Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty win x (teda jejich rentabilita) je mi prozatim zahadou

    http://technet.idnes.cz/windows-10-jako-sluzba-bez-poplatku-dt1-/software.aspx?c=A150519_113143_software_vse

    pokud to bude opravdu posledni platba za system, tak me napada jedina moznost, jak na tom rejzovat ve velkym, navazou jejich uzivani na nejakej online obchod (ala google nebo apple)

    to by v dusledku mohlo ohrozit i steam, pokud, a proc by to neudelali, tam budou i hry
    • Ještě se dá vydělávat na informacích o uživatelích. Třeba mají výhodný kontrakt s NSA...

      A nebo příští rok otočí o 180°. Nebylo by to poprvé...
    • Ja myslim ze trocha konkurence nam jen prospeje. Ze by nekdo ohrozoval Steam tak toho bych se zatim fakt nebal.
      • kdyz se udela prunik uzivatelu steamu s uzivateli windows, tak se to bude blizit ke 100%

        steam chce 30%, ms si rekne treba 15%, nemaj co ztratit, uzivatelu budou mit bambiliony hned
        • Nerekne a i kdyby tak Steam porad muze snizit ceny. Tomu se rika konkurence a je to zdrave. Rozhodne bych se nebal toho ze se blizi konec Steamu.
          • ja nemluvim o konci, jen spekuluju, kde chce ms brat a nekrast a proc valve ma snahu pracovat na necem jako steamos *5*
  • Corvus

    DEX

    DEX byla právě na Steamu zaktualizována a rozšířena o CZ titulky *4*
    • konecne si to budou moci zahrat i pologramotni hateri, kterym byla hra diky anglictine doted nepristupna *5*
  • Jack1947

    Osm měsíců práce, které věnovala Amy Hennig scénáři k Uncharted 4, bylo po jejím odchodu z Naughty Dog vyhozeno do koše.

    To je docela nevděčné nemyslíte?
    • MrSanta
      ad nevděčné - kolik dukátů si utratil za hry od Naughty Dog?
      • Jack1947
        Všechno je jen o tom kolik si utratil... jednou si koupím hodně her...
        • Inquisitor
          Ono paradoxně když už člověk na ty hry i má, tak zase není čas :D
        • "jednou" *5* ale zatím ti rodiče dají sotva na kofolu, že?
    • Keyz
      Máš nějak po*raný profil. Chtěl jsem se podívat, zda tam máš nějaké aktualizované perly a nejde to:
      Internal Server Error
      The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

      Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

      More information about this error may be available in the server error log.

      Sabotáž ze strany games!
    • Nadruhou stranu tomu kdo to prevzal se urcite nechtelo hrabat v cizim scenari a radsi si udelal vlastni odznova.
      • Jack1947
        Hmm, kdyby se jednalo o řádového spolupracovníka prosím ale takhle... třeba jejich chyba no.
  • Video: Fatality DLC postavy Predatora ve hře Mortal Kombat X.

    nic moc .. plus v termo rezime nevidi ako sa horuca krv leje z krku .. ach jo
  • tip na dobrou hru? neco kreativniho
    • drasta
      Hral jsi Kerbal Space Program?
    • Crayon physics deluxe *3* velmi kreativní
  • MidnighT91

    Zaklínač

    Chlapy můžete mi pomoct, dělám úkol Count Reuven's Treasure a nikde nemůžu zjistit jak je to správně. Totiž chci mít Dijkstru na své straně jenže na internetu píšou že abych toho dosáhl tak musím nenápadně infiltrovat to jejich velitelství a zjistit kde je poklad, jenže to se navzájem vylučuje. Když se pak v rozhovoru s Mengem zeptám na poklad tak to vyústí v boj ale když to udělám nenápadně tak zase nezjistím lokaci pokladu. Tak co je sakra správně abych měl Dijkstru na své straně, zjistit kde je poklad a všechny zabít nebo se držet plánu, zeptat se na Marigolda a nenápadně se vytratit??? Prosím už jsem z toho zoufalej, všude píšou něco jiného....
    • Keyz
      http://www.vg247.com/2015/05/04/the-witcher-3-count-reuvens-treasure-walkthrough/
      Tady se to píše. Co máš udělat a jaké to má dopady.
    • Já jsem se zeptal na poklad došlo k bitce a Djikstra byl spokojen...,ale radši se podívej na videa.
      • MidnighT91
        Už to řeším 2 dny dívám se všude a všude píšou něco jiného. Někde píšou že aby mi zůstal loajální tak se musím držet plánu Triss což znamená zeptat se na Marigolda místo pokladu a jinde zase píšou že musím zjistit kde je poklad a nepoužívat násilí jenže to není možné, tak já fakt nevím. Když jsi to udělal takhle, pomohl ti později???
        • jakubc
          No, správnou odpověď nedám, protože bych Triss nikdy nenechal mučit (ale jinak Team Yennefer!). Každopádně se tím netrap, k ničemu ti moc Djikstra nebude a - ten spoiler je fakt spoiler, takže pozor pokud máš rád Temerii, tak ho stejnak nakonec kuchneš
          • Veskoslav
            No kuchnout ho nemusíš, když to nesplníš či nebudeš se účastnit jeho srandy a necháš králička žít
            • Veskoslav
              To máš fajn, já jsem ušetřil oba krále, holku jsem nezachraňoval, ta mi cestou asi někde umřela, zajistil jsem dráčka, lóže a čarodejnické srandy takřka vyhlazeny už koncem dvojky.
            • jakubc
              Já dvojku dojel taky pěkně blbě, čarodějky v nemilosti, Kaedwen bez krále (Roche se pobavil), Temerie bez vládce (trošku mě štve, že trojka nereflektuje, že jsem tu holku dal do péče Natalisovi a ta by tedy měla v obnovené Temerii vládnout...). Nehrál jsem úplně Geralta, ale udělal jsem vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, načež moje trojka končí tak, že Císař dosáhne drtivého vítězství a Temerii obnoví jako částečně autonomní provincii.
            • Veskoslav
              Napadá mě. Je Ráďa takový fanatik i když máš dobrý konec ve W2? Vím, že brácha to dojel tak, že čarodějky z toho vyšli dost dobře. Já pro změnu dojel tak, že králík je nasraný na všechny a defacto nejhorší konec:-D
            • jakubc
              To by Radovid nesměl být takovej psychopat.*1*
  • Lukyz

    Oznámení Piranha Bytes?

    Piranha Bytes na svůj FB postovali obrázek s binárním kódem, který po přeložení říká "3 days left"

    Co nového podle vás oznámí? Nový Risen? Gothic nebo snad novou IP?

    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/11026230_788489824595072_6521921837051364229_o.jpg
    • maličko sem to upravil ať je vidět to okolí a nemůžu si pomoct, ale trochu mi to připomíná kolonii
      http://s2.postimg.org/j1srlbd2x/11026230_788489824595072_6521921837051364229_o_e.jpg
  • Zaklínač 3

    Kde zjistím kolik mám nahráno hodin a procent?
    • Keyz
      Přes klient anebo přímo ve hře v inventáři zmáčkneš "C". ˇ
      • Veskoslav
        Ten ve hře a ten v klientovi se liší. Zjistil jsem, že v té hře občas prostě nepočítá, když spadne hra a ty ji následně spustíš.
        • Keyz
          Jj. Je to jiné.

          Ale i tak to všude ukazuje hodně. Neuvěřitelně dlouhá příběhová hra. To se jen tak nevidí. Většinou jsou dlouhé hry kde se nějak vyřádíš ale tohle? Pořád se bavím příběhem a světem.
  • Vojta_Ilavsky

    GoG Galaxy

    Dá se někde limitovat rychlost downloadu? A jak jste s Galaxy jinak spokojení? Zatím mi to přijde jenom jako stránka přehozená do aplikace s GameTimerem a lepším stahováním.
    • Lukass
      Vsak je to uplne zbytecna kravovina, nevim proc bych mel mit v PC uplne zbytecnyho klienta na nic!!!
      • Vojta_Ilavsky
        Je nám líto že ti smazali předchozí příspěvek, LV. Jde o možnost vybrat si, navíc hry jdou spouštět i bez klienta, je to pouze kvůli tomu aby jsi nemusel otvírat prohlížeč a počítal se ti herní čas, beru to pouze jako featuru, ne jako klienta. Protože je to optional, proto.
        • Lukass
          Ty ses retro, ja sem tady nekolik dni nebyl
          • Vojta_Ilavsky
            Ach, ty lichotníku.
            Kdybych nebyl retro, neměl bych na GoGu 34 her.
    • Já jsem spokojen s odinstalováním Galaxy. Přestal mi padat Witcher 3.
    • ja sa jej uspesne vyhybam :)
      nepotrebujem taketo managery
      par suborov zvladnem stiahnut sam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit