Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • grinderman

    1GB klient pro betaverzi Diablo III je ke stažení. Bez pozvánky do hry Vám však k moc věcem nebude,...

    Mohly by opět vzniknout nějaké cracknuté servery, jako loni (nebo už to bylo předloni?) v případě Starcraftu 2.
    • grinderman
      Myslím, samozřejmě cracknuté servery na vyzkoušení té betaverze. Až třetí Diablo vyjde, plánuju ho koupit, ale jelikož beztak opět nebudu vybrán do bety (navzdory tomu, že jsem byl 4 roky předplaitelem WoW), rád bych si ho zkusil alespoň touto formou.
  • R.I.P Karel Rachůnek, Jan Marek, Josef Vašíček. :( Díky za všechno.
  • Indie hry jako The Sims nebo Flower ohrožují mládež - schválně jestli uhodnete, z které TV stanice...

    FOX...
  • Jazz

    PC verze L.A. Noire si bude s grafickými kartami od AMD velmi dobře rozumět.

    To doufám, jinak jim to vytmavim.
  • Dead Island u EDGE moc nepochodilo - vysloužilo si nízké hodnocení 3/10.

    Hmm, zajímalo by mě, jestli tu recenzi náhodou nedělali z té dev. verze, kterou nechtěně vypustili. Jinak má hra většinou dost dobrý hodnocení a proto si řikám, kde se stala chyba? Je to přece jenom takový divný, že je mezi ostatníma a EDGE takovej propastnej rozdíl. Zatím zůstávám optimistický a věřim, že ty fatální chyby se z větší části zahladí než mi hra dorazí :).
    • Časopis Edge moc neznám a nikdy jsem ho nečetl,ale z toho mála co vím tak je jejich hodnotící systém velmi pofidérní, prvnímu zaklínači dali 4/10,druhýmu 5/10,první mafi tušim 4/10 ale třeba takovému halo dávají samé 10-tky čili moc váhy bych jejich recenzím nepřikládal...
      • rancor1223

        Microsoft spustil novou vlnu banování XBL účtů za zlodějny na MarketPlace. Mnoho zablokovaných...

        Taky si to druhej zaklínač zaslouží za ten stupidní boj...
        • Jazz
          Za co mínus ?
          Zajímalo by mě, kdo bude v souboji dělat spiruety *15*
    • zx_spektrum

      Dead Island u EDGE moc nepochodilo - vysloužilo si nízké hodnocení 3/10.

      Vzhledem k tomu že dev verze měla uniknout na Steam - PC, a EDGE recenzovali Xbox360, tak to se nestalo. Já z téhle hry cítil potenciální průsmol (vzhledem ke studiu), takže mě to moc nepřekvapuje. Jak recenze EDGE tak ohlasy hráčů nezastřených slepým nadšením říkaj jedno a totéž, mizerný engine nic moc nezvládá, zbraňový a inventární system stojí za starou bačkoru atd. atd. Až to bude za 5€ na Steamu, tak si to možná koupím, ale plnou cenu si neschopní autoři postrádající zdravou míru sebekritiky nezaslouží...
  • skaven123

    Cena akcií Square Enix dnes klesla o více než 11%.

    hmm ze by sa 10tkova DE3 nepredavala az tak dobre?
    • 600k bo kolik za první týden je ti málo? .. *11*
      • skaven123
        sa pytam, more
  • Již před nedávnem se v tichosti opět posunulo datum vydání Jagged Alliance: Back in Action - nyní...

    A jak se tak dívám na jejich homepage, doufám že to budou oddalovat ještě dalších 30 let. Koho má tohle oslovit? JA2 je super hratelná i dnes. Kupodivu bez 3D, zmatené rotace kamerou, bez "field of view" políček půjčených z Commandos atd. Kdyby to přece jen vyšlo, tak opráším starou placku a dobudu Arulco raději podvanácté...
  • Boha jsem si nevsim ani nakýho Dead Islandu nad tím. Videl jsem nadpis o updatu mïnecraftu a myslel jsem, že na to reaguje.
  • Životopisy vývojářů ze SOE odhalují, že se zřejmě chystá MMO Everquest pro PS3.

    Jasně, Everquest 3 bude mířen i na konzole. Ale to už se ví nejméně rok a půl.
  • V den vydání hry Dead Island vyšel pro tento titul i první patch, opravující množství chyb....

    Recenzovať to z najnovsim patchom predsa. Ja tiez ked si kupim hru prvy krok pocas instalacie je vyhladanie najnovsieho patchu. Preto si myslim ze po vydani patchu by sa mohli menit hodnotenia hry.
    • bobsh

      Datum vydání očekávaného update (v1.8) pro Minecraft bude zveřejněno v průběhu tohoto týdne.

      jestli ono by nebylo lepší tu hru udělat pořádně hned napoprvé, aby žádný patche nebyly potřeba... a pokud je ta hra (ať už Dead Island, nebo cokoliv jiného) natolik rozbitá, že hned první patch nějak zásadně mění hratelnost k lepšímu, tak si to nižší hodnocení zasluhuje už jenom za tu rozbitost...
      • Dmnce

        Ta hra je ve fázi BETA ty tupče.
        • bobsh si sice ocividne vyvoj her predstavuje jako hurvinek valku, ale ve fazi BETA to teda fakt neni - na to jsi prisel jak?
          Tim udajnym prehmatem na steamu? To sem vubec nepatri - hra uz oficialne vychazi.
          • Až na to, že jsem reagoval na to jak se navážel do minecraftu 1.8 patche.
            • bobsh
              moje reakce byla opravdu na Dead Island, nadpis týkající se Minecraftu jsem si tam nakliknul omylem *3*
      • To není zrovna fér přístup. Třeba Atari si jej plně zaslouží za TD2, které je dodnes polorozbité a již se na něm nepracuje. Oproti tomu takový CD Projekt RED o své hry pečuje jako nikdo jiný...
        • bobsh
          dobře, ale zohledňovat to v recenzi se mi nezdá uplně ideální řešení. Recenzent přeci hodnotí to, co se mu aktuálně dostane do ruky a co hraje právě teď. Nemůžeš po žádném herním novináři chtít, aby každou hru hrál znovu po každém patchi, aby zjistil jestli se náhodou nezměnilo něco, co jí předtím vytknul a snížil za to hodnocení. Přijde mi, že až nezdravě moc vývojářů své hry s klidem vypustí nedodělané s tím, že ono se to nějak opatchuje, viz. nejnovější Sturmovik, zmršená konverze GTA IV atd.
    • Těm, kdo mají na svém PSN účtu starou verzi Angry Birds prý stačí, aby napsali na zákaznickou...

      A co když recenzent dostane hru dřív a patch vyjde až je třeba za pulkou hry? To tě nenapadlo?
      • Re: V den vydání hry Dead Island vyšel pro tento titul i první patch, opravující množství chyb....

        V poslednej vete som to objasnil.
        • A kolikrát má ten recenzent tu hru hrát, když vyjde třeba dalších 5 patchu, aby ta známka pro tebe nebyla irelevantní ? Hra se má hodnotit taková jakou jí dostaneš z obchodu, aby si vývojáři uvědomili, že nikdo jim není na jejich nedodělané zmetky zvědavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit