Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Provoz multiplayer serverů není levný a hry musí vydělávat“, vysvětluje Naughty Dog přítomnost...

    Zajímavý,že jim to došlo až nyní.... Nakopat do prdelky,kdyby ten pass stál alespoň 100kč,ne 200 (800MP) !!!
  • jindra.veliky

    Konzolová verze Battlefield 3 = PC verze s nízkými grafickými detaily.

    haha njn konzolisti si zase utřou nos jako vždy když vychází hra aj na PC *14*
    • Pokud Vaše zbraň při střelbě v Battlefield 3 nebude mít tlumič, objeví se Vaše poloha na zlomek...

      Ty si utři to mlíko co ti teče po bradě.
    • Ringwraith
      A ty zase utřeš nos s tunou her, co jsou jen na konzole. 1:1. Dál se nemá cenu o tom bavit.
      • Ne ze bych ho chtel obhajovat,ale jak ty vis,ze on nejakou konzoli nevlastni spolu s pc?Ja vazne nechapu tuhle dementni predstavu,ze hraci jsou striktne rozdeleni na majitele konzole a majitele pc.
        • jindra.veliky
          jestli si to jeste prectete tak konzoli nevlastnim ae jen protoze me tam zadna hra vubec nelaka. vsechny vypadaj stupidne az na par. treba takovy halo reach nebo gears of war 3 to je hruza ty hry...
        • Ringwraith
          Z jeho reakcí jsem si celkem 100% jistej, že má jen PC.
  • Preed

    Konzolová verze Battlefield 3 = PC verze s nízkými grafickými detaily.

    In your face,console fags!
    /flame on
    • Duuku_cz
      To se snad dalo cekat ne? A komu to vadi at to proste na konzolich nehraje, ja s tim problem nemam. 6 let stare konzole je proste 6 let stary HW, nikdo od toho nemuze cekat zazraky *1*
      a je naprosto smesny kdyz to nekdo srovnava s PC nebo se tomu dokonce nekdo smeje (smeje se snad nekdo tomu jak vypadaji hry na Wii *2*? ne *3* ).
      • Ringwraith
        Přesně...

        A navíc bohužel amíci udělali z Xboxu360 a PS3 baštu zjednodušených stříleček, ale pro klasický konzolisty jsou střílečky hodně hluboko v seznamu zajímavých žánrů. Takže ano, logicky PC s BF3 vyhrál. Ale to je stad jasný a každej to čekal.
  • Zloději vykradli byt autorům připravované indie hry Project Zomboid. Vývojáři mají pouze ranou...

    dementi, záloha jim asi nic neříká a mít všechnu práci v jednom bytě? to ta hra asi za moc stát nebude :D
  • Hráči na Metacritic ukazují prostřednictvím nízkého hodnocení (průměr 3.8/10) své znepokojení...

    Naprosto souhlasím s uživatelským hodnocením na metacritic. Nechápu zastánce Rage, hlavně tady na games.cz. Díky bohu, že si hru můžu stáhnout, než abych vyhodil peníze na nějaké nedodělané nudné hře.
    • Tyhle lidi vopravdu mlatit po hlave, jinak to s nima nejde. Nez aby za "podle nich blbou" hru davali penize, radsi ji ukradnou. Co takhle tu hru vubec nehrat? To by te nenapadlo vid?
      • Hry stahuji na test, pokud je zábavná, tak si ji koupím. Rage jsem po 2 hodinách nudného hraní odinstaloval, takže tvoje "rada" je zbytečná.
        • Viz lambada...
      • Presne tak,misto aby hraci tvurcum ukazali,ze hra je spatna a ze o ni nestoji,tak ju radsi stahnou.
        Jenze tvurcum takhle tezko dojde,ze hra je spatna,kdyz uvidi,ze hra se ve velkem stahovala.
        Takhle to vede k jedinemu-svadeni nizkych prodeju na piraty,misto toho,aby si mohli uvedomit,ze proste udelali neco spatne.
        A uprimne,tezko jim to vycitat ,kdyz na jedne strane vidi nizke prodeje a na strane druhe pocetnou piratskou aktivitu kolem hry.
        • MidnighT91
          To už je ale problém autorů hry že jim nedojde že si ten jejich nedodělanej sh*t 80% lidí radši stáhne aby ho nejdřív vyzkoušely... Rage jsem taky stáhnul a jsem za to rád, protože teď vím že nevyhodím 1200 za hru která se jen stěží rozjede a navíc není tak úžasná jak o ní tvrdí reklama...
          • Zhlédněte intro z bojovky Ultimate Marvel vs Capcom 3.

            Naprosto souhlasím.:)
  • ZvacA

    Stáhněte či poslechněte si ukázky ze soundtracku k Battlefield 3.

    I z půl minutových ukázek si dovolím tvrdit, že teda nic, co by vyloženě nadchlo. Snad jen klasicky zaujme úvodní melodie v menu, ale zbytek jen nevýrazný syntetizátor. Možná to dělá zmlsanost touhle záležitostí ( http://www.youtube.com/watch?v=YGxrsUA5wrM&feature=BFa&list=FLhhxq_v7WyYxLlx_aCq0Skw&lf=mh_lolz ), sice neoficialita, ale jinak parádička - hlavně v čase 1:55 :D
    • hezka hudba, hlavne od te 1:55, ale nejak me to k BF3 nesedi. BF3 je o "soucasne" valce, letadla, tanky, moderni zbrane, elektronika. K tomu vic sedi ten sytnak a elektronicka hudba. Ta hudba na youtube by se hodila spis do nejake fantasy akcni rpg hry. :)
      • Nemusi byt vsude hip hop,elektro apod snad ne?
        • a kdo tu mluvi o tom, ze to musi byt vsude?
  • John Carmack: „Playstation 3 má slabou paměť a špatný I/O výkon.“

    tenhle člověk je mi sympatický čím dál méně. První se vykašle při vytvařeni RAGE na pořádnou optimalizaci a ted se naváží do Playstationu, který má podle mě skvělý výpočetní výkon. Ten člověk by se měl nad sebou zamyslet. *10*
    • IO vykon nema s vypocetnim vykonem jako takovym nic spolecneho. Alespon ne tak, jak to John myslel (tedy aspon jak si myslim, ze to myslel) *3*
      PS3 nedovoluje unbuferred IO na disku. Naproti tomu XBOX360 i PC zvlada unbuffered IO bez problemu. Efektivne to ma za nasledek nizsi vytizeni CPU, mensi spotrebu pameti a vyssi rychlost.
      Za dalsi PS3 ma sice relativne "dost" pameti, ale jako vyvojari ji nemuzeme vyuzit. Neboli jeste pred rokem si PSOS sebral kolem 120MB RAM z 512! Az teprve minuly rok to snizili na 50MB (43 XDR, 7 DDR) neboli temer 10% celkove kapacity. Na XBOX 360 ale porad nemaji (32MB i s XCLR).
      + to, co psal kolega vyse (fff) *5*
      Papirove je to skvely stroj, ale pokud potrebujes ze seriove konzole vytahnout maximum, mas smulu.
    • Ale on se nenavazi do vypocetniho vykonu. Prectete si ten clanek znovu. On rika ze rasterizer RSX je spatny, tzn. spatna je graficka karta. Naprosto s nim souhlasim a kazdy, kdo neco programoval na PS3 vam rekne to same. SPU a PPU jsou na PS3 naprosto v pohode a srovnatelne s vykonem Xbox 360.

      Druha vec je pamet. Obe konzole maji sice stejne mnozstvi 512MB, ale rozdil je v tom, ze PS3ka ji ma rozdelenou na system memory 256MB a video memory 256MB, podobne jako to je u PC. Xbox 360 ji ma tzv. shared. U PS3ky je tohle celkem problem, protoze se vam do system memory musi vejit celej .self executable file (klidne 20-50MB velky soubor) a zaroven i vsechny data. U Xboxu si pamet ridite jak chcete.
    • Tak mi to prijde,ze se snazi si znepratelit co nejvice hracu.Prvne se navazel do PC a dal tomu korunku zmrsenou pc verzi a ted se zase pro zmenu navazi do PS3.
      Uz jen cekam,kdy neco placne na ucet xboxu *1* .
      • Já bych to taky nebral jako zrovna něco relevantního. Zase je spousta lidí, co stojí za Playstationem a sou proti Xboxu, prostě pravda bude klasicky někde uprostřed. Každopádně škoda, že třeba Gears of War sou Xbox-only :(
        • GoW zrovna neni dobry priklad toho, ze by nekdo preferoval jednu nebo druhou platformu, kdyz MS si v podstate GoW u EPICu objednal. Zrovna EPICi by klidne radi udelali PS3 ci PC verzi, ale verim tomu, ze jim MS dava hodne slusne prachy, aby to prave neudelali.
    • John Carmack: „Playstation 3 má slabou paměť a špatný I/O výkon.“

      Přesně to mě napadlo. Jeho názor je mi po vydání RAGE tak nějak jedno :)
  • Bacha...

    na jazyk Carmacku! :)
  • V Battlefield 3 bude 12 odemknutelných typů maskáčů.

    OMG proc??? kazda valcici strana ma 1 barvy .. zase z toho delaj call of duty omg... kazdej jiny hadry, demence
    • Me jen prekvapuje,ze to jeste nekomu neni jasny,na jakou skupinu hracu ma bf zacileno. *3*
  • MishKonn

    Sefton Hill z Rocksteady Studios předvedl Batman: Arkham City v pořadu Late Night with Jimmy Fallon.

    Jimmy's the MAN! :))) Haha, dobře si to povodil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit