Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žánr hrdinný Američan vs terorista bude problémem i u dalších budoucích her typu BF, CoD a dalších. Fakt že se nám snaží herní studia vecpat toto nudné, dávno vymyšlené překombinované a vystydlé téma ohrožení něčí svobody, nejlépe té americké bude mít za následek, že recenze s hodnocením 5/10 budou přibývat i u titulů na které dnes zatím nepliveme. MoH:W jsem si zahrál a efekt Wow to už jsou 3 ráno se nedostavil. Ano příjemně jsem si u toho bez myšlenek zastřílel. No to bylo vše.
  • tahle hra je hlavne o multiplayeru. nechapu proc vubec ty naskriptovane singly vydavaji. za ty roky to uz nikoho nemuze bavit. multak bude urcite super, ale tuhle hru vnimam jako uplne zbytecnou. lidi hrajou BF3, maji tam i close quarter bitvy, takze na co utracet za tohle, kdyz to tady uz je v lepsim a rozsirenem vydani... EA maji hloupou a nesympatickou strategii
  • Delate si pr**l?!!!! Ve verdiktu pisete ze se hre mame vyhnout a dostane to 5/10?! To uz snad neumite davat jina hodnoceni nez 5+?!! 5 je hodnoceni pro prumnernou hru sakra fix!
    • Víš jak zjistit průměrné hodnocení her.
      Musíš sečíst číselná hodnocení všech her a součet vydělit tím počtem těch hodnocenych her.
  • to si delate srandu ne? ty screeny jste tipali vy? jak muze hru recenzovat nekdo kdo to hraje na ultra low. jasne ze to je pak uplne jina hra. a tech screenech to vypada jak cod 4 boze
    • Buď rád že z toho jednou vyrosteš.
  • Já teda zatím hrál jen singleplayer. Na MP jsem ještě nenašel čas. A musím říct že mě to docela bavilo. Jasně, není to žádnej zázrak, nic extra, ale to od toho snad ani nikdo nečekal ne?
    Díky Frostbite 2 to bylo samozřejmě hodně alá BF3, na druhou stranu, to je dobře. Boje v různých ruinách,... hrál jsem to na Normal obtížnost a myslím že obtížnost byla vyvážena slušně. Člověk si užil jízdy v autech, s "bojovým vozítkem na dálkový ovládání", ale nic se nepřehánělo. Herná doba samozřejmě krátká, ale tak to už holt bývá. Jsem zvědavej na MP, až pak budu hodnotit jestli se mi to za ty prachy vyplatilo. Ale po dohrání SP zatím říkám že mě to bavilo.
  • Pamatuji na to motto od EA Games - We Challenge Everything... Dnes je to spíš: EA Games - We Rush Everything *10*
  • No ja snad neverim vlastnim ocim. Ono to nedostalo 11/10 no to je zazrak!
  • Ok, teď ještě podobným způsobem zdrbnout NFS: Most Wanted a začnu mít alespoň trochu pocit, že tenhle svět ještě není úplně na odpis a ještě je čas na nápravu.
  • ale všechny ty věci co psal tady, se hodí i na COD. Spolubojovníci naprd,auta taky hned vybouchnou. Obě hry už nemají žádné inovace
    • ale COD má alespoň zábavnej mulťák oproti tomuto ikdyž je pravda že inovací mají obě hry jak šafránu
      • Zabavnej multak v čem?
        • CartmanXxX
          Hraje hudba a všechno vybuchuje, co víc čekáš? *13*
  • Já věděl už od prvního videa, že to nedopadne dobře. Nudná kopírka snad všech současných válečných FPS. Opravdu nechápu, proč aspoň trochu nezariskovali a nezasadili hru do nějakého zajímavějšího a méně známého konfliktu? Stejně nemají co ztratit, série MoH spadla z konkurenta CoD do šedého průměru už s Airborne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit