Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, tam jsme byli minulý rok a asi se tam ten nadcházející zase vrátíme. To my máme kempování moc rádi. Daleko více "doma" se také cítíme více venku, než ve městě a třeba takové maskáče, jsou nám u nás doma pohodlnější daleko více, než džíny apod... Už aby zas začala sezona.

  • Je to tam nádherný. My jsme tam jednou byli s dětmi pod stanem a všichni jsme si to užili. Letos ještě vymyšlenou dovolenou nemáme, tak uvidíme, jestli pojedeme někam, kde jsme ještě nikdy nebyli a nebo pojedeme znovu sem. Tady už je to alespoň ověřený.

  • V Lužici máme kempování rádi. Ta příroda je fakt úchvatná. Hlavně mi přijde, že to je přesně ten kemp, kde se o vás rádi postarají. Což se lidem, baťůžkárům fakt hodí. Jinde vás berou jako dalšího zákazníka, tady vás přijímají jako poklad. Rádi tam jezdíme šestým rokem. A ty výlety v okolí? Pecička. Letos seženeme dodatečné vybavení na treking na https://www.naturehikecz.cz a opět vyrážíme.

  • Parádní článek a hlavně tip na dovolenou :-) My jsme s rodinkou zvyklí jezdit už přes 7 let stále na to stejné místo - jezdíme konkrétně do kempu Velký vír na Orlíku a moc se nám tam líbí, navíc máme kvalitní vybavení na kempování, takže nás nezastaví ani deštík nebo chladnější počasí. Určitě se necháme inspirovat Lužicí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit