Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem tohle přesně čekal, jakmile nastoupí Call of Duty a Activision tak radši žádný recenzent nedá špatnou známku. Každej rok je to skoro stejný. To jsem zvědav, až bude kompletně nový engine, jestli budete muset zvýšit hodnocení aneb 12/10 bude vypadat blbě.
    • Hold je jednodušší způsob dát 8/10 protože je to jen dalsi nepovedene cod. Pak chodit na akce, dostavat zdarma hry a profitovat.
      • A vy už ste to hráli, že hodnotíte. Nebo zas jen typické kecy na CoD.
  • Konečně konečně jste zanechali toho rádoby bojkotu AAA her. Kvalita BO2 je nepopiratelná a to je jasná zpráva: Tato značka je zárukou kvality. Už se těším až si ji pujdu koupit. Výborný příběh a mnoho způsobů jak hru dohrát, kam se hrabou nějaká stará RPGčka. Víc takovýchto her.
    • Spiker01
      zajímavé, někdo napíše, co si myslí, a hned dostane kupu mínusků.
      tady je fakt nejvíc haterů, co vůbec může bejt a to neříkám,jen proto, že sdílím jeho názor...
      • Fanoušci Mass effektů, starcraftu a jim podobní nejsou schopni přenést přes srdce, že se tu objevila hra která ty jejich blbosti zastiňuje jak po příběhové, tak po strategické stránce.
      • walltar
        GGG se dávají mínuska z principu ...
        • Spiker01
          tak já tady ty lidi neznam no, ale myslim, že jsou tu horší...;)
          • GlaDOS
            No nevím. Všichni jsou stejní. Ke každému článku tapetují jen z principu.
          • To jo a když jsme u toho,kam se ztratil trol.diskuzní? Dlouho jsem ho tu neviděl *1*
            • walltar
              Asi už ho přestalo bavit jak pořád dostával bany .... a nebo si změnil nick.
  • Tak sem vyzkoušel další ze série COD..naposledy sem tuším hrál 2ku a chvíli i první MW..tu sem to zapíchl v misi po potopení lodi někde na řece...co se mě na hře líbilo byly spíš cutscény..hra samotná graficky neoslní např. při potopení lodi se z vody jakoby práší a vlny nikde..spousta skriptů a mizerná animace vojáku, kteří ať je člověk střelí kamkoliv reagují vždy podobně..kolikrát sem nemohl vojaka zabít a nevím zda to byl bug nebo mě prostě skript nepustil...osobně s 8/10 souhlasit nemohu..6-7 bych viděl jako solidní známku pro tuto hru..multiplayer nehraji a zombie mod sem nezkoušel takže výše uvedené platí pro singl..
    • Cosi
      Já měl taky sto chutí to po druhé misi zapíchnout do té doby bylo všechno špatně. Nelogické filmečky, vlny nepřátel a vybuchující lodě. Pak je ale singl o mnoho lepší. I když mi pořád přijdou hry z minulosti o třídu slabší než z budoucnosti.
    • nehraješ protože jsi pirát?
      • Jak jinak...nebo si dovedes predstavit nekoho kdo da tisic korun za hru a po 7 hodinach singlu ani multiplayer nezkusi? *3*
        • jistě..já ale nemám zájem o multiplayer..nejsem dost schopný abych si ho užil a neležel pořád na zemi a nevidím cestu v tom trénovat několik hodin denně abych si to užil...a vskutku tisícovku jsem za tuto hru nedal..dal jsem podstatně menší částky ať už na gogu nebo steamu za řekl bych podstatně víc muziky...jen sem přidal názor do diskuze...FPS nejsou jinak moje hoby..ale zaujalo mě hodnocení a chtěl sem vidět co se tedy nabízí...a jsem rád že nemám potřebu tu tisícovku za hru dát..
          • Počky, tak jsi dal dejme tomu 600kc a mas 7 hodinovej singl, ale mas viz muziky nez ja s litrem a s singlem + XXX multiplayer hodin... To nezni moc spravne, že?
            • x_ander
              No, myslím, že to, že nevycházejí dema her, je zkrátka špatně. A srovnávat to s filmem není úplně fér. Zatímco za "plnou verzi" nového filmu daš v kině třeba 150,- Kč, tak za plnou verzi nové hry litra. V případě, že se ti nebude líbit film, tak mávneš rukou, ale pokud se ti nebude líbit výrazně dražší hra, tak málokdo mávne rukou nad ztraceným litrem...
            • to:(prazdny nick) Bohužel, mas smulu...a nez zacnes piskovat, jdi do prodejny s filmama a rekni ze chces od kazdeho filmu prvni tretinu a pak az se rozhodnes co koupis.
              Mimochodem k MW3 vyslo pozdeji demo, takze si pockej

              A prosim, vyjmenuj mi AAA tituly za posledni 2 roky, ktere jsou i v demo podobe
            • Miserius: Můžu poprosit o link na hratelné demo Call of Duty: Balck Ops 2? Rád bych si hru legální cestou vyzkoušel před koupí, tak jak je možné legálně vyzkoušet drtivou většinu komerčně prodávaného softwaru v omezené demo nebo trial verzi. Díky předem.
            • Jo, to mas pravdu ze pro nehrace MP jsou toto "prohry", to do urcity miry souhlasim. Ale porad je to neopravnuje k zlodejine. Pekne si pockat a koupit za par korun...
            • Giuzeppe
              Lenze pri tom 7 hodinovom singly sa zrejme viac zabavil ako by sa zabavil pri FPS
            • Teď nevím jestli sem tě dobře pochopil..mluvil jsem obecně o jiných titulech ne o tomto konkrétním případě..dovolím si říct, že pro hráče co nehraje MP je takováto hra vždy prohra..pokud si rozumíme
  • si všimnete ten recoil zbraní ve videu lol, a ješte tomu rikaji skill. A taky to chaoticke pobihani po bojišti a run and gun styl hraní. Se nedivím že vznikaji same primitivni hry kdyz ma tohle takovy uspech a uvedomte si ze k tomu jen prispivate.
    proč nemuže vzniknout hra s aspon trochu realistickym ponetim boje, taktiky, chovani zbrani a fyziky postav
    • Co taková Red Orchestra 2 ? Jaký je názor ostatních ?
    • Nezazivne chovani zbrani. Zvuk nuda.. Kopani..jake?.. Proste chapu ze to je jen hra a na simulatory jsou tu vychytane hry jako red orchestra.. Ale po tolika letech a jen a jen horsi?? Plny souhlas.
      • nemyslim zrovna simulator ale codko je opačny extrem. jinak takove hry existují treba ghost recon future soldier. jen me mrzi že jou prehližene a tomuhle se dostava nezasloužene pozornosti
    • Pretoze ked ju spravia, tak tvorcov pozvu tam kde cerpali inspiraciu a pak ich zavru za spionaz.
    • Spousta lidi ma takovyhle problemy...tak jim ukazu Red Orchestru 2 a reakce: Jeee to je hrozne slozity, porad umiram, nez si vystrelim trva to 10 minut, to je strasne nudna hra
      • red orchestru jsem nehrál tak nevím ale je to z druhé svetove valky co me nebavi a je to možná opačný extrem až prilisny realizmus. Ja myslím neco mezi, takovy kompromis. taky je rozdíl kdyz se red orchestra odehráva na otevrenych mapách tak je to vic o kempení. Kdyby vznikle nejaka semirealisticka hra treba z valceni v mestskem prostredí, tak to by bylo vic akcnejsi.
        • Battlefield 3 třeba?
          • to snad ne
        • Tak ale zalezi co si predstavis pod semirealisticka... Kopani zbrani a smrt po zasahu? Takovych her jsou stovky
  • No docela me recenze prekvapila. Skoncil sem asi po 3-5 minutach prvni mise... Nekonecne mnozstvi valicich se vojaku ktere stopne jen rambo beh k dalsimu checkpointu..10 enemy proklouzne kolem spolubojovniku na absolutne širém plochém poli, a ti si jich vubec nevsimaj..vsichni nepratele strili samozdrejme jen do vas a jen vy je muzete zastavit..No velebnosti chce se mi blejt. COD je podlemne jeden z nejzazivnejsich fps. Her hral sem vsechny, multiplayer jen u mw1-hraju dodnes. MW3 me dostala spadem a story, i kdyz podrezany clovek vstane jak nic a prezije vsechno.. A nepratele se po taktickem obchazeni respujou na hlavu.. BO2 vas nechyti.. proste nechapu proc zacinaji necim, co ukazuje veskere chyby ai a vubec celeho systemu.. *11*
    • Recenze tě překvapila po tom co si odehrál 5 minut první mise... *12*
    • To je holt problem piratstvi... Kdyz si hru zaplatis tak i sebehorsi prvni mise prekousnes a jedes dal, protoze jsi za to dal tezce vydelany/vyzebrany penize... Kdyz to clovek stahne tak ho prvni mise nebavi a zahodi to a jeste si bude na forech otvirat hubu... Hrozna doba
      • JohnyTheZik
        Miserius tady celkove mrska dost nespravny analogie, jeden z hlavnich piliru manipulace :).. Jako promin, ale kradez auta je uplne neco jinyho jak kradez hry, stejne jako urazky typu "jsi socka, nebo snob, kdyz vracis jidlo v restauraci", coz je taky uplne mimo..

        Navic, jak si sam rek, driv si hry taky piratil, kdyz si na to nemel, tak proc hned nekoho urazis, kdyz ani nevis, kolik mu je? Je mu treba 16 a proste nemuze kazdej rok vysypat litr do codcka a dalsich her.. Tak se treba nejdriv uklidni.

        Jinak co se tyce "zkouseni" her, tak to je dost 50:50.. Nekdo muze samozrejme rikat, ze si to jen zkusi a pak kdyztak koupi a nakonec si nekoupi nic. Ale urcite je spousta lidi, co si to treba stahnou, dohrajou kampan dejme tomu, a pak si to treba koupej kvuli multiplayeru, nebo proste jen do setu.. Ja takhle stahnul Dead Space 1, neuveritelne me to chytlo, tak jsem si predobjednal DS2 a pak dokoupil jednicku. To samy ted battlefield 3, dohral jsem kampan, ok, prumer v super grafice, zkusil jsem si u kamose multak a dalsi den jsem si to koupil a zahral si znovu singlac + ted multak.. A takovejch pripadu je spousta. Netreba hned generalizovat, nepusobis pak moc seriozne :)
      • Je 100x lepsi si ji vyzkouset a mit neovlivneny pohled na vec. Nez si ji koupit a mluvit o hre jen v dobrem, protoze nebudu za debila co utratil 50euro za neco tak podradneho.. A hledat ve hre neco, za co sem si ty blby prachy zaplatil..
        • Prosimvas, prestante kradezi hry rikat vyzkoušení... Prestante se ospravedlnovat, jste proste zlodeji co si koupi tak mozna 1 z 30 her co ukradnete a to buhvi jestli...
          Rikat ze je 100x lepsi neco ukrast... to proste nemuze rict rozumny dospely clovek...
          • Za nic se neomlouvam, proste sem ji ukrad a sem rad, protoze kdybych si ji koupil asi bych se stydel.. Ne vsichni mame 60euro na hru. Prakticky jsem neudelal skodu. Nesirim hru a nikdy bych si ji nekoupil, protoze na to nemam penize, tudiz nemaji zadny usly zisk. Neomlouvam se za to a ani nechci.
            • Jednoduse receno, zastavas se piratstvi? Ocividne jsi jeste nikdy nic sam nevytvoril ani neudelal, kdyz nemas uctu ani k praci ostatnich

              Uz jen ze reknes Tim ze mam nelegalni kopii hry...proste si fakani myslite ze nelegalni je jen nejaky srandovni slovo... Uvedomujete si, ze jste proste zlodeji?
            • Naprosto nerealne srovnani auto/hra.. Auto ma milion aspektu ktere zavisi na case a pouzivani. Tyto aspekty snizuji cenu a uzitnou hodnotu auta. Tim ze mam nelegalni digitalni kopii hry, se urcite tem co si ji koupili nesnizil uzitnou hodnotu ani cenu. Trochu se zamysli.
            • Jsem si jisty ze nekdo kdo ukradne auto by si ho taky nikdy nekoupil a neproda ho dal, ale porad je to zlodej a nekomu zpusobil skodu nehlede na tom ze by za nej stejne nezaplatil

              A kdyz na to nemas, no tak to proste mit nebudes. Ja nemam na novy auto tak porad jezdim tim starym. Copak ses dite ktery musi mit vse co si umane?
          • rozumný dospělý ale nedá tisíc korun za zajíce v pytli nebo ano?
            • Nekoupi, rozumny clovek si to prece v hlave srovna jestli mu to za to stoji a pokud si neni jistej, pocka na recenze a ohlasy hracu...
        • Robotron3
          To možná tak když to hned koupíš a hraješ, tak to může mít vliv, přece to hnedka neodepíšu, dyž jsem za to dal takový peníze. Časem ale si to přiznáš a už tě to neštve. Sem si třeba koupil Just Cause 2 a vůbec se mi nelíbila. A přiznávám, no problem :)
      • Robotron3
        Asi i jiná doba, protože když si vzpomenu, jak jsem před 20ti lety pirátil hry na disketách, tak sem byl uplně ze všeho nadšenej a strašně se mi to líbilo, i kdyby to byla ta největší ptákovina :)
        • Odulin
          Nemůžu jinak..souhlas. *3* Jj hrálo se všechno. A co se nehrálo, tak to se snažilo naučit, aby to šlo hrát.:))
      • Nevim zda je horší si hru koupit a pak jí "muset" dohrát anebo jí ukrást a zjistit, že tohle bych tedy nehrál...chápu, že asi spousta lidí a i já osobně mám vztah k hrám které mám legálně..ale taky sem rád, že sem se od koupě spousty titulů otočil zády po upirátěném vyzkoušení...
        • Nevis zda je lepsi hru ukrast a nebo koupit a muset dohrat? No tak jsme doma... Ja si treba v restauraci objednam jidlo a kdyz mi nechutna tak neutecu bez placeni...
          • walltar
            Miserius ... Já tam chodím protože tam mají výbornou pizzu ... říkám kuchaři se prostě asi nechtělo. To že tam udělali chybu u mě není důvod abych tam přestal chodit ... pizzu sem dostal novou a v pořádku a když se mě nechce dělat pizza doma tak si tam rád zajdu.
            • To srovnavas velky platky slaniny na pizze s nefunkcnim mobilem... No tak ocividne te ta slanina sebrala, to jsem nemohl vedet ze jsi takovej fanda... Mimochodem ani nevim co tu resime pane T.G.Matrix *1* No harm done
            • walltar
              Hmm to je jak kdyby sis koupil telefon, a nejela půlka obrazovky ... taky jim jenom napíšeš mail že máš špatný telefon, nebo ho půjdeš vrátit? Ten chudák číňan tam sedí ve fabrice a skládá telefony a chce si odpočinout a tak jeden odflákne.
            • Dobrá, ale stejně. Vem si že budes kuchař ty, celej den se ti bude něco sr*t a jednu z 50 objednávek proste odflákneš... Nerikam ze by se to melo prehlizet, ale proste to snist a pak to rict obsluze. Tebe taky prece nekdo hned nebičuje když se v praci zastavis a odpocivas... Taky trosku soudnosti
          • V restauraci máš nárok jídlo vrátit...hru asi nereklamuješ protože ti "nechutná" tohle neni dobré přirovnání..
            • Stahoval jsem hry jako malej, kdyz jsem mel kapesny od rodicu a za to jsme si kupoval pendreky cestou ze skoly. Jakmile jsem si zacal vydelavat tak jsem chtel uz jen podporit lidi, kteri pracuji na necem u ceho stravim spoustu volnyho casu.. Holt je to o moralce a charakteru jednotlivce. Jsou lidi co budou stahovat az do skonání a vsude se tim chlubit a lidi kteří budou těmahle opice opovrhovat... Sam zkus hadat kam patrim...
            • Koukám ty si to tu hodně dáváš :D Ty sis z netu nikdy nestáh film, hudbu nebo seriál. Nikdy sis nestáh žádnou hru? To si v dnešní době jedinečnej úkaz, kterýmu upřímně nevěřim ani nos mezi očima :) Nezastávám se pirátství, ale v omezený míře, s tim, že když se mi produkt líbí, tak autory rád podpořim, proč ne :) Osobně kromě PC pařim taky na PS3, kde jsem do her narval dost peněz a mam fakt jen ty pecky (čistě subjektivně, pro někoho to pecky bejt nemusí), který jsem si vyzkoušel v nějakym demu nebo u kámoše a potom jsem s chutí autory podpořil a stejně tak na PC, ale když demo neni, tak prostě neni zbytí a jak někdo už prones, zajíce v pytli kupovat nebudu :)
            • No tak proc chodis do nejaky podivny pizzerie kde se ani neda ukousnout pizza? je rozdil byt prizdisrac a vse si nechat libit a byt zbytecnej blb kterymu neni nic dobry
            • walltar
              Ne vždycky je více lépe ... prostě já když něco platím tak chci aby to nějak odpovídalo kvalitou. A to pizza ze které teče tuk a neukousnutelná slanina není.
            • Takze jsi dostal platky mnohem vetsi nez jsi mel a ty jsi to vratil protoze jsi chtel tenci? Tak to nejsi socka ale snob
            • walltar
              Jídlo v restauraci vrací socky? Kam sme se to dopracovali ... pokud mě kuchař donese jídlo, kde je něco špatně, nebo je to něco jiného než reklamuje tak mu ho vrátím. Posledně sem si takhle obědnal pizzu se slaninou a kuchaři se nechtělo krájet tak na to nahodil plátky skoro půl centimetru místo půl milimetru ... tak mu tam šla zpátky.
            • Jidlo v restauraci vraci socky (pokud to neni nejakej extrem ze v tom mas vlas, mrtvou mys nebo mrtvyho slona)... Hru si koupis budto v den vydani = jsi fanda a vis do ceho jdes, nebo vyrazne pozdejs a uz taky vis do ceho des nebo jestli do toho vubec jit mas... No a nebo si to ukradnes jeste pred vydanim...
  • Robotron3
    To je teda dilema. Treyarch dělali jedno blbý Call of Duty za druhým a najednou, že by se to naučili a udělali dobrou hru? Co se stalo? Tady by se hodilo to placení za hodinu, protože by mě to docela zajímalo, ale koupi riskovat nehodlám :)
    • ZvacA
      Treyarch je u CoD značky dosti podceněným studiem. Jistě, pokud se čistě člověk ohlídne za technickými problémy PC verzí, včetně multiplayeru, pak to pos*ali. Pokud se na ně zase podívám jako na seskupení, které pouze mělo hrát roli plniče prostoru mezi tehdy ucelenými modlami IW, kdy jejich díly byly to samé jako ty od IW, jen s jinou tématikou, tak potom taky. Ovšem World at war a Black Ops nejsou vůbec špatnými produkty. Naopak. Čím víc jim člověk věnuje, tím zjišťuje, že potenciál mají oba tituly hodně silný a nápady se v nich nedají zapřít, alespoň uvnitř CoD univerza. To je ale samozřejmě věc pohledu. Teď bych se stejně nebál říct, že pomyslný vedení v CoD značce přebral právě Treyarch s BO2. Paradoxně platí za nejzkušenější tým u série, páč momentální mozaikový Infinity ward toho moc nevymyslelo.
    • Ja mel na Treyarchu rad ze je to alespo trosku "brutalni" protoze od Infinity multiplayer kde z nepratel litaji penize misto krve me uz z principu stvalo. Nechteli detem ukazovat ze z protihracu lita krev...takze detem radsi ukazali ze zabijeni jsou penize či co...
      • USER47
        Wut?
        • MW 2 a 3 to tak melo (pokud jsem nedostal do ruky nejakou special, super censored edition) v multiplayeru jen
          • USER47
            Obě hry maj v MP normálně krev, nebyla to nějaká německá verze či tak něco? Němci jsou na tohle magoři, takže bych se nedivil, kdyby to u nich bylo cenzurovaný.
            • USER47
              Koukal jsem po internetu a mělo by se to stávat jen v případě payback killu, jinde jsem viděl, že s tím má co dočinění nějakej perk. Každopádně to není standardní věc:).
            • MW2 mam na Steamu a MW3 jsem mel z anglie na PS3, takze si nemyslim... A oboje hry po zasahu a smrti protivnika misto napr oblacku krve vylitlo par bankovek... Nevim jestli pak na zemi byla krev, zas tak jsem to nezkoumal... Ovsem je mozny ze to bylo nejaky multiplayer nastaveni pro slabsi povahy...
  • bo bo bo booooooooooooooooring
    • Giuzeppe
      Dakujeme za tvoj nazor, vazime si ho *3*
  • bo bo bo boooooooooooooooooring
  • bo bo bo booooooooooooooooooring
  • Rok se s rokem sesel a mame tu opet dalsi dil Call of Duty s vysokym hodnocenim, uz me to ani neprekvapuje.
    • Rok se s rokem sešel, a zase je tu spousta mistrů(pitomců) co hru ještě nehráli, ale už ji hodnotí jen podle názvu.
    • Gojira
      Prva si to zahraj a pak se budeme bavit :) mucq
      • Ne, dekuji, hry nekradu a nehodlam davat penize za takovy odpad.
        • Gojira
          Tak se nevyjadřuj k této hře prosím tě.
    • a netrebalo veľa, len dobrý príbeh a rozhodovanie *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit