Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Už jsem dřív hlasoval... a hned bych to díky videu udělal znovu, kdybych moh *5*
  • Kronoss1
    Je tam Plzeň!!!
  • Luxusní
  • Video pěkný. No nic mohli by jste mi dát odkaz na tu stránku, abych věděl co vůbec budu hodnotit? Díky
  • Znamená to, že RNDr. Jiří Grygar, CSc. (český astronom) je otcem Lukáše Grygara z games.cz?
    • Keyz
      To by mně zajímalo co se stane když potká naštvaný astronom naštvaného astrologa a mají se na něčem dohodnout. *3*
    • Tak to už je stará informace, ne? Dokonce sem na diskuzi Lukáš tenkrát hodil fotku se svým tátou.
    • 13_11
      Samozřejmě, jinak by ten fór na Lukášovu základku moc nefungoval.
      A Lukáši: Styď se! Takovej pěknej doktor z tebe moh' bejt!
    • Taky mi z toho explodovala hlava
      • To mne ani ne, Lukas mi prijde inteligentni, tak alespon vim, po kom to ma :). Jen by mne zajimalo, jestli ho astronomie treba taky netahla, nebo jestli to aspon nezkousel
        • Podle některých tweetů na twitteru ho astronomie zajímá. I Drda psal/říkal,že si Lukáš odjel v Kolíně fotit *1*
          • fotit hvězdy *1*
            • Mi nerikej, ze tam nejaky geny nejsou :)
    • Amylee.Anderson
      Jaký astronom, okenář to je!
      • Jo, okenář s čestným uznáním :)
  • Amylee.Anderson
    Se tak krásně snažíte, aby vás lidi volili, až je mi líto, že jsem volila hned na začátku. Teď němůžu napsat "Máte můj hlas!"
  • Super!
  • Mopped
    Paráda strašně sem se nasmál, až na toho Tučka. Toho fakt nemám rád. Jinak hlas samozřejmě máte.
    • Shaker
      WUT? Tukan je borec :)
  • Koho je to dítě na konci?
    • blixa
      Moje :) Ucim ho dobremu vkusu a medialni pozornosti uz od mladi ;)
      • Elanius
        To je chvályhodné, jen aby z něj pak nevyrostl Lukáš Grygar :-D
        • Black_Hand
          mozna od uhrovitych teenageru (to neni v zadnem pripade mirene proti alzbete, jen proti uhrovatym teenagerum).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit