Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle obrázku můžeme usuzovat že ke hře patrně vyjde zombie dlc...
  • Keyz
    Doufám,že ten zaměstnanec je vykulený z toho jak to je skvělé a ne naopak *5*
  • doufam ze v ty hre budou zachody hahaha
    • Prej jo, alespoň podle Danova průzkumu z čech *3* Don't worry! Bude chtít určitě kladné recenze na každé frontě! Resp. na cz webu dané tématiky (jestli jsou i zahraniční tak nevím, ale asi jo, hlavně ta církev na tu bude určitě dbát, jestli si veme pod palec i tuhle hru).
  • drzim palce a doufam ze udelaji diru do sveta :-).pokud to bude dobry,urcite koupim
  • Stejně jako Jobs tenhle chlap ví, co "člověk" chce. Díky, Dane.
  • Bude sa dať utrieť riť po veľkej potrebe na hajzlíku?
    • Čím?
      • ales.smutny
        Podle statusu zadnice se používalo hedvábí, jemné listoví, mech či cokoliv, co bylo po ruce. Co se týče listoví, šlechta na to mívala i zvoleného zásobovatele.
        • Díky moc, nechtělo se mi to googlit. *1*
  • Václav Upír Krejčí *1*
  • KeanuX
    Celkem rád bych viděl nějakej "leak" z tý prezentace *1*
    • Taky mě hned napadlo, jestli bude už něco na netu *1* Z toho monitoru moc poznat nejde *13*
      • Tikov
        Tak z konceptu toho asi moc neodvodíme (ale nějak mi to nic nepřipomíná, na statek je to moc rozplizlé a na ves zase moc u sebe)
        • Magister_Peditum
          Horní část obrázku mi připadá jako nějaké opevněné stavení, ale podrobnosti až na most, řeku a stromy moc nerozeznám. *4*
        • No, tak ta první budova bude možná nějaký kostel, se zítkou, železnými pruty (plot), branka. To před brankou vypadá jak paramit ale asi to nebude on :D Na kostele je pěkně vidět vysoká atika.
          Ta zadní budova vypadá jak mlýn, ale s trochu malýma lopatama :/
          Jen co je to za nudli v levo nevím . Ale vypadá to na pěkně realistický styl.
        • Milda8
          Po důkladném rozboru jsem dospěl k názoru, že na obrázku se nachází řeka nebo říčka, přes kterou vede most. Na most vedou cesty lemovány stromy, konkrétně třeba topoly. Samozřejmě pokud je to pravda, budovou na obrázku je vodní mlýn či hamr. Toliko ode mě *3*
          • Tikov
            pravda jendou jsem tam zahlédl něco jako mlýnské kolo, ale zase jsem tan neviděl tu řeku (aneb ano jsme poloslepý)
            EDIT: http://imageshack.us/photo/my-images/28/blog0172.jpg/ tož po narovnání mi to přijde jako dvorec "nad" řekou a víska "pod" řekou
            A abych vám ušetřil hledání- ne nevypadá to dispozičně jako Žižkův či Mikšův dvorec v Trocnově
          • Keyz
            Odborné spekulace mohou začít! *4*
        • mi to trochu připadá jako hrad
          • kdyz to vypada jako hrad tak to asi bude hrad.. v 15tym stoleti to byla pomerne bezna komodita :) tedy na tehdejsi pomery bezna ;)
      • Keyz
        Koukám,že nejsem sám kdo všemožně zkoumal ten obrázek *1*
  • hobbito
    Otázkou je, jestli fandím víc nároďáku (hokej proboha!) nebo Warhorses. *4*
  • měli ho sežrad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit