Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Nemám čas vyplňovat nějaký dotazníky, musim expit.
    • Veskoslav
      Atakuješ na rekord:)Ode mě plus:)
      • PS3Hrac
        Taky mě ten koment dostal,jinak mimochodem kolik je rekord ? *15* *1*
        • jindra měl jednou okolo -100
    • best comment ever.
  • skutecni zavisli hráci MMORPG her asi ani nevedi, ze naky dotaznik/svet existuje :)
  • Tak celkem chapu smysl toho dotazniku , ale doba uz je takova ze ho vyplnovat urcite nebudu. Pak akorat clovek cte nekde na novinkach.cz nebo slysi na Nove jak to hrani je spatne a podobne zvasty ktere tam prizivuje nejaky ,, odbornik ,, na zaklade podobneho dotazniku.
    • smejki
      to je ale nejčastěji problém manipulativních reportáží, tedy problém novinářů. A ten nevyplněním dotazníku nijak neobejdeš. naopak, pokud nebudou mít k ruce alespoň nějaká data, šáhnou po těch vycucaných z prstu. Protihráčských mameluků generujích jeden nesmysl za druhým a cpoucích se do médií, běhá po světě jistě dost.
    • tak pokud vyplníš pravdu, jak by se to mohlo stát? leda by u tebe platilo, že hraješ 16 hodin denně, opustila tě kvůli tomu přítelkyně a každej den toho 2 hodiny lituješ :D
      • walltar
        Ale tak třeba mě dnešní herní průmysle celkem pomohl s tím jak sem zamlada moc hrával ... prostě teď už není co hrát. *1*
        • Dark Souls, level 117, way to go.... *16*
        • proto já hraju pořád dokola starý dobrý hry (teď například System Shock 2 a Blood Omen Legacy of Kain), a ono to trochu času pořád zaplácne :D
      • ja som v polovičke :D
  • nadmerne hrani jiste neni v poradku, ale co je? zavislost na praci, na sexu, nebo traveni neprimereneho mnozstvi casu pri jine zabave... neni jedno čemu nakonec človek holduje?
    • Ono jde právě o to žít ten život tak nějak vyrovnaně a netrávit nepřiměřený množství času při žádný aktivitě. Hraní her je podle mýho názoru jedna z těch dost neproduktivních činností, takže by se mu člověk měl věnovat s mírou a čistě pro odreagování.
      To že u her lidi při hodně častym hraní degenerujou je pravda a je to logický.
    • Ziadny dovod ti nemoze v ceste za osobnou radostou
    • Ze zdravotních a psychosociálních důvodů to jedno není.
      • psychosociálních.. no ty vole :D
  • Nechápu debilní otázky typu, "často přemýšlím o tom co jsem ve svém životě udělal špatně" která se tam vyskytuje ještě asi 3x v různé obměně, opravdu takový dotazník asi vyplňovat nebudu, protože by z nás pak nějakej pošahanej psycholog dělal emociální marody :D, znám to moc dobře jak to u nich funguje, člověk úplně nepochopí jak je zrovna konkrétní otázka psychologem vnímána a na podobnou otázku odpoví 3x víceméně stejně, ale z hlediska psychologa to bude úplně jinak a udělá to z nás nespolehlivé lháře atp. :D :D
    • Uhodl jsi správně jednu věc, a to tu, že je to tam kvůli tobě. Už nechápeš, proč to tam je. Není to tam kvůli tvému lhaní, ale kvůli tomu, že málokdo má promyšlené své jednání a mnohdy okamžitě odpovíš tak, jak si spíše představuješ, než jak to doopravdy je. Dát tam třikrát podobnou otázku velmi efektivně způsobí, že o tom budeš několikrát přemýšlet a kvalita tvé odpovědi se zvedne, resp bude více odpovídat tomu, jak to skutečně vidíš a ne tomu co tě první napadne.
      Btw používá se to dost často, neříkej, že jsi se s tím zatím nesetkal :D
    • a ty se bojíš, že pan doktor přijde a bude ti říkat, že jsi blázen? dyk je to anonymní, tak prostě vyplň pravdu a pak se můžeš z výsledků udivovat, co je ta naše generace za šílence :D
      • Já se nemám čeho bát :D .... mám za sebou horší psychotesty, na vstupy na jaderku :), nutno dodat, že neúspěšné :D ... holt dredatýho pankáče samotnýho po jaderce v provozu nechtějí nechat pobíhat :D :D. Ale celé to jak je dotazník postaven zavání snahou o negativní výsledky :),
        • Ale nechaji, kdyz projde psychotesty, znam jednoho takoveho, ma dredy, vypada velmi alternativne a na jaderce pracuje.
        • neúspěch v psychotestech myslím nezávisí na typu účesu ;) možná přece jen nebude v pořádku něco jiného... :D (just joking :)

          ale ok, je-li tvoje nitro tak děsivé, dotazník radši nevyplňuj...
  • tak a splneno..uvidime co z toho nakonec vyleze :)
  • a to ja mam zase zavislost na budovatelskych strategiich, pustim to treba v 6 vecer a kdyz zacnu mit potrebu jit na WC zjistim ze je 11 hodin *2*
    si furt rikam, jeste baracek tady, trziste tam, tady parcik... a den je v pr*eli
    • To já mám skoro závislost na Rpg, MMORPG a strategiích všeobecně hlavně těch tahovejch to je furt ještě jeden tah a budu končit *1* .
      • Ještě jeden level a půjdu spát, stejně tak jako dopijem a půjdem. *1*
  • Před pár dny jsem si přečetl toto
    http://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk-tv/25300-uvaha-smetou-free-to-play-hry-klasickou-konkurenci

    a tohle je přesně ten způsob jakým zjistit jak hráče ještě víc podojit... good job *1*
  • zdeeneek
    Vyplneno - jsem zvedavej na vysledky ;)
  • tie otazky sa mi zdali byt robene stylom, hras mmorpg - si nicka bez priatelov :) a moznosti v odpovedi tomu nezabranili
    • já hraju mmorpg příležitostně a otázky mi tak vůbec nepřipadaly... každej tam asi vidí to svoje ;)
      • A přesně o to jde, někdo to automaticky vnímá jako že je nicka a díky tomu, že je tam několik podobných otázek na jiných místech se to ukáže, a někdo je "v klidu" a tak odpoví pokaždé stejně. Ony tyhle testy opravdu stojí za to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit