Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady na diskusi o FR3 se vždycky nejvíc odreaguju. Hlavně ohledně té UI. Jednou by sem mohl někdo, kdo to chce probrat, konkrétně vyjádřit co se mu na ní nelíbí. Hodně by to zajímalo určitě i ostatní. Jenom napsáno Stupidní UI. Ale včem se mu konkrétně zdá, to už se nezmiňuje.
  • Stejně bych řek, že na těch předvaděčkách hrajou na low obtížnost a určitě nějaký ten zvýšený armor (nesmrtelnost), přeci jenom, by nechtěli, aby jim po 5ti minutách hraní zabili hráče a oni museli začít odznova...
  • Další načančaná pitomost pro slaboduché, kde chybí i taková základní věc jako je Zdraví.
    • Rovnou můžou dávat "nesmrtelnost zapnuta od začátku hry". Nechápu jak tohle může někoho bavit s takovou tupou AI ... to si raději pustím pořádný film než promrhat x hodin tady u takové hovadiny.
  • Hm ...zaporak... posobi na mna skor ako moooc zly metrosexualny "badboy" z nejakeho francuzskeho discobaru ...minicirecko + ocne tiene ...bojim:c
    Psychoticki zmr.i ala scarface Pacino ftw, to by som potom pribehu hry viac uveril.
    • To jsme se asi narodili do blbý doby. Hlavně, aby se hlavní hrdinové zase drsně šklebili.
  • KeanuX
    Vypadá to pěkně, ale furt mi na tom něco nesedí. Dle mě to vypadá strašně budgetově, aspoň na tich videích :) Musim říct že afrika z dvojky mě lákala mnohem víc než tropickej ráj *4*
  • co ten weed tam ..... *5*
    • ten musíš usušit, ubalit, odpálit a pak hrát fc3 *1*
  • Nesnasim zabijeni zvirat, ani ve hrach
    • Nemyslíš, že je lepší když si je lidi střílí ve hrách a ne po lesích? Všude se pořád mluví jak hry podněcují agresivitu, ale to, že ji dokáží taky skvěle uvolnit, to se neříká...
    • HolyHandGrenadeOfAntioch
      doufám že i lidí
    • Á jé citlivka.
  • ešte predátora, s ohníkom by sa dali robi´t pastičky
  • Danny28
    Bohužel musím říct tohle: Zlatá dvojka i se všema chybama co měla... *7*
  • Cahir
    Vaas je afektovanej a nepřesvědčivej trapák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit