Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Take Two Interactive pořádá casting pro novou hru. Indicie naznačují, že by mohlo jít o Mafia III.

    "science fiction guitar hero rip-off" Dan Vávra

    Přeju Take Two jen to nejhorší.
  • Zaklínač 3 posunutý na únor 2015
    http://forums.cdprojektred.com/threads/29315-Release-Date-of-The-Witcher-3-Wild-Hunt-%E2%80%93-An-Open-Letter
    • Článek tu byl dřív..
  • Tlačítko "Share" na ovladači konzole PS4 již bylo použito 100 milionkrát.

    Přes 100 miliónů zbytečností, které nikoho nezajímají. Bravo Sony.
    • A co jako když si tom Zeldu nezahraju *7*
  • Marczo

    klíč pro betu TES online

    dostal jsem mailem klíč z xzone do bety elder scrolls, já o to zájem nemám, tak se poperte... XJ7NWP3MCWJWFXHDJ9YG
  • ucho

    GOG - WOW

    nečekané: http://www.gog.com/news/getting_back_to_our_roots

    edit: jen tedy mi tam nesedí počty. Age of Wonders 3 prodávají v Evropě za 40 eur. Zisk z toho mají kolem 30 %, jestli se nepletu, takže 12 eur. a jako kompenzaci dají kód na 10 a 6 dolarovou hru, tedy darují hry za 16 dolarů. kolik vlastně GOG může teď vydělat na takovém prodeji Age of Wonders 3?
    • Myslím, že spíš dají jeden z kupónů - alespoň tak mi ti přišlo z toho textu.
  • Ubisoft: Online komponenty jsou ve hře The Division nezbytné.

    Nekoupil jsem žádnou hru, vlastně ani nestáhl nikdy, která by vyžadovala být online kvůli nějakým kravinám a nikdy to ani neudělám.
    • frag.ment
      Ty jsi asi nepochopil o čem The Division má být.. Já jen doufám, že se hra povede a že se u nás vytvoří nějaká schopná komunita (na PS4), aby bylo s kým hrát.
    • To uz se tak u MMO her stava ze byvaj online only...
    • Kravinám? Dyť o týdle hře se celou dobu mluví jako o MP hře *1*
      • To nebude single? Tak to tuplem papa
        • Si zaspal, co? :D
          • Spíš bych řekl, že se ještě neprobudil.
  • čus, můžu se zeptat někoho, kdo má vyzkoušeno?

    když si koupím normálně South Park Stick of Truth pro compl v krabici, budu to muset aktivovat ve steamu, na uplay nebo v obojím (nebo v ničem - má vysněná varianta)?

    dík!
    • Thorar
      "compl" ?
      • victor
        Magická to krabice ... Comp počeštěno compl ... Něco tě snad udivuje ?
        • Thorar
          Udivuje mě zrůdnost toho slova. Počeštěno přídáním písmene "l"? To snad nemůžeš myslet vážně.
    • Jojo, budeš moct lovit achievementy *14*
      • díky, hoši... tož čekat drm-free bylo asi bláhové, ještě furt žijem ve středověku :D
        • "ještě furt žijem ve středověku" *žiju
        • Keyz
          Hlavně furt, firmy chtějí znát pravidelné údaje o zákaznících. Něco jako karty na slevy při každém nákupu, které slouží hlavně aby hromadili údaje o lépe se pak cílila reklama.

          Tohle se asi jen tak nezmění. Crackem to lze lehce řešit.
    • Ronox
      Jen Steam.
  • ZvacA

    Pro zajímavost

    Údajný několik dní starý teaser na Resident evil 7 - http://youtu.be/m16P6ibtVSM

    Ale pravděpodobně sice zajímavě podáný, ale jinak nejspíš blbost.
  • Lukyz

    Dragon Age Origins Ultimate Edition - STEAM

    Mohl by mi někdo poradit kde se dá sehnat DAO na Steam za rozumnou cenu?
    Našel jsem Ultimate Edition dokonce za 240Kč, ale na Origin a mám proti němu nějakej morální blok. Zatímco na Steamu chtěji 30€ *13* Díky moc za jakoukoli radu
    • http://www.kinguin.net/category/1223/dragon-age-origin-ultimate-edition-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

      Tady píšou, že je to steam, ale kdo ví jestli je to tak. Hlavně u hodně her co jsou na steamu, ale jsou od EA vyžaduje i origin.
      • Na popis dole neber zřetel, de o to, co je pod obrázkem ;) tudíž origin :)
    • Inquisitor
      Steam je ještě dobrej, viděl jsem i za 70 dolarů :)
    • Počkat si na jarní výprodej.
  • Dark Souls II

    Bude tu dnes recenze na Dark Souls II? V zahrnaičí jsou ohlasy vesměs nadšené...

    Popravdě jsem se trošku bál, že ve dvojce ztratí dech, ale nakonec jsem rád za přeobjednávku.
    • frag.ment
      To nevíš, že na Games jsou recenze většinou dost opožděný? Bohužel.. Já už si na to nějak zvykl.
    • ales.smutny
      Dnes ne, viz poslední článek. Ale za předobjednávku buď určitě rád, dech nedošel ;)
      • Streamovat přes Twitch nyní mohou už i majitelé konzole Xbox One.

        Díky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit