Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook

    Povedený cosplay na motivy bojovnice Cammy White ze Street Fighter.

    Pod oběma odkazama máte profil street fightera na games.cz. *4*
  • TheGGG

    Jasným vítězem šestnáctého ročníku DICE Awards se stal titul Journey, stal se vítězem v celkem devíti...

    Tak z toho je mi smutno.
    • To me v tvem pripade vubec neprekvapuje. *1*
  • Prezentace tvorby postavy v RPG titulu Neverwinter.

    Neviem kto vám zbiera tieto rýchle správy ale je načase naučiť sa DIAMETRÁLNY rozdiel medzi RPG a MMORPG..
  • Počet předplatitelů World of Warcraft klesl o 400 tisíc, nyní za něj platí celkem 9,6 milionů hráčů.

    No tomu se ani moc nedivím :D
    • Já se tedy divím , že pandy mají na svědomí "jen" 400 000 hráčů ....
  • montatatana
    Dreamfall Chapters na Kickstarteru http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-journey
    • úžasné, snad to o hodně přejedou
  • Vývoj hry Tomb Raider je hotov, do obchodů dorazí 5. března.

    jo, už ji chci dostat do pracek!
  • kostejnesmrtelny

    Hráči nalezli v osmé kapitole Dead Space 3 způsob, jak získat neomezené množství zdrojů, za které si...

    Hurá, cheaty jsou zase zadarmo. Fakt mi to dělá větší radost, než by asi mělo *1*
    • Spades

      Povedený cosplay na motivy bojovnice Cammy White ze Street Fighter.

      Mikrotransakce jsou pro tupé blbečky, co neumí používat Cheat Engine (Když už chcou podvádět)
      A jestli bude EA banovat za cheaty v singleplayeru, tak je to dobrá demence...
    • Jen počkej, oni určitě vydají "opravný" patch.
      • Hráči nalezli v osmé kapitole Dead Space 3 způsob, jak získat neomezené množství zdrojů, za které si...

        A este rozdaj bany lidem ktery jenom vyuzili vyhodu toho ze EA udealo chybu :)
        • Něco takového měli či mají v podmínkách užívání u SimCity, takže bych se tomu ani nedivil.
  • EA je nejlepším velkým vydavatelem minulého roku podle průměrného hodnocení na serveru Metacritics....

    Mezi slepými hluchý králem .... *7*
    • Jazz
      Zas ten strašně moderní hate na EA ?
  • Viktor_H

    Zaklínač 3 bude posledním dílem trilogie, nikoliv však herní značky.

    To jsem rád. Už od začátku jsem si chtěl vyzkoušet hru za "vlastního" Zaklínače.
  • michelangelo

    Activision získalo práva na vývoj her na motivy Teenage Mutant Ninja Turtles (Želvy Ninja).

    No k tomu zkratka musim neco napsat. Activision-e, NEPOSER TO!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit