Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebejet tamtoho curyfuka na konci, toho hrozne spatnyho herce z vysilackou navic hrozne nesympatickyho. Fandim tomu pakacovi
  • Něco pro mé věrné fanoušky:
    http://www.thestranger.com/images/savage/merch/savage-t-ggg.jpg
    • to jsi ty?
      • ne já jsem hezčí.
  • prosim at uz je ta hra vydana, tato trailerova masaz mi opravdu nesvedci *13* uz je toho mooooooooooooooooooc
  • je to masaker ,tyhle filmečky se jim fakt povedly!
  • Konečně něco pro příznivce inteligentního humoru.
  • vas je sympaťák, pripomína mi mne když sem byl mladej...
  • Indy
    Samotnej Far Cry3 mě moc nenadchnul ale tohle se jim povedlo trochu lepší kamera a efekty (ty čmouhy na pláži jako separatisté byly usměvné:D). Takle by mohl vypadat film FarCry kdyby to nezku*vil Uwe Boll *16*
    • irdzi
      ...ne stylu, ale tvorby...
    • irdzi
      FarCry dopadl ještě docela slušně...Teda v rámci Uweho stylu:)
  • A jak by se zachoval Bear Grylls?
    • ZvacA
      Všechny by je sežral, aby přežil....
      • deridon
        a jako drink.. moč
        • ZvacA
          Yep. Strávil by noc na ostrově, za pomocí trávy a troudu z Vaasova číra by pořešil oheň, olízl pár brouků na chuť a ráno na zbytku toho mála, co zbylo z té jachty, by odplul k horizontu.
  • hznk89
    Vaas je srandista *4*
    • spíš psychopat
    • A teď, dělali do hry týpka podle herce nebo herce podle týpka ze hry?:D Ta podoba je až na pováženou :D
      • postavu Vaase dělali podle herce Miachaela Mando, který bude ve hře postavu i dabovat
    • Viktor_H
      Je afektovanej.... Ale zatím jeho nejlepší výstup, možná mu časem přijdu na chuť.
  • ..zvrácený a nemocný
    • jo takový je hlavní záporák. a docela si dokážu predstavit ze nekde treba na pobrezi somalska takoví týpci skutečee žijí a delaji podobne veci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit