Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara

    Dotaz

    Dobrý den Všem

    Nedávno jste mě poradili kde nejlevněji koupit Armor Princes dnes opět přicházím pro radu. Neví někdo o tipu na Rome II Caesar in Gaul ...o weekendu budu slaměný vdovec tak se na to chci mrknout.
    • ucho
      http://www.nuuvem.com.br/produto/1615-total-war-rome-ii-caesar-in-gaul-campaign-pack

      je to regulerní obchod, v přepočtu něco málo přes 6,5 eur.
    • Pilgrim66
      http://www.gamekeys4u.net/474-total-war-rome-ii-caesar-in-gaul-steam.html

      S touhle konkretni strankou mam osobni zkusenost. Platba a vsechno v poho. Klic prisel asi do hod a pul.
  • Zkoušel zde někdo Ghost Recon Phantoms? Váhám, zda to okoštovat, neboť jsem se naposledy pěkně spálil s Warface, a nechci to opakovat. Není to doufám tak frenetická ptákovina? Jednoduše, stojí to za to, nebo budu dál spokojeně žít bez toho?
    • Jack1947
      Spalil ses s Warface? jako je pravda ze to ma bugy ( animace strileni obcas i zbrane, kdyz te srazi se stitem nejde obcas se branit pistoly, Lagy a nesportovni chovani ve Versus ale rekni ktera hra to dneska nema a tady to nestoji na platebnim modelu tolik co jine F2PFPS) no vyslo to na STEAMU tak mozna neni nic jednodussiho nez to stahnout a vyzkouset zdarma sam presvedcit se... asi to tak udelam.

      Dik za info Maxi, takto asi zkusim. (zajimave ze jsem az doted o te hre nevidel ani radek a nic neslysel jen GR online... coz nebylo pry nic moc).
    • je to kvalitni taktická záležitost, platební model je dobre nastavenej (platíš hlavne za vizuální doplňky, dobré zbrane se dají odemknout brzy a ty nejdrazší nejsou vyložene OP).
      vytknul bych tomu relativne malé mapy, ktere se časem asi ohrajou. ja to hrál ješte v bete jak blázen a mam skoro všechny 3 povolani na max. levelu takže ti to mužu doporučit
  • inFamous: Second Son má nakročeno k velkému úspěchu: za prvních 9 dnů se prodalo přes milion kusů.

    Drobné doporučení: Když už ty bleskovky píše více lidí, možná by neuškodilo si přečíst ty po kolegovi. Je dost divné, když jedna bleskovka vyjde dva dny po sobě.
    • braveman
      Pokusíme se na tom zpracovat. Čas od času dodá nějakou zprávu do bleskovek Adam a zřejmě si zapomněl ověřit, jestli už se zde nevyskytuje.
    • ucho
      kde bereš tu jistotu, že to píše víc lidí? třeba jen bleskař zapomněl, co bylo dva dny zpátky...
      • SalemCZ
        to je ten alkohol a drogy ne?
        • Jack1947
          *7*

          Pro duto hlavy ala Veskoslav a spol. Spatne jsem se vyjadril mel jsem na mysli jestli nekdo neprebral a nepromitlo se mu to nejakym zpusobem do druheho dne. ( nemusel treba ani moc pít, ale co nema smysl rozebirat, vzdyt si Bleskar vozi defakto praci i domu a na psani se to asi neprojevi...)

          Mimoto zalezi taky dost na cloveku, kdyby hulil tak by i nekdo mohl podat treba lepsi vykon ( a taky na povaze prace co vykonava... ale jak rikam nonsensova debata).
          • Veskoslav
            Jestli ty chodíš do práce opilý, mnohé to o Tobě vypovídá;) My obyčejní smrtelníci si to nemůžeme dovolit.
    • MrSanta
      To víš, někdy holt blesk udeří do stejného místa několikrát *1*
    • Veskoslav detected and confirmed as tajnej, for now *3*
      • *7* Škoda slov.
        • Veskoslav
          No vítej bratře, Veskoslavovu bibli a plášť dostaneš u vchodu vedle občerstvení.
          • Miserius
            Ja stejne myslel ze se tu uz ujasnilo ze všichni kromě Rhulanda jsme ty...
            • Jack1947
              Ja si myslim ze uz si tolik pozornosti vubec nezaslouzi... ani to neni uz vtipny. Spise by meli byt varovany pred jeho neblahym vlivem... a tet otocme list. Ano, potrebuje jako sul nove uzivatele normalni uzivatele. Max je v poho ( i kdyz se nemuzu ubranit dojmu ze ma neco spolecneho s Joem... no jen predstava)
            • Miserius
              Noví čtenáři jsou stejně jen novej účet Veskoslava
            • Tilwaen
              Jak k tomu přijdou noví čtenáři Games, kteří netuší, na čem jsou? Lidi jako maxe tady potřebujeme.
  • Respawn vydali obrovský patch pro Titanfall, který přidává spoustu věcí. Mimo jiné možnost privátních zápasů, úpravu týmových barev, vylepšuje menu, balanc apod.

    Obrovsky 90 Mega :D
    • braveman
      *1* obrovský co do počtu změn, nikoliv samotné velikosti souboru *1*
    • Woe, bleskař je z vesnice. https://www.youtube.com/watch?v=FG1AQcGGSec by mě zajímalo jak dlouho kopíroval samotnej TF z disket. *5*
  • Jazz

    Black Mirror na Steamu

    Sice pozdě, ale přece.

    Na Steamu se objevila adventura Gray Matter a společní s ní i tato skvělá adventurní série Black Mirror (u nás Posel Smrti). Momentálně je tam pouze druhý a třetí díl, ale mám ověřeno, že první se objeví během několika týdnů. Pokud už máte hru koupenou někde jinde - ať už retail nebo gog a podobné, stačí modovi ve Steam diskuzích ke hře napsat, že hru už máte koupenou jinde a dodat nějaký důkaz o koupi. Dostanete klíč zdarma.

    Soutěž pro uživatele SteamGifts:
    http://www.steamgifts.com/giveaway/y67qB/black-mirror-3-final-fear
    • Jakému modovi? kde co jak ?...
    • Jo, to je super, ještě by to chtělo dohodnout i ostatní jazyky kromě ENG, konkrétně první díl má dabing na české poměry výborný.
      • Jazz
        V to bych asi nedoufal.
        Mám sběratelskou edici všech dílů, až se na to vrhnu, tak zkusím jestli jde čeština vytáhnout a použít.
        • Já mám krabicovky taky všechny, ale na pokusy tohohle typu už mě moc neužije. Je mi jasné, že podpora jiných jazyků je prakticky na nule, práva na ně nejsou, ale přeci jen se posel prodával asi nejvíc v evropě, tak je trochu s podivem, že tam není ani PL, DE atd.
  • Larky

    Divinity: Dragon Commander

    Už dlouho po sobě s Dragon Commanderem pokukujeme, ale pořád jsem se neodhodlal k jeho koupi. Láká mě RPG část, příběh a samozřejmě drak. Méně už část strategická. Aktuálně je na Steamu ve slevě a tak jsem se chtěl zde přítomných zeptat: Bude mě hra bavit, ikdyž strategiím již dlouho neholduji ? Je strategická složka hry obtížná ? Díky za odpovědi.
    • Veskoslav
      No pokud neholduješ strategiím, tak 50% hry Tě nebude bavit. Sice hra je to skvělá a osobně mě baví, ale pokud jak sám píšeš nemusíš strategie, je to poněkud problém. Strategická část hry hraje významnou roli. A drak? To je spíše takový doplňek bych osobně řekl, Navíc koordinace útoků+drak dává také zabrat. Ale za tu cenu je to podle mě dobrá koupě a za vyzkoušení stojí. Záleží míra "nenávisti" vůči RTS.
    • ja to sice nehrál ale vzhledem k tomu že je to strategie, tak pokud te nebavi strategie, je to docela problem (jen stupidni tiscali to označilo za rpg). ale podle videi je strategicka cast velice prosta. imo ta hra je paskvil ale pokud mas na to chut proč ne.
      mozna te bude bavit, protože mit na neco chut je dobry indikator že te to bavit bude
      • Veskoslav
        Ano Maxíku, nepiš raději. Jsi jako Jack. Sice to sami tvůrci označili za mix od RPG až po RTS, ale spi dál ve své hlouposti;)
      • Larky
        Proč myslíš, že je paskvil ?
        • je to jen muj nazor a asi vidim veci moc černe, takže se tím spíš nerid. myslim si to proto že je to mix vice žánru, pričem ty jednotlivy složky jsou pak pochopitelne zredene a nejde to tak do hloubky. jako že napriklad je tam strategicka čast ale neda se od toho cekat plnohodnotna strategie. proto jsem napsal paskvil, i kdyz jsem to asi prehnal a zly to asi neni.
          • Jack1947
            Maxi, pis dal to je tvoje vec, kazdy ma pravo se vyjadrit svobodne ( aspon tedy by jsme meli byt svobodni no, nebo se tak citit minimalne v psannem projevu ale i mluvenem).

            Vesku, vubec neber v potaz... jestli ho jeste neznas ten se bude hadat i o tom ze Vecer je tma.
            Doporuvuji ignorovat, zbytecne mu nehazet burty ono ho to prejde. *3* (Veskoslav - to je proste pripad sam pro sebe...) Maxi bud svuj, a na ostatni nedej. *4* Live Free.
            • Veskoslav
              Jacku, zase sis nevzal prášky? Chápu, že sis našel kamaráda, který je na tom podobně jako ty, ale zase neměj takovou přílišnou radost.
            • Veskoslav
              Jacku, zase sis nevzal prášky? Chápu, že sis našel kamaráda, který je na tom podobně jako ty, ale zase neměj takovou přílišnou radost.
          • Veskoslav
            Hrál jsi to vůbec ty šašku? Co na tom není plnohodnotné? Tvá debilita dosáhla stupně Jack.
            • Jack1947
              Jo, nasel vadi? Co ty stale mas potize s vlastni identitou, doufam ze beres taky pravidelne sve léky, ja jsem optimista a realne to vidim ze s tim jeste pujde neco delat. MUSIS si ale VERIT pak se zadari. *3*
            • nahlášeno, i když nedelám si iluze že bys za to dostal ban. I když bych ti ho mohl vybavit kdybych napsal osobní mail Dobrovskemu ale za to mi nestojíš. hru jsem nehrál ale hráli ji renomovaní recenzenti (angry joe, total bisquit) a taky mám oči.
              jinak tve vystupovaní tady kdyz si clovek posklada jednotlive prispevky jako mozaiku, umoznuje si udelat obrazek o tve osobnosti a vysledek je nelichotivy *4*
  • Larky
    Guacamelee! Gold Edition Steam key - https://www.humblebundle.com/gift?key=RcKx8pGXk35P4X5e
    • proč si ten key bral když si to nechtel hrát? si to vyfoukl nekomu kdo by o to mel zajem
      • Larky
        Tenhle klíč mám z posledního Humble Bundle, Guacamelee dávno na Steamu mám, takže jsem tenhle chtěl dát někomu, kdo o to bude mít zájem. Tolik k tomu, že něco někomu vyžírám.
        • Vůbec toho zaostalýho blba neposlouchej...
      • Tilwaen
        Vždyť to koupil na HB, pravděpodobně během Humble Indie Bundle 11, tak jak to podle Tebe měl někomu vyžrat?
      • Jack1947
        Treba si to nakonec zahraje, jen cekal na slevu. Chtels to snad ty ze mas takovou starost... ?
        • p.s.
          blbe vodpal
          • Jack1947
            Ha, Joe detected ( nerikej mi ze ne, to prejimas od Veskoslava - "nevim co rict tak hned nadavam")... achjo... a ja myslel ze budeme kamaradi Joea jsem mel i docela rad. *7*
        • vzdyt to prave nekomu daroval, takže o to zajem nemel
          • Jack1947
            Maxi, ja uz ti asi zacnu rikat Joe, ˇ(vzhledem k tomu ze joe tu dlouho nebyl)

            Co s tebou cece, povez, ja ti nevim Fakt. *7* *15*
    • Vrook
      Díky nastokrát člověče.. sem si řikal jestli to pořídit v bundlu, ač to bylo jediný, co mě zajímalo, takže si to za mě vyřešil. O víkendu zapařim. *1*
      • Larky
        Není zač. Je dobře, že si to vezme někdo, kdo si to opravdu zahraje :)
  • Komunitní doporučení?

    Vážené osazenstvo, doporučil by mi někdo nějakou RTS, která má slušně udělanou diplomacii (to je lepší, než má AoE nebo Stronghold Crusader). Osobně vím jen o Seven Kingdoms a Sins of the Solar Empire. Jinde mi bylo doporučeno Stardrive...
    Plus teda důvěrně znám The Guild 2, ale nevím, jestli se tomu dá říkat RTS.
    • victor
      No nevím , jestli diplomacie je silnou stránkou zrovna RTS ... ale zkus Star Wars: Empire At War *3*
      Takový klenot na který všichni zapoměli ....
      • Není, no, taky mě to vždycky štvalo. SW mám po nedávném dohrání obou KOTORů na chvíli dost, ale pak se na to podívám, dík. *4* .
    • Pilgrim66
      Zkousel jsi Endless space? Je to sice tahovka ale uprimne mit o pripadala podobny stardrive. Pak me napada jenom dalsi pripad tahovky ale zato klasika Galactic Civilizations II.

      Jinak paradox hry (Crusder Kings 2, Europa Universalis IV. ...) jsou v zasade RTS
      • Právěže tahovkám se zatím vyhýbám, hlavně teda těm hexovým, ten koncept mi prostě vůbec nesedí. Endless Space ale mám, plánuju zkusit.
        • victor
          No to já je zbožňuji .... když diplomacie tak Total War :Medieval (2) ... a stejně raděj hraji tahovou kampaň než zmatečné bitvy , které se nedají 100% ovlivnit ...
  • contagion

    uz zitra vychazi ! Naposledy jsem to hral pred pul rokem tak jsem zvedavej jak to moc vymakli za tu dobu
  • Lukyz

    Watch Dogs featuring NVIDIA Technologies (PC)

    Já vám nevím, ale přijde mi to moc pěkný *2*

    https://www.youtube.com/watch?v=fWKOyqOJMmQ&feature=youtu.be

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit