Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevyzerá to na nič iné ako narýchlo naplieskaný mod (vrátane textúr z CE3) do Cryengine3.
    A takto sa robí biznis na Kicstarter *5*
  • Uz ted se jim to hryze....natoz az to vyjde *1* Hw naroky 2*i7 64gbram a 6*690gtx..suuuper *5* *8* *15* *15* *15*
    • Jestli to bude na konzole tak ti to zvládne i lednice :D
  • blogísek? to je slovo z gaybaru, nebo ne?
    • Keyz
      Bleskovky bych nahradil zprávičkami a článek by se jmenoval článeček atd...
      To by byla nádhera *15*
      • Nemyslel jsi náhodou - To by bylo hezoučký!?
    • mimisek voe.
  • Koukám na to o nepřijde mi na tom nic unikátního, možná je to jen můj pocit, ale i ta jedna chodba by se dala udělat mnohem pěkněji a to nejen z hlediska grafiky, ale i hratelnosti. Překvapuje, mě že tady na tiscali je prostor na takovéhle věci :)
    • DangerousDave
      ved skús to ... nástroje máš k dispozícii. V dobe čistého konzumu si vážim každého kdo sa rozhodne urobiť niečo podľa svojich predstáv a nesedí iba na pohovke a ťahá páčky.
  • Keyz
    "Blogísek"
    To je teda slovo *11*
  • No to co jsem viděl v Crysis 3 MP Alpha tak zase nějaká ohromná sláva to nebyla, ale to snad tím, že je to zatím jen ve verzi Alpha.
    To však ale netvrdím to, že s tímto Enginem se nedají vymyslet krásné psí kusy.
  • Abduction? to slovo vidím poslední dobou všude...
  • stealth? bože jen to ne. A když už tak s možností to taky ignorovat a hrát to normálně
    • cumpi3
      CoD fanatik?
      • Batman fanatik?
        • Volove *1*
      • Proč do toho zase s_reš CODčko, ty mamlasi?
  • po komplexnim dishonored me jen tak nejaka stealth hra z vlastniho pohledu neoslovi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit