo mě tak, že jsem si řikal, že by byl hřích si nezahrát předchozí díly. Nakonec jsem koupil na steamu HL Complete a těch peněz nelituju. Krom pár jiných her (asi jedna :D ) je to další hra, kterou můžu hrát každýho půl roku od začátku do konce a myslím si, že mě to snad nikdy nepřestane bavit :D
  • Skvělá zpráva, na tohle se těším víc než na nový hry. HL a HL2 je klasika ještě zdob kdy člověk musel u hraní přemýšlet, tohle mi fakt v moderních FPS chybí. Dneska je to jen o postřehu a o tom jak rychle to tam naklikáte, a nic proti tomu, bez toho by mě to taky nebyvilo, ale ve starejch hrách k tomu ještě byla spousta logických hádanek a dobrej příběh a ty hry pak prostě víc táhly. Holt by to ty děcka už dneska asi nedali, tak ještě, že tu jsou ty mody.
    • kostejnesmrtelny
      Vyhonil sis nad tím pindíka, jak jsi dospělej? *6*
      U ani jednoho z Half-Lifů se teda přemejšlet nijak extra nemusí. Pokud pro tebe "strčím ty plováky pod plovoucí rampu, čímž jí nadzvednu" znamená nějakou duševní zátěž, asi není moc namístě navážet se do "těch dnešních děcek"... BTW: Píše se děcka nedalY, případně ještě lépe: děcka nedalA. Zkus příště přemýšlet radši nad tím...

      Čímž samozřejmě nechci nijak snižovat hodnotu H-L série, která je opravdu asi to nejlepší, co žánr FPS přinesl.
    • Děcka nedali? HAHA.Je mě 13 a na Halfovi jedničce sem začal s FPSkama.Half-Life mám dohraný 4, Blue Shift 2 a Opposing Force taky 4.Ale souhlasím s tebou že série Half-Life je daleko lepší něž COD a BF
      • to si kedy hral half life 1, tá hra ma už skoro 14 rokov, si hral tatovi vo vajciach ? ale nie srandujem *3*
    • Mato1987
      na jednej stránke som postrehol toto http://tinyurl.com/8o3zwpb
      tak snáď sa na budúci rok toho tak dlho vysneného pokračovania half life série dočkáme :)
      • kostejnesmrtelny
        To je hrozný s ním, já bych toho GabeNa za to jeho trollení pověsil za koule *1* *1*
  • Mato1987
    Paráda, kľudne by som aj tvorcom prispel nejakým eurom, podľa videí čo som videl a zopár vecí čo som si prečítal to vyzerá na naozaj skvelý mod
  • ať už je to tady, všechny mainstreamovy pecka uber tituly se muzou jit vycpat, na tohle stejne nic nema, hlavne at to vyjde!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit