Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    DOOM

    Po dvou hodinách v SP je to pecka. Jestli to tak bude pokračovat, bude to naprosto dokonalé. Obzvlášť systém klíčů, kdy jej získáte a následně se pak vracíte, aby jste si otevřeli předtím zavřené dveře, modifikace zbraní a šílené arény plné krve, vnitřnostní a brutality. Do toho minimální načítací časy, dost pěkná grafika a hra, co běží svižněji než námořník po třech letech na moři do bordelu *5*
    • MickeyMutant
      Jak funguje ten systém klíčů? To jsou některé oblasti za dveřmi nedostupné, a teprve když získáš klíč, tak se dají otevřít? Kolik těch klíčů můžeš mít u sebe? A jsou už v základní hře, nebo musíš mít předobjednanou nějakou bonusovou edici, aby ses za ty dveře podíval?
    • Draken69CZ
      Tak dlouho to tu nebylo, poslední dobou se furt běhalo za nosem a teď to je vlastně novinka a fitčura a hrozně dobrá věc stejný jak s WWII kdy jednu dobu se proklínala hrá z WWII a teď všichni brečej a chtějí zpět toto období *15*

      "Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete."
      Steve Jobs 24.2 1955 - 5.10 2011
    • Muzu se zeptat co je dokonaleho na systemu klicu?
      • Hanzales
        Chces jit dal a nemuzes. Musis ho najit. A ejhle, uz ho vidim, ale tech potvor :) Mam klic, hura zpatky. A jeje, potvora :) Nicmene se to objevuje zridka a zapada to do leveldesignu. Tady je dulezita zabava a pri hrani mam pocit zhe hlavne reznicim a kdyz ne, je cas se konecne taky poradne pokochat :)
        • Tak uvidime. Uz mam 2% :D
        • Jack1947
          Tak pokud se to má takhle tak to jo ok... ale aby to bylo za každýma dveřma jiné zamčené... no ale i tak to trochu otráví...
    • Kozy
      Dik za info o backtrackingu, a to jsem si to malem koupil.
      • Jack1947
        Přesně, takováhle nudná blbost jako hledání klíčů by měla zůstat v herním pravěku. Wolfenstein to neměl a jaká supr hra to byla co ? *3*

        Když to budou jen nějaké vedlejší dveře tak by to nevadilo, ale aby se běhalo zas nazpátek fuj...
        • Hanzales
          Jinymi slovy jak to vetsinou u takovych brblounu byva si to nemuzes zahrat (denuvo) tak je to fuj :)
          Kamo ani nemas tuseni, jak je to zabavne, chytlave, adrenalinove, rychle, plynule + objevovani skrysi + snapmap... Hraju na ultra-violence, vypnute vsechny blikatka a je to rezba jak ma byt. Takovy lepsi Doom 3 s hratelnosti sviznych doomovek, tim ze nevidis ten glory kill znackovac to je o to vetsi vyzva. To, ze se vykosi cast mapy a jdes dal bylo vzdy, jen tady jsou ty arenky na ty souboje echt vymazlene a ve vysledku to nepusobi jen jako polepene arenky. Souboje zatim super, dostavam zabrat a neni cas ani kychnout kolikrat. A technicky zadrhel, problem? Nula :)
          • Jack1947
            Jakejch brblounů... prostě antickej systém klíčů

            Jsem nepsal že to je fuj. Fuj je akorát to se vracet s klíčema přes půl mapy takovou featurku bych klidně vypustil.
            • Hanzales
              Tak to jo, ted jsem blbe chapal ja :) No ja jsem takovy explorer, takze jsem si toho zatim ani nevsimnul, lezu kam se da, snazim se najit vsechny upgrady atp. a zabijim co vidim a vsude furt neco strika okolo :)
    • Tilwaen
      Obzvlášť systém klíčů, kdy jej získáte a následně se pak vracíte, aby jste si otevřeli předtím zavřené dveře

      U všech jiných her se na backtracking nadává, ale když je v novém Doomu, tak je to dokonalá vlastnost? *1*
      • Veskoslav
        J8 jsem na to nikdy nenadával:) Systém zavřených oblastí mi přijde naprosto normální a není nijak nelogicky rozvržený. Člověk si aspoň pamatuje, kde a kdy má jít:)
    • solomon.short
      "hra, co běží svižněji než námořník po třech letech na moři do bordelu" :D kudos :)
  • solomon.short

    Doom

    jsem trochu opily, takze davam soutez: kdo mi napise nejlepsi duvod proc hrat novy Doom, tomu ho na Steamu koupim.

    Podminkou je samozrejme registrovany ucet... na anonymy kaslu zvysoka

    Jo a tyka se to, jak jste jiste pochopili, pouze hry na PC. Nemam nic proti konzolim, ale nemam tam ucty, PSN jsem predal s prodejem PS3, snad mi odpustite...

    vitez: Ronox (odeslano, prevzato)

    Deadline 15:30 #updated
    • Ronox
      Fungovalo a děkuje *3*
    • tak to si borec, jako vážně bez urážky, já kupuju hry jenom kamarádům a rodině, nedávno brácha dostal 3 hry, a UAC verzi právě instaluju, rovnou jsem k tomu vzal i mikinu *1* S koupí jsem automaticky počítal od včerejška a na nákup jsem se těšil, zadarmo to není ono, ale Ronoxovi gratuluju
      BTW sem může psát pouze registrovaný uživatel
    • Draken69CZ
      Sakra to s tím chlastáním nemůžeš počkat na podvečerní hodinku :( ale mám takové tušení že bych byl stejně bez šance.
    • jakubc
      To se moc nepovedlo, sorry. Jako kdyby byl potřeba jiný důvod, než že je to nový Doom...
      • solomon.short
        snazim se nereagovat na hipstery, cyklisty a emocuraky. pardon. Pokud se ti neco nelibi, snaz se to udelat lepe....
        • jakubc
          Byl to vtip a pokus o výhru... Kolo, vousy ani depky nemám, sorry.
    • OPenetrator
      Protože je to po dlouhé době snad jediná strilecka která se zda byt opravdu zabavna, bez zbytecnosti a zjednodusovani. A neco takovýho mi už dlouho chybělo.
    • Ronox
      Protože ti za to nestojí ...
      A teď co/kdo *1*
      • solomon.short
        tak to zase bacha, ja si ho koupil poctive a tesim se az prijdu domu a zahraju si ho :) chci jen dat sanci nekomu kdo si to nemuze dovolit (treba)
        • Ronox
          A myslel jsem Dooma? *3*
          • solomon.short
            PM prosim, poslu ti kod na Dooma :)
          • Tilwaen
            Tak tohle se nedá trumfnout *1*
          • solomon.short
            a kurde :D
    • Qwer
      Protože si v něm můžeš zahrát "remaster" původního Dooma...
      • solomon.short
        zase na druhou stranu, jeste 25 minut a mas ho :D
      • solomon.short
        slabe ale zatim vedes :D
    • solomon.short
      bacha, nabidka trva dokud nevystrizlivim, coz muze byt brzy kdyz me tu najde ex-skoromanzelka
      • Hanzales
        Jsi nemohl se ozrat vcera? :) Ted uz ho mam kupeny :)... Hrat novy Doom pro odreagovani se (a to i jako pametnik) jak je to jen mozne a to nemluvim o tom, jak se tesim az se vyblbnu ve snapmapu :)
        Heg, "Hry pro pametniky" :D
        • solomon.short
          nooo, ja se vcera taky ozral. ale toto me napadlo az dnes :) pardon chlape :)
  • Veskoslav

    DOOM – PC (Max) vs. PS4 vs. Xbox One Graphics Comparison

    https://www.youtube.com/watch?v=9sXp0poccPI

    Nic překvapivého, že to konzole zase projely:)
  • kostejnesmrtelny

    DOOM (singleplayer)

    Tak prej je to skvělý, nebo co *5*

    https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/4j48tv/so_how_is_doom_on_the_pc/
    • oktavius66
      Hraji na obtížnost Nightmare a mám za sebou 2 hodiny. Musím říct, že je to výzva a královsky se bavím. Stačí jedna chyba a konec. Žádný Autoheal, málo munice, doplňování životů jde extrémně pomalu. Je to rychlé, je potřeba být neustále v pohybu, soustředit se a používat vhodné zbraně na dané situace. Jen mě zarazila náročnost. Mé dva roky staré PC to neutáhne ani na střední detaily. Ale aji na LOW to vypadá k světu a vzhledem k tomu, že je to tak rychlé, tak to okolí nevnímáte. Jsem spokojený. Doporučuji *3* .
      • Stáří PC nehraje roli, spíše výkon grafiky.
        • oktavius66
          Už vyřešeno. Musel jsem stáhnout nové grafické ovladače. Teď už to jede hezky i na HIGH.
    • Mám za sebou zhruba 6 hodin a královsky se bavím. *5*
    • jj, ale je tam Denuvo, takže si to spousta lidí včetně mě nezahraje
      • Jack1947
        Ty už jsou fakt nemocný to cpát do všeho *7* Jako by DOOM nikdo z těch, lidí co to jinak stejně koupěj, najednou nekoupily Zvlášt když mají předobjednáno jakou dobu už.

        Realita je taková že ti ostatni piráti co nekoupily nikdy žádnou hru ji beztak nekoupěj. Zpomalení pirátství je nesmysl a agresivní ochrany nikdy nepřinesly nic dobrého, NIKDY! *7*

        Nicméně BETA cracklá byla byt tam nic moc nebylo, kromě Lan hry +boti.
        • Hanzales
          Tak jako tak si to nějakou dobu nezahraješ no :)
          Edit: Tady ta ochrana, v teto verzi neni agresivni, ale ucinna. Ja jen klikl, stahl, pustil a hral, bez naznaku spomaleni, nebo problemy s "performance" (kdyz mas tak rad ty anglicke slovicka) :)
          • Jack1947
            Realita je taková že DEnuvo ti vytěžuje CPU a hlavně ramku ( aspon u toho Just cause3 to dělalo).
      • Zkus sepsat petici...
        • Tilwaen
          Nebo si to koupit.
  • SalemCZ

    Každý pátý z 9,5 milionu majitelů The Division si k titulu pořídil i jeho Season Pass.

    Kdyby jste mi chtěli doporučit nějakého nového Toma Clancy'se tak by R6: Siege, nebo Division?
    • Jack1947
      Polozbitej grind nebo frenetickou akci ?
    • A chces hrat spis kompetetivni FPS nebo "3rd person cover based shooter"?
  • Každý pátý z 9,5 milionu majitelů The Division si k titulu pořídil i jeho Season Pass.

    ...a každý druhý toho lituje.
  • Jack1947

    Nová hra Hideo Kojimy bude akčním titulem, který si užijí fanoušci Uncharted a The Division.

    Takže to bude Akřní-béčko grind? *7* *7* *8* *8* *12*
  • Witcher 3 mocap

    https://i.imgur.com/zfeKq6i.gif
  • cmd42

    Doom 1080 60fps

    Novy Doom v 60fps bez kompresie videa(2GB)
    *5*
    http://images.nvidia.com/geforce-com/international/videos/doom/doom-nvidia-geforce-gtx-geforce-dot-com-vulkan-graphics-api-gameplay-video.mp4
  • Zaklínač trolové řádí

    Pěkně se do toho hoši pustili

    http://www.metacritic.com/user/Tenoften

    Takových exotů je tam spousta :D
    • My to chapeme, nemas rad zaklinace. Opravdu o tom nemusis kazdeho presvedcovat.
    • Veskoslav
      A druhá strana barikády:) Ale to už se ti nehodí, což?:) Raději jdi zase nadávat, jak je to hra pro nerdy, jak si předvedl kousek níž.

      http://www.metacritic.com/user/sjkovachiv
      • tak když se za dva dny vyrojí 500 nul pro Uncharted převážně od Zaklínač děti, tak se se nediv, že to někdo oplatí. Že komunita okolo Zaklínače je prohnilá se ví, ale až tak moc? Strašné
        • Still
          Umíš taky něco jiného, než všude nacpat Zaklínače? *15*
        • Veskoslav
          A ty víš, že těch 500 nul dali od Zaklínače? Našel jsem účty, kdy dali 10 BF4 a 0 Uncharted atd. Navíc většina těch nul je bez písemné "recenze", tak by mě to fakt zajímalo. Prohnilý jsi spíše ty, když podle pár šašků, co si tvoří jeden účet na jedno hodnocení hodnotíš celou komunitu. Mimochodem máš nějakou statistiku ohledně hráčů, že se tady neustále oháníš dětmi? Já jen, aby to nedopadlo tak, že Uncharted bude mít +- stejný počet děcek jako Zaklínač. Doporučuji jinak dát si mokrý hadr na hlavu, možná to pomůže a neuvidíš všude spiknutí zlotřilých děti a nerdů, co hrají Zaklínače.
          • Dobře víš, co se děje na Metacritic a kdo předsedá shnilé komunitě. Ano, Zaklínač trolové to tam ovládají. Sice jsem byl asi nefér. Většina nul pro Uncharted bude od Xbox hráčů, ale další velká množina jsou právě prohnilci z řad této srákory...

            Ty jsi jenom další představitel hráčů Zaklínače *11*
            • samozřejmě a proto za poslední cca dva měsíce z 6 tisíc hodnocení je u Zaklínače zázrakem 9 tisíc a 1 sto. Zázrakem rostou všechny tři platformy zároveň :) Zajímavé že takovou kadenci ta hra neměla ani po vydaní.

              "Mimochodem DS "hráči" také vesele mínusují UIV, jak se chlubí na fórech:)"

              Na jakých fórech? Můžeš sem hodit odkaz.
            • Veskoslav
              Ano, za to ty jsi představitel blba a je jedno, o jakou hru se jedná. Mimochodem DS "hráči" také vesele mínusují UIV, jak se chlubí na fórech:) Ale jak říkám, ty sis našel Zaklínače jako svého veřejného nepřítele a přes to nejede letadlo, nepluje traktor a nelítá parník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit