Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som Slovák, ale ešte som nebol fotiť vojenské objekty na Ukrajine či v Maďarsku, žeby som nebol vývojár hier? KKS *8*
    • Já vývojář nejsem a mám vyfocených tolik věcí... to je to samé jako kdyby sis vyfotil letadlo na DNU NATO v Ostravě a hned tě tam sebrali za špionáž. Celé je to fraška.
      • Pokud by jsi byl cizinec tak by mohli. Armáda je na tohle hodně citlivá a myslím že to každému musí dojít, že natáčet vojensky majetek v cizí zemi nebude úplně ok.
        Běž si to zkusit třeba do ruska, imho se ani nikdo nedozví kam si zmizel.
        • Ellendway
          Rusko ≠ Řecko...
          • Nemecko = Farancúzko *3*
  • Politické tahanice mě nezajímají, já bych spíše rád věděl, jaký to v důsledku bude mít reálný dopad na vývoj ARMA 3.
    • Politické tahanice mě v tomto případě taky nezajímají, ale co bude s těma klukama mě zajímá hodně. Teď jsem četl, že jim hrozí 5 - 20 let, to není úplně dobrý. Kdyby ARMA 3 nevyšla nikdy, nohu za krk bych si nedal, ale kdyby kluci dostali třeba desítku a bylo jasný, že Řekové navařili mlhu, aby lid dostal svůj chléb a hry, to by mě s...o velmi.
      • Pusy Riot in czech
        • No tohle spíš tak Cock Riot.
        • Cožeto?
          • Magister_Peditum
            Taky nevím, pusy nic neznamená.
            • Magister_Peditum
              Třeba to bude nějaká vietnamská obdoba pussy riot, podobně Lodidas. *4*
            • Ty neznáš pjůsy? *3*
    • žadnej
    • ja že WW3
  • Český Mír si pozrite, a to boli len na území štátu a nevykonávali diverznú činnosť.
    Kníže je masový vrah, aj naň sa varí voda.
  • jezis vy ste nekteri chudaci, knize zasisla nejakou blbost a vy to po nem budete opakovat. Pokud nevlezli nekam pres nejakej plot nebo tak neco tak je to tak extremne prehnane. Rekove by meli celou slavnou armadu rozpustit, nemaj prasule a na jednoho obyvatele maji jednu z nejvetsich armad na svete. A jeste budou sikanovat turisty. A i kdyby to byli spijoni, tak pochybuju ze by timto zpusobem bylo dneska mozne ziskat nejake nove informace, nebo informace nejakeho vyznamu.
  • Robotron3
    Špionáž je samozřejmě hovadina na n-tou. Snad to pujde uhrát na ty blbce. Poslušně hlásím, že u nás jsou lidé na nějakou špionáž hloupí.
    • KronosDeret
      Myslis ze se z toho muzou vysvejkovat jo? Tohle je normalni reakce frustrovanyho cloveka, skupiny silne frustrovanejch lidi. S tema se spatne jedna. Ted je to bohuzel fakt na panu hrabeti, jak se ukaze a kolik ma znamejch. "Kejch" Bilderberg "Kejch"
      • prej Bilderberg, na to je trošku malej pán aby zavolal borcům z Bilderbergu :)
    • 3:29
      http://youtu.be/vKYswwGRG28
  • Xcomik
    V roce 2012 kdy má jak Amerika tak i Rusko/Čína bezpilotní stealth letouny navíc v kosmu několik družic které disponují vysokým rozlišením a hodně kvalitními čočkami je slovo špionáž ve spojitosti někoho něco fotit, tak trošku mimo mísu.

    Nicméně to co mě opravdu pobavilo je strach řeků z války proti Turkům. Teda já nevím kam choděj ty řekové ale měli by opravdu všichni (minimálně ve státní zprávě) navštěvovat aspoň dvakrát do týdne psychyatra pač to očividně nemají v hlavě v pořádku.

    Už vidím jak se Turkové rozhodnou vstoupit do války proti řecku čímž definitivně vyřadí možnost vstupu do EU to nemluvím o tom že by se do nich pustilo NATO a proč jako? Kuli defakto zkrachovalému státu? Vždyť když budou chtít tak si ho můžou koupit ve veřejné dražbě.

    Co je však pro mne (jako pro čecha) urážkou je zatčení dvou českých turistů a posuzování to jako těžký zločin špionáže. Já myslel že v EU jsme jedna velká rodina, když po nás ty nefachačenka chtějí pomoc v podobě dotace to najednou ví, kam se mají obrátit a že jsme členy EU, ale jak si naši kluci něco začnou fotit to jim už předkládaj v lágru paragrafy ze špionáže.

    Perla na závěr je taková že na Limnosu nemaj řekové žádné vojenské objekty pač ty objekty které se na Limnosu nachází jsou majetkem NATO a pokud to řekové neví tak by jim těm trubkám někdo laskavě měl vysvětlit že Česká Republika je členským státem Nato a navíc se podívílí na více missí než ty řekové kteří samozřejmě na to už delší dobu nemaj!
    • trolo
      peniaze uz dostali schvalene tak si mozu vyskakovat. ked budu z tych 2000€ dochodkov zase na nule tak pojdu zase prosinkat do eu o zachranu. demen71 to su. cely euroval je somarina a nasa vlada je totalne retardovana.
      • Na tebe všude čekají ty rozumbrado. A nenapadlo tě, že i když Čech, tak může sondovat pro jinou zemi? Ono není vše černobílé jako v šestákové detektivce. Mimochodem z daleka ne každý země má satelity jako USA a Čína. Turecko nemá, takže těm se hodí každá fotka ze země.

        // reakce na původní post
    • Turkovia maju velmi silnu armadu. Keby chceli tak Grecko lahne popolom. Upozornujem, ze Turecky stat treba brat velmi vazne. Nie je to len tym, ze Turecko ma skoro 100 mil. obyvatelov a ich pocet krasne rastie. Je to aj inymi vecami ktore sa nedozvies. Turecko sa nemusi usilovat o clenstvo v EU. Skor EU velmi potrebuje Turecko. Vermi zasol by si. GRECI SA PRAVOM VELMI BOJA:
    • jde o princip.. když je zakaz tak je zakaz... špionáž je ale moc uhozene obvineni...
    • Aj Maoista Barosso ťa miluje.
      • Ještě nutno dodat, že Turecko je od r. 52 členem Nato. Takže pochybuji, že by Nato vtrhlo na Turecko.

        //reakce na původní příspěvek
        • reakce na původní post
          1. USA a spol. nadále využívají tzv. terénní špionáž, ty teleskopy nepoužívají ke 100% případů a i tak je mnohdy potřeba experta v terénu, aby asistoval. Navíc, špionáže provádí i méně vyspělé státy.
          2. Válka je vždycky možnost se kterou se musí počítat, a tedy se jí i obávat.
          3. To, že zadržení jsou češi, neznamená, že se nemohli dopustit špionáže pro jiný stát. Existují například odhady, že až 20% čínských "špionů" jsou občané tzv. západního světa (NATO, EU), tedy teoreticky i ČR.
        • Měl by sis doplnit vzdělání, protože je úplně jedno kdo je nebo není v NATO. Obě země jsou v NATO od nějakého 52 roku a ještě v 72+- spolu vedli ozbrojený konflikt o Kypr. Toliko k těm "spojencům" ;) Turecko je v NATO jen kvůli základnám USA, ti z toho těží, jinak nikdo.
  • eb42
    Je zajímavé, jak většina lidí ví naprosto přesně, že tam fotili něco co se fotit nesmí. Zároveň by mne zajímalo, co tam Řekové mají, že si to tak hlídají. Klukům držím palce.

    PS: Hlavně, že jsme v EU a nemůžeme svítit 40W žárovkou. Holt řešit blbosti a vymýšlet kraviny je jednodušší než řešit zásadní věci.
    • MoravaGeorge
      Chápu tvou kolegialitu, nadruhou stranu předpokládám, že je je buď chytili při činu, nebo měli na záznamovém zařízení corpus delicti. Pokud totiž něco fotili, tak to bude na záznamovém zařízení.
  • Pratele, ona to klidne spionaz byt mohla. Vzdyt delali a stale delaji sim pro usa.. Recko je nyni dost nestabilni zeme (politicky-militantni nacionalisti-jako nemecko ve tricatejch) tak treba dostali "lukrativni" zakazku od usa gov. Ale to uz je jen spekulace, pac kuci emericky to maj stejne nafoceny hd z kosmiru.. kazdopadne pokud fotili zakazany objekty apod. Jsou volove.. Ale drz jim palce.
  • life28
    ja dúfam, že to neohrozí vývoj ARMY a nebudú musieť Limnos kvôli Grékom kompletne premapovať.
  • No, kdyz uz trvaj spionazi, tak at maj aspon kvuli cemu brecet, je cas vsechny informace co tam posbirali poslat Turkum :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit