Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle této konspirační teorie vyvíjí tvůrci příšerností Legendary a Turning Point třetí...

    To Legendary nebylo nápadem vůbec špatný, pár kol se nehrálo úplně špatně.. Ale je fakt že všechno ostatní špatný bylo.. Kdyby to mělo lepší zpracování byl by to hit :)
    • Podle této konspirační teorie vyvíjí tvůrci příšerností Legendary a Turning Point třetí...

      A není lepší se o tím nestresovat a zahrát si radši First Strike mód na BF2142? *3*
      • ups

        Sakra jak se tam dostalo to O? *2*
  • UbiSoft mění servery hostující jejich online služby. Ověřte si, které hry v těchto dnech nemohou/mohou...

    ono jde spíě o ty hry který nejdou ani v singlu :-( (HAWX2 a Settlers 7)
  • 14:56 Máte pocit, že jsou nové hry drahé? Počkejte měsíc a nebudou. Aktuální průzkum naznačuje, že ceny her klesají po vydání stále rychleji.

    Mám pocit, že na ruském steamu už nemají ty ceny kde padat.
  • rancor1223

    Průměrný hráč Total War: Shogun 2 prý u hlavní kampaně prosedí stovky hodin, tvrdí hlavní...

    Ne, *1* já to na Normal obtížnost (kterou si dá každý "normální" hrát), dal za 30-40 hodin.
    • Hairy_Ass
      Takže ty jsi dohrál jednu kampaň a s hrou jsi skončil? Hmm, dobrý. *1*
    • To neni hra kterou "das" a jdes pryc. Rome total war mam nahrano opravdu stovky hodin. Spousta frakci na vyber, spousta zpusobu jak svoji frakci vest...
  • Apple si prý došlápla na bezuzdné kopie úspěšných her, které se prodávaly na AppStore a smazala...

    jen taková kravina, ale Apple není ženský rod. Natož přeloženo :)
    • Apple si prý došlápla na bezuzdné kopie úspěšných her, které se prodávaly na AppStore a smazala...

      Když už jsme u těch kravin. Apple jako firma. TA firma. Sice se běžně používá TEN Apple, ale nemá to pražádnou oporu v nějakých pravidlech. ;)
      • to bys tam ale musel napsat Firma Apple bla bla bla... Jinak je to TO Apple - jabko :) Čili Apple si došláplo, nebo Zaměstnanci firmy Apple si došlápli :)..
        • Hairy_Ass
          No, já bych to přeložil spíš v mužském rodě - "Epl bez eplu jako hrad bez hradu". *3*
  • Hawken beta

    https://playhawken.com/?ref=karcu8q6
    • :(

      https://playhawken.com/?ref=kltnqphl
  • V březnovém čísle PSM magazínu dojde k odhalení pokračování, zatím utajené, střílečky....

    Co treba Black II?
  • Máte pocit, že jsou nové hry drahé? Počkejte měsíc a nebudou. Aktuální průzkum naznačuje,...

    Jo, nema cenu hry kupovat hned. Take vetsinou cekam, pokud to neni hra, kterou extra chci!
  • genki.sudo

    Máte pocit, že jsou nové hry drahé? Počkejte měsíc a nebudou. Aktuální průzkum naznačuje,...

    Jj, som minulý rok kupoval Witcher 2 asi 2-3 mesiace po vydaní zhruba za 300 kč z GOG-u.. Mňam.. :D
  • Sales 2011 - XBOX prvni, pak PS3 a posledni Wii

    Tak jsou venku cisla, a jak jsem pred pul rokem v jedne diskuzi zde na webu predpokladal, XBOX koncem roku predehnal PS3ku i Wiicko. XBOX ~14.9 mil, PS3 ~14.1 mil a Wii ~10.3 mil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit