Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Elanius
    Skvělá videorecenze, i když jsem ve slabé polovině hraní, dokázala neprozradit nic z děje a zároveň zaujmout a nalákat :-) Lukášovy videorecenze opravdu patří k tomu nejlepšímu, co Games.cz nabízí :-) Poslední věta a poslední záběr byly parádní třešničkou na dortu :-)
  • Málem bych zapomněl pochválit videorecenzi. Moc se mi líbila! *14*
  • Tunel vision jak sviňa :) Ale když už jsou venku tweaky, tak to snad nějak půjde. Videorecenze výborná.
  • Skvělá hra ale taky mi přišla docela jednoduchá, hrál jsem na hard, za celou hru jsem zabil lidí, že bych to napočítal na prstech jedné ruky a nemůžu si uvědomit, že by bylo místo kde bych měl větší problém, navíc jsem se dostal "jen" něco málo přes 15 hodin. Je teda pravda že jsem neustále nahrával a když nad tím teď přemýšlím tak jsem si hru asi trochu pokazil. Neškodilo by jí omezený počet ukládání.
  • Lukáši, vy vrahu, za dobu videorecenze jste zabil víc lidí než já za celou hru. Jak je podle vás morálně ospravedlnitelné zabíjet nevinné stráže, které jen dělají svou práci, a zrůdná hlavní NPCčka nechat naživu?
    • Nevinnost stráží je diskutabilní když jsem na jednoho vyzkoušel "srdce" co mi o něm poví řeklo že pokud dnes nezemře padne jeho rukou daleko více lidí.
    • janchor
      Stráže hrdinně zemřely pro účely videa, hned vzápětí jsem daný situace loadoval.
  • Grygy opět nezklamal :) dokázal bych se na jeho recenze dívat jak na filmy v pátek večer...objektivní, poutavé, informačně tučné, zábavné a super zpracování herních záběrů a jejich vzájemné propojení...co se týče hry: bohužel, kvůli práci se k hrám obecně nedostanu a toto je zrovna jedna z těch her, která si zaslouží věnovat kus večerního času při svíčce a hltat každý moment hry...těším až budu mít šanc! díky Luke, smekám!
  • deridon
    what will we do with a drunken whaaaler.. early in the morning... waaay haaaay and up she rises... ten song si poslední týden pořád zpívám, super hra, super hudba, stealth žánr zbožnuju, příběh trochu klišé, ale atmosféra a prostředí nenudí, takže pro mě jedna z nejlepších her tento rok
  • Já používal hlavně pistoli ale když mi po menších jatkách došli náboje musel jsem sáhnout ke kuši, no a to mě dostalo, vystřelil jsem po strážnym a přišpendlil mu ruku ke zdi, jo je to blbost ale jakou já z toho měl radost jak tam ta ruka jen tak visela.
  • Musím říct zatím nej videorecenze co tu byla
    • O tom se da polemizovat, vsechny sou boží.
  • Je fajn když někdo ví co dělá a udělá videorecenzi která nespoiluje. Dnešní recenzi v Replay jsem po 30ti vteřinách raději vypnul, protože mi ukázala kus děje kde ještě nejsem. Sice je to asi očekávané ale fakt mě to nakrklo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit