Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skutecni zavisli hráci MMORPG her asi ani nevedi, ze naky dotaznik/svet existuje :)
  • tak a splneno..uvidime co z toho nakonec vyleze :)
  • Tak celkem chapu smysl toho dotazniku , ale doba uz je takova ze ho vyplnovat urcite nebudu. Pak akorat clovek cte nekde na novinkach.cz nebo slysi na Nove jak to hrani je spatne a podobne zvasty ktere tam prizivuje nejaky ,, odbornik ,, na zaklade podobneho dotazniku.
    • smejki
      to je ale nejčastěji problém manipulativních reportáží, tedy problém novinářů. A ten nevyplněním dotazníku nijak neobejdeš. naopak, pokud nebudou mít k ruce alespoň nějaká data, šáhnou po těch vycucaných z prstu. Protihráčských mameluků generujích jeden nesmysl za druhým a cpoucích se do médií, běhá po světě jistě dost.
    • tak pokud vyplníš pravdu, jak by se to mohlo stát? leda by u tebe platilo, že hraješ 16 hodin denně, opustila tě kvůli tomu přítelkyně a každej den toho 2 hodiny lituješ :D
      • walltar
        Ale tak třeba mě dnešní herní průmysle celkem pomohl s tím jak sem zamlada moc hrával ... prostě teď už není co hrát. *1*
        • Dark Souls, level 117, way to go.... *16*
        • proto já hraju pořád dokola starý dobrý hry (teď například System Shock 2 a Blood Omen Legacy of Kain), a ono to trochu času pořád zaplácne :D
      • ja som v polovičke :D
  • :D:D:D:D:D
  • Urug
    Nemám čas vyplňovat nějaký dotazníky, musim expit.
    • Veskoslav
      Atakuješ na rekord:)Ode mě plus:)
      • PS3Hrac
        Taky mě ten koment dostal,jinak mimochodem kolik je rekord ? *15* *1*
        • jindra měl jednou okolo -100
    • best comment ever.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit