Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Bioware již neplánují vydávat další updaty pro ME:Andromeda

    Ofiko zpráva

    Co vy na to? *7*
    • jamar28
      A k čemu by další updaty byly? Technické závady pokud vím opravili a skutečné problémy té hry updatem stejně neopraví...
  • Joshua

    Steam

    Saints Row 2......................................KICIB-I645R-VTK78
    Operation Flashpoint: Red River........BAVMC-TXLF7-INHII
  • MickeyMutant

    O distribuci Shenmue III se postará Deep Silver. Hra bude k vidění na letošním GamesCom. (+ nové arty)

    Bude vidět na GamesCom? To je v Kolín nad Rýn na konci August, nicht wahr?

    EDIT: Mimochodem odkaz na Nejprodávanější hry v červenci 2017 ti, bleskaři, míří na tři roky starou stránku o PS titulech. Tady je ten odpovídající.
  • SalemCZ
    Nový Tekken Mobile zatím je to jenom pre-registr https://www.tekken-mobile.com/en . Video k tomu je na Facebooku https://www.facebook.com/TekkenEU/videos/430077264055413/
  • Steamova slevicka

    Dawn of War 3 50% - nechce nekdo?
  • MickeyMutant

    Observer FOV

    Pokud někomu vadí klaustrofobně úzký úhel pohledu, ať si zkopíruje tyhle dva řádky:
    [/script/engine.localplayer]
    AspectRatioAxisConstraint=75
    do souboru Engine.ini ve složce WindowsNoEditor. Pro soubor Engine.ini zaškrtnout Atributy na Read Only (přes pravou myš – Properties)

    A jestli vás nebaví loga po spuštění, přepište si názvy všech souborů se slovem "Loading" v adresáři Movies ve složce s hrou.

    Tady je to podrobně i s dalšími tipy.
  • delO

    Deus Ex

    Polsední Deus Ex za 359Kč na PSN...
    • A pokud by někdo měl zájem, season Pass je na XO také ve slevě.
  • Veskoslav

    Total War: WARHAMMER 2 – Skaven In-Engine Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=k8EQ1KNkpmw

    Krapet orgasmus *1*
    • skaven
      mi vrav *4*
    • jamar28
      *1* Zrovna sem s tím jdu.
    • Draken69CZ
      LOOOL *15*
  • Thorar

    Posel Smrti reboot

    Byl oznámen reboot Posla Smrti (Black Mirror), nevim jestli se na to těšit, měsíc zpátky jsme si ho zase zahrál, ta hra je pořád dobrá tak jak je a českej dabing je pro mě jeden z nejkvalitnějších herních dabingů. https://www.youtube.com/watch?v=jZ3mOzM7Htg
    • Inquisitor
      Koukal jsem. Mám tuhle hru opravdu rád, takže doufám, že se povede. Chápu, že se musí někam posunout a nebude to už stejná hra. Zatim je málo informací, ale snad to bude dobrý.
  • Hraje tu někdo na ps4 s myší a klávesnicí? Budu si kupovat psko a s gamepadem mi střílečky absolutně nejdou, přesto bych rád hrál RS: Siege a nerad bych hru kazil sobě a spoluhráčům. Jestli máte někdo zkusenosti, co je nejlepší si pro hraní s myší a klávesnicí na ps4 pořídit?

    P.S. Nejedná se o bait na LVho, ale pro jistotu mu odpovídám předem:

    1) "Mazanice" a nizke fps mi nevadí.
    2) Kazdy máme svůj standard jinde, ps4 mi za svou cenu nabídne to co od hraní očekávám. 4K 120fps nepotrebuji, ale díky za tvůj názor.
    3) Pozdravuj bratranka..
    • homeles8
      *1* líbí se mi jak jste všichni pořád z LVho posraní. Jinak já ''4k/120fps'' taky donedávna nepotřeboval, ale člověk si na to zvykne rychle. Nedávno jsem u kamaráda hrál na Plejstejšnu a bylo to strašný. Přitom předtim jsem u něj hrál taky, ale nepřišlo mi to. To je jako kytara, konečně jsem si pořídil pořádnou drahou Ibanezku a na ty starý levný kytary, na který jsem hrál bez problémů několik let, už ani hrát nechci.
      • OPenetrator
        Já mu jen chtěl vyjít vstříc a ušetřit mu čas :D

        Jde o to, že každej máme svý priority jinde. Momentálně nejsem v situaci kdy bych si mohl nebo chtěl dovolit utratit všechny peníze za herní pc a stejně si už roky brousím zuby na nějaký ty exkluzivity od Sony. Kdybych si zvykl na něco lepšího, už by se mi taky nechtělo jít zpět, ale takhle to stejně bude obrovskej skok kupředu oproti tomu krámu co jsem měl doteď doma.

        Navíc bych rád občas něco zahrál s přítelkyní která hry nehraje a co je na to lepšího než si sednout před televizi, vzít ovladače do ruky a zahrát si LBP nebo si dát do držky v Mortal Kombat :D
        • homeles8
          Jasný, jen chápu proč sem LV píše, to co píše. Takhle je to v klidu. Spíš se mi líbí ti troubové co hned na něj vyskočí jak malý dětičky a obhajujou horší kvalitu hraní. Jasně, když napíšeš, že na to prostě nemáš, tak je to v pohodě, ty jsi dobrej, musím si tě pamatovat :-). Kdyby i ostatní napsali prostě ''taky by se mi to líbilo, ale nemám na to'' nebo tak něco, tak by to byla paráda. Ale bohužel to není jen tohle téma a s lidma tady se v podstatě nedá o ničem psát. Proto sem taky moc nepíšu. Kdybych si chtěl psát o nějaký hře, tak místo toho, aby si se mnou ostatní co tu hru hrajou o ní psali, tak mi všichni co to nehrajou začnou nadávat, že to je blbost a já jsem blbej že to hraju. V podstatě se tu moc nediskutuje o ničem, nikdy jsem se nedozvěděl jak se komu v nějaký hře vede, nebo tak. Vzpomínám si že sem někdo házel čas okruhu v závodní hře. Místo toho, aby ostatní co to hrajou ho zkusili překonat, nebo napsali svý časy a psali třeba jaká zatáčka jim dělá problém, tak do něj ryli, že to má stejně stáhlý a podobný voloviny. Ani nevim proč ti to píšu, ale když už jsem se o tom rozepsal *1* Mě tohle mrzí, že jsou tu lidi takový. *11*
          • OPenetrator
            Já si určitě tak za dva roky chci koupit PC, ale když už, tak chci fungl nový se vším všudy a aby mi ten výkon na nějakou dobu vystačil, akorát teď začínám vejšku a tak si raději zařídím hezký bydlení a koupím si tam PSko, který mě vyjde levněji a za ty peníze mi přijde pořád jako slušná věcička na hraní.

            Samozřejmě že na PC mám lepší grafiku, lepší fps a vzhledem k tomu, že rád hraju strategie tak i kolikrát lepší výběr, ale risknu to a poprvé si pořídím konzoli a uvidím. Při nejhorším se dá vždycky prodat, navíc oproti PC i s hrama :)

            S těma diskuzema tady souhlasím, nemá to moc smysl, většinou sem přispívají pořád ti samí uživatelé co si neustále navzájem musej něco dokazovat a pokaždé se to strhne v hádku. Je fajn, když například zrovna LV přidá screeny s tím, jak se mu v Siege daří. Bohužel to ale vždycky podá takovým způsobem, že ze sebe udělá poloboha a z ostatních, ať už těch ve hře nebo těch, co by s ním rádi diskutovali, totální pleby. Ale co už, když chci s někým diskutovat o hrách, facebookové skupiny to jistí :)
          • Hezky tady moralizujes...ale:

            1. chapes LVho a ostani troubove obhajuji HORSI KVALITU HRANI...no comment
            2. on ale nikde nepsal, ze na to nema...psal, ze mu to NEVADI (tak jako spouste jinych) a nema potrebu vyhazovat penize na herni PC
            3. kdyby byl LV normalni, psal by podobne jako ty...coz by bylo v podstate OK

            K tematu - M&K na PS4 funguje, problem je podpora primo ve hre. Nejlepsi je omrknout fora ku konkretni hre.
            • No pokud jsi zvyklej na M&K, prvotni hrani na DS4 bude peklo (FPS ani nezkousej)...ale rychlo si zvyknes, samozrejme, FPS nikdy nebude ono s ovladacem. Co se nejake simulace zarizeni tyce nevim - jsou hry, kde je M&K podporovana, normalne zapojis do USB, moc jich ale nebude...taktez si nezahrajes s kamarady na PC, crossplatform hrani podporuje par titulu...
            • OPenetrator
              Mně šlo spíš o to, co z těch zařízení nejlépe simuluje ovládání myši na pc, protože co jsem slyšel, jsou v tom dost rozdíly oproti hraní s myší na pc a tak bych to rád měl co nejpohodlnější.
          • Draken69CZ
            Tak naštěstí jsou tu stále lidé kterým vadí že jiní kradou hry a ještě jsou tak hloupý že se tím chlubí *15* Nebo že tu mají xy nicků a tím si podporují své hloupé názory a baví se sami se sebou *15* Nebo že jsou netolerantní k druhým a ignorují jejich názor nebo potřeby. Pak tu jsou lidi jako ty a je fajn to vědět, člověk si tak může udělat, alespoň nějaký obrázek o "homeles8". Jinak mám doma tři konzole a pěkný PC kdyby jsi mě chtěl náhodou škatulkovat *3*
            • Skoda ze neznam nikoho kdo by hry nekde kradl. Mozna mas na mysli warez, ale ten bohuzel neni kradez at si budes nalhavat cokoliv.
            • homeles8
              I kdybys neměl nic a chodil jen hrát ke kamarádovi, tak je mi to jedno. Takhle to máš samozřejmě taky krásný hraní, to je paráda. Já mám jenom 3 svoje škatulky - dobrý lidi, špatný lidi a lidi co neznám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit