Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -Upozornění na SPAM-
    Nazdar lidi,
    pišu zde kvuli zviditelnění na YouTube, tekže kdo
    by chtěl pomoct, odběr zde :http://www.youtube.com/user/Blako197?feature=mhee
  • rancor1223
    Heh, už včera jsem to celé prozkoumal a usoudil jsem že Zer0 je pořád nejlepší, ale stejně jako siréna celkem nevhodný na MP (ne že by byl "špatný", jen to není zrovna týmově založená postava, když si běhá po mapě neviditelný a backstabuje). Takže za něj projedu SP, stejně jak v B1 za Huntera. S výbavou na blízko, optimálně 4 revolvery, každý s jiným elementálem to bude jako za starých časů *1*
    A narozdíl od B1, kde se mi za ostatní charaktery nehrálo moc dobře, tady se dost těším na Soldiera. Takže za toho dám MP.
    Už aby to bylo doma!
  • MrSanta
    Commando to jistí, akorát s vývojem postavy to bude horší. Těch skillů mě tam láká příliš mnoho *1*
  • Jsi nula....psst nikomu to nerikej.
  • KokyMetalGear
    Předobjednáno *4*
  • Ahoj trochu off-topic. Chtel jsem si koupit B1 vcetne vsech datadisku v obchode, ale byl jsem nemile prekvapen, ze pouzivaji securom ochranu. Mit dvd v mechanice mi nevadi, ale mit rezidentni sracku! v pameti i kdyz nehraji, tak to nikdy. Takze jsem se rozhodl, ze bych si koupil hru napr. v UK. Nevite, co tam maji za ochranu?
    • doufám že mě za to neukamenujete ale tak co už, B1 + všechny DLC jde hrát v kooperaci online přes gamespy ve hře i s cracklou hrou. Pak na to existují programy jako tunngle tak garena kde se to taky ještě občas hraje ale na gamespy těch lidí hraje ještě dost, řešil jsem něco podobného s kámošem kdy já to měl koupené ale on to nechtěl kupovat právě taky kvůli securomu. Nebo je možnost si to koupit na steamu.
    • Hm proc to nekoupit ze Steamu, zvlast pokud bude nejaka akce?
      Ja to tam koupil za cca 15 EUR a jedina ochrana je to,ze ti musi porad bezet Steam, coz mi osobne prijde pohodlnejsi nez placka v mechanice.

      Samozrejme pokud by Steam padl,tak bych asi prehodnotil svuj nazor,ale to se asi hned tak nestane (ten pad steamu).
      • Vsechny hry ze Steamu jdou spustit i v offline rezimu. Samozrejme MMO hry vyjimaje *2*
      • Onehda jsem koupil jednicku na Steamu (GOTY verze vč. vsech DLC) za 7,5€ takze doporucuju ockat zase na akci *3*
    • Zkus hádat ...
  • Keyz
    Tak snad tam ten odstřelovač bude více použitelný než v prvním díle.Tam bylo dost malých prostorů kde odstřelovací puška byla na prd a záložní pistole byli dost slabé.
    Například v aréně kde mně hodil odolný Skag to bylo utrpení.
    Pak když jsem přišel s kulometem za vojáka tak to byla pohoda,protože ten kulomet prostě pořád střílel a střílel bylo hotovo.
    • tak jestli myslíš quest se Skagzillou, tak ta se dala pohodlně sundat ze stěny arény, stačilo se nechat jednou zabít.... sice to ubralo nějaký money, ale zilla tam zůstala... a co se týče sniperky v jedničce, parádní věc... jakmile člověk natrefil na pořádnou flintu, vyřešilo se hodně problémů na dálku, nebo aspoň zredukovalo tak, aby člověk mohl zbytek snadno dokončit zblízka... já jsem chodil s kombem revolver-snipa-rychlá assault rifle + dodatečně nějakej ten raketomet nebo emzácká pulska s vysokým dmg a šlapalo to jako hodinky *2*
      • Fearsome Volcano a Hellfire SMG s vysokým fire rate od Maliwanu, v záloze jsem měl maximálně tak corrosive brokovnici pro kamarády z Crimson Lance. Tahle trojice vyřešila vždycky všechny problémy.
    • Hunter byl nejlepsi s revolverem :-D Ale souhlasím ta odstřelovačka tam byla málo kdy opravdu využita.
    • Mně to právě přišlo podstatně jednoduší s Hunterem po tom, co jsem hrál za vojáka. Většinou jsem puckal headky s ostřelovačkou a na blízko jsem puckal headky s revolverem. *2*
      • Jsem spíš zvědavý, jak na tom ty postavy budou oproti B1! Vlastním B1-GOTY a projel jsem to zatím jen za sirénu a huntera! Mým favoritem je hunter, takže očekávám od Zero postavy přinejmenším srovnatelnou radost z lovu! V podstatě je to jedno, jakou zbraň používám! Faktem je, že při hraní za huntera jsem nejčastěji používal revolvery (hlavně žíravé), brokárny (nejlépe S§S nebo hořlavé či výbušné) a sniperky (FearSome Orion v tmavě oranžovém vydání umí metat blesky jedna radost a rozrážet houfy).
    • zdeeneek
      Ja chodil vsude se sniperkou, i v uzavrenych prostorach to slo. Pokud uz to bylo o hubu tak jsem vytasil sekundarni zbran - to jsem pouzival neco s velkym rozptylem na blizko, vetsinou nejakou brokarnu, obcas stacil i nejakej vykonnej revolver.
    • Tak i jako odstřelovač není problém mít v záloze pár těžkých zbraní...
      • Keyz
        Na to ale nemá Hunter dovednosti.Nezkoumal jsem jestli dovednosti hrají takovou roli.Dle toho co tu čtu asi ne,když někdo tahal kulomet jiný samopal atd.
  • sakra já se tak těším *1* napřed za zera, pak za solidera a pak za sirénu... jaj už ať je to venku *14*
    • A gunzerker jako co? :-D
      Takovy Brick mi v 1.dile prisel jako nejvetsi prekvapeni.....az jsem ziral jak me bavilo mlatit enemaky holyma pestma. Ten zvuk co to delalo mi pripomnel Rockyho jak mlatil do masa na jatkach :-D.
      • ten ej pro mě zatím poslední na řadě, ale jako jo, pokud to bude taková hra, na jakou to vypadá, rozhodně chlapec neutře *2*
  • Jojo taky Zero. :-) Ale soldier byl fajn v jedničce určitě bude i tu.
  • hababapapa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit