Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat Stáhnul jsem si Call of Duty Black ops 2 Skidrow. a nejede mi multiplayer. pač se mi to přepojuje přes steam. potřebuji aby se to přes steam nepripojovalo. Prosím radu. Děkuji:/ *3*
  • to snad neni ani možný jaá osobně " miluju BLACK OPSY 2 singl i multiplayer .. a nastavit seto v kaýdem případě rá .. jeto parádni hra .. hraju oboji a polaýde se natom vyřádím .Nechápu hrače lidi co si koupí hru a začnou ji kritizovat jen kvůli nastavení mě osobně to vyhovuje jak to je grafika super děj ??Otom se nebudu ani vypisovat a zbraně ?? šnmarjááá to je " nasakrooooooozni věc" ..Vždycky jsem se těšil na tyhle věci .. ale tohle je bomba umě to ma plný počet 100% a vice *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • cod black ops 2 o ničem grafika a zvuk jak cod 2 ??? *9*
  • Dohral sem Black Ops 2 na PS3 ale kdyz chci zahrat znovu třeba od pulky nejake mise nejde vrati me to bud na zacatek nebo posledni misi a to jsem vse sejfoval dekuji za radu
  • Od Activision si už nekoupím žádnou hru.A už nikdy si nekoupím žádný PS nebo něco podobného.Hraju pouze multiplayer.Hodně mě štve,že si nemůžu nastavit funkci tlačítek podle sebe.Ovládání je ku....ky nepřesné.Nikdy jsem nic podobného neviděl.Nevím jak je to s ochranou proti cheaterům ve hře Black Ops 2,ale mám pocit že ochrana je nulová.Nechápu,jak může někdo mít v takovém chaosu 30 killů a 0 deaths.Když chci od někud vyběhnout,tak už na mě míří a střílí aniž by mě viděl že tam jsem.Když se mi podaří náhodou někoho trefit,tak k tomu potřebuji celý zásobník nebo dva a stejně ho nezabiju.On se pak otočí a z pistolky mě trefí jednou do nohou a jsem mrtví a začínám znovu.Tohle prostě nechápu :-((((((( A za kempování bych dával bany.Za kempování na respu úplný zákaz hraní na serveru *16* *16* *16* *16*
  • Vidím že už to tu zase zamořují ti COD hateři asi jako většinu diskuzí. Fanoušci COD, nenechte se jimi odradit od hraní a tešte se na nový COD jistě zase plný výbuchů, létajícíh aut, parádní hlučné atmosféry bojiště apod. (Ale kéž by už udělali nějaký díl z druhé světové s prvky BO2).A jak se tu někdo ptal na to zvednutí koně, tak musí podržet obě tlačítka myši zároveň .
  • Vy jste debilové, pro mě asi nejlepší hra roku protože Kampan je pro mě mezi nejlepšími CoD a MP se dá hrát pořád. Singl rozjedu na plné detaily takže nvm co vám je pro mě prostě pecková hra *3* 10/10
  • Zdarec poradte mi prosím *10* mám odehráno všech deset prestige a potřebuju odkliknout tu poslední prestige Master ale nevím jak je tam už jenom Fresh Start ale to když kliknu tak si vymažu vše a pujdu od začátku ne? dík za info
  • Muzu hrat Call of duty Black ops 2 Multyplayer s kamosem kterej to hraje na Pc a ja to mam na PS3?
  • naozaj by black ops už nemal byť žiadny je to bordel chaos a pribeh strašný.Hru som prešiel a teraz som si chcel znovu zahrať ,ale sa to nedalo po misii na konovi som musel urobiť ctrl+alt+del a unistall ja neviem ale každy diel som prešiel na jeden šup zapol o 20:00 a spončil o 2:00 v noci bez prestavky a toto som hral tyžden s odporom a nenavistou či po grafiky ,alebo hratelnosti strašne nudná hra nech sa nehnevajú BF3 rok stará hra a ta hra ešte dnes je pekelný krok vpred a ešte bude... Su strašne zufali pri bude MW 4 mohli by urobit druhu svetovú s pribehom ale židou zachranujeme a strielame nemcou tu nenavist a potešenie ma každy strielať , moderna vojna je iba strielanie nič viac *1* *1* *1*
    • Oj kamoš to čo popisuješ tu sekvencju ja som prešiel okolo pol hodibny .. něviešm očo idě ale ja mam aj BF3 aj BLACK OPS 2 aj 1 .. a idě mi to na najvyšie detaily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit