Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joha
    CDProjekt ma asi nikdy neprestane prekvapovat. :D Teším sa na ďalšie info :D

    Mimochodom, jeden používateľ na YouTube dal toto ako hudbu ktorú by si tam vedel predstaviť :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Zm_dV4K0z-o
  • Masa-san
    A pokud budou pokračovat jako doposud, nemohu než říci, že se těším na další dospělý titul, který mi za ty peníze prostě stát bude. *5*
  • Na tohle se opravdu tesim a pokud bude cz tak moje prachy mate jisty panove z cd projectu.
  • Tyhlety punky jenom každého otravují
    • Cahir
      .
    • ty otravujejs mna osobne
      • no jistě
    • N7N7
      Mluv za sebe. *3*
  • Amylee.Anderson
    http://www.youtube.com/watch?v=cGmWwFpNIHg :)
  • Night city, nic originálnějšího už vymyslet nešlo fakt super. Todle bude jedno velký klišé
  • x_ander
    Ten úvodní artwork je krutě povedený! Těším se moc. A konečně bych si mohl zahrát Witchera :)
  • Bude to na konzole?
    • Za co ty mínusy? Jen jsem se zeptal. *16*
      • x_ander
        S ohledem na tvůj nick asi nešlo jen o "zeptání" :-D
        • Fakt jsem to neměl v úmyslu, já jsem hodný člověk.

          To že mám takový nick byl původně záměr na vyvolávání hádek, ale nemám na to čas. Lidi můžu s*át i ve skutečným životě.

          Ale na diskuzního trolla se chytne každej blbec.
          • ZvacA
            Ovšem, ono s*aní lidí ve skutečným životě je ale výzva hodna velkého umění a mistra, páč tam jsou občas konfrontace a následky při nešikovném tahu fatálnější, než na anonymitou zahalené diskusi. :)
            • Cahir
              Málo, přidej!
            • Dobrá, omlouvám se tedy, že jsem napsal tento dotaz. Hned si půjdu kleknout na hrách, upevním si elektrody na bradavky, na vlarlata si zaháknu dva kameny a budu se mrskat bičem. Zasloužím nejhorší potrestání.

              Spokojeni? *16*
            • x_ander
              Tak tak. Ikdyž předpokládám, že trollové (speciálně ti zdejší) jsou v reálu 13-letí uhrovatí klučíci, kteří by v reálu ani nikoho nenasrali, protože by svým mutujícím hláskem ze sebe nic nevysoukali, jak by jim bylo stydno...
      • Zdejší komunita j silně antikonzolová. Ale mínusy dostanu i já, když řeknu, že na PC hraju s XBox360 ovladačem, protože je to pohodlnější (de-facto mám z PC silnější konzoli).
    • Určitě.Budou tam i funkční hajzly
  • Vybrali si dobře na motivy téhle deskovky snad ještě žádná počítačová hra nevyšla ....
    (Ale ani SNES Shadowrun není herně úplná archaika )
    Na hutné RPG z cyberpunk prostředí čekám nějaký ten pátek . Po tom co zan..."byl pohlcen" MiST Land všichni předhazují jen odlehčená FPS a chodí do Řáholce mydlit elfky a nebo se jen nevesele rozpadají v atomové pustině :(

    Příběhy o živých mrtvých žijících v matrixu ve formě AI konstruktů ,které jsou hlavami korporací ovládajících zotročené lidské trosky přežívající v bahně zvrácené společnosti .... to je lepší počteníčko než pohádky o dračích rytířích ... alespoň pro mne .
  • MrSanta
    Error *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit