Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Ubisoft mění DRM Anno 2070

    Aktualizace pro bleskaře - benevolentní Ubisoft obyčejným smrtelníkům umožnil libovolně měnit grafickou kartu a neplýtvat přitom aktivacemi Anno 2070: http://www.guru3d.com/news/ubisoft-changes-anno-2070-drm-after-guru3d-critique/

    Tohle zahřeje u srdíčka - přece jen v ubivedení sedí laskavé, moudré a chápající bytosti. Jen jim vždycky musí někdo nakopat, aby z nich ta laskavost vypadla.
  • V Counter-Strike: Global Offensive easter eggů odkazujících na Half-Life.

    Ta věta nedává smysl.
  • Jak by to vypadalo, kdyby v Battlefield 3 existoval mod, ve kterém byste si mohli vybrat jen mezi helikoptérou...

    super video a jeste lepsi hra :-)
  • Amylee.Anderson

    Fanouškem vytvořené, leč velmi povedené sošky Turianů z Mass Effect.

    Awwwww *14* *14*
    • MrSanta
      A pak že nejsi.... nee, jenom žertuji *3*
      • Amylee.Anderson
        Kdy mi to už vysvětlíš, jak si na tuhle teorii přišel?
        • MrSanta
          Asi hlavně tvoje neobvyklá "láska" k H-L 2 mě vedla k těmto scestným myšlenkám. Ale již vím, že jsi zcela jistě pozemského původu *3*.
  • Zavzpomínejte na kouzlo starých adventrur s nových indie titulem ^_^.

    Bleskař neco pil? Adventrur s nových indie titulem ^_^? :D
    • No na stránkách Advent(r)ure Game studio se jednou za měsíc vyhlašuje pick of the month, to by šlo zařadit do rozcestníku... i když ono to často je pořád dokola to samý.
    • No právěže spíš naopak. Asi mu klesla hladina alkoholu a drog na neúnosnou hranici. Na co máte ty příspěvky? Kupte mu něco. *16*
  • ucho

    Facebook stránka, která zaručí, že vám nebudou unikat zajímavé slevy na Steamu a dalších službách...

    nebo stačí 1x za den navštívit stránky steamu. ale pro lidi, co jsou 10 hodin denně na facebooku, tohle bude asi lepší :D
    • Koukal jsem na to a kontrolují namátkou i GoG.com, Impulsedriven.com, GreenManGaming, atd. Rozhodně lepší mít to všechno pohromadě na jedné stránce, než prolejzat půl internetu a zjišťovat, co je kde ve slevě. Podobná služba mi tu chyběla, takže už jsem přihlášený.
      • ucho
        na tohle je nejlepší používat zdravý rozum (ale podobné weby již existují, jen nejsou na facebooku, internet snad ještě pořád není jen facebook). k čemu mi je, že mě tam teď upozorňují na slevu na Shogun 2 za 585,-, když už to bylo ve slevě jinde za polovic téhle zlevněné ceny? to prosím není sleva... (ono dávat tam ty slevy na Impulse Driven nemá moc cenu) možná to někomu usnadní život, když je na facebooku pečenej vařenej, ale ono stačí mít oblíbený dva, tři weby a jednou za den na ně mrknout (i když na steamu jsem zažil už i jednohodinový akce za 1-2 eura :D, ale zatím jen 2x - a pochybuji, že tě facebook na tohle upozorní). ono důležitý je hlavně vědět, co chci, za kolik to chci, a jak se cena dané věci pohybuje. a ne brát jen to, co je ve slevě. lépe se pak ty konkrétní tituly hlídají.

        "Česká služba Click2Play zlevnila první díl Zaklínače v češtině z dosti předražených 599 Kč na už celkem únosných 399 Kč." 399,- je stále dosti předražené, když už to bylo (a někde možná i je) k mání za 100,-
        • Teď Tě nějak nechápu... to jako musíš být na fecebooku pečenej vařenej? Vždyť se tam stačí mrknout jednou za den a nic Ti neuteče. Prima je na tom to, že je to komunitní záležitost českých uživatelů = kdokoli najde něco zajímavýho ve slevě, může to tam přihodit a upozornit na to ostatní, tak jak se to třeba děje občas tady na diskuzi. Přijde mi to opravdu pohodlný. A samozřejmě Tě nikdo nenutí ty uvedený hry ve slevách kupovat, každý si to vybere přeci podle toho, kdy mu přijde daná cena atraktivní.
          • ucho
            tak znovu, něco takového již existuje, i na českém webu. facebook není jediné místo na internetu... samozřejmě neříkám, ať tam nikdo nechodí a nečerpá z toho informace, ale jaksi to není nic nového, nic, co by nebylo už dřív. a řekněme, že aktuální informace tam stojí za prd... :) kvůli steamu a gogu to opravdu není potřeba, když tyhle weby mají akce v konkrétní časy a ne náhodně...
            • Však v pohodě, každý rád něco jiného. Já rád všechno pohromadě, jelikož mám na facebooku nějaký diskusní skupiny co se profesních záležitostí týče, tak mi přijde pohodlnější, když mi tam vyjedou i aktuální slevy na hry. Tak doufám, že se to uchytí, protože většinou nemám čas ani na sledování toho steamu a gogu *15*
        • Zavzpomínejte na kouzlo starých adventrur s nových indie titulem ^_^.

          Dobrá je například stránka: pcdddeals.com
          Je to souhrn všech zajímavých slevových akcí na portálech digitální distribuce aktualizovaný několikrát denně.
        • Facebook stránka, která zaručí, že vám nebudou unikat zajímavé slevy na Steamu a dalších službách...

          To mne zajímá,kde že je za kilo.Na GoGu je za kila dvě.
          • Ringwraith
            V akci jsem ho tam kupoval kolem 80 Kč.
    • Nebo pro lidi mají TweetDeck pro více věcí než je Twitter :)
  • MickeyMutant

    Jay Wilson (Blizzard/Diablo III): „Nikdo si nevzpomene, zda se hra opozdila, jen jestli byla skvělá.“

    To je pravda, kdo by si dneska vzpomněl, že třeba Duke Nukem Forever nabral nějaké to zpoždění, když to nakonec byla taková paráda.
    • Ano, zrovna na tuto hru se rádo zapomíná ať byla jaká chtěla.
  • Jestřábí oko v Grand Slam Tennis 2 by zdržovalo hru, proto se ho vývojáři rozhodli neimplementovat.

    ... ty we jeste chvilku a "Tennis v Grand slam tennis 3 by zdržoval hru, proto se ho vývojáři rozhodli neimplementovat." ... čekám že CoD bude za chvilku 100% simulátor placení.
    *16*
    • Resident Evil 6, ve kterém na Vás bude čekat 70 tisíc zombie, je ve vývoji již 2 roky.

      Řekni mi naco by jsi potřeboval orlí zrak? Kdyť to procersor umí spočítat s naprostou přesností, možná jen pro pocit.
      • No dobrý to mě může rovnou procesor spočítat jestli jsem vyhrál wimbledon a nakonec mi pustí vítěznej render .. *16*
      • A o tom to je - nechtěli si lajsnout zakomponování nepřesnosti do hry. A ano, chci to tam pro pocit, protože to k tomu tenisu dneska patří.
  • Pokud byste měli 1 přání a mohli vylepšit 1 věc na hratelnosti Battlefield 3, co by to bylo? Ptá...

    Hitbox, neni nic horsiho kdyz zemrete az pote co zabehnete za roh budovy nebo sebou placnete za pultunovy kamen s vedomim ze mate vyhrano.
    • To štve snad všechny, ale je to jediná věc, kterou DICE neopraví, protože mizerné to bylo i u předchozích Battlefieldů.
      Spíš bych chtěl, aby poté, co má hráč méně než řekněme 10% zdraví, musel najít lékárničku, jinak umře. Horší než ten hitbox je, když čumím na týpka, co mě sundal a mu zůstalo 1% nebo dokonce 0% života o on si dál běhá, jak kdyby nic. *9*
      • God-of-War

        Moc nechybělo, a takto mohla vypadat konzole Sony Playstation.

        tohle se mi stalo několikrát:D... zajímavé,,, reagoval sem na battlefield a skočilo mi to na ps1 :D
  • Pokud byste měli 1 přání a mohli vylepšit 1 věc na hratelnosti Battlefield 3, co by to bylo? Ptá...

    Pro mě je to jednoznačné... Zavedení commandera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit