Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Teda ta Sony konference byla strašně nudná a chlapík s Disney Infinity byl na ránu. Snad kromě Dreams, který vypadá fantasticky mě tam nic nezaujalo. Nejslabší prezentace.
    • ale jednoznačně nejlepší hry. Last Guardian *14*
  • N0isy

    Ghost Recon Wildlands

    Ohhh sh*t! http://ghost-recon.ubi.com/wildlands/en-GB/home/
    • Keyz
      Přesně "sh*t" *3*
      • Jack1947
        Pro mne skončilo GR přesně tak jak RS tím siege "moodem"... uch proč ořivovat klasiku když to beztak bude jen akce ratata-bum,bum *7* taktika leda v tom kdo dřív příjde na to kde je nepřítel... v kratším čase.
  • málo questů?

    Zdá se mi to nebo má W3 málo questů. Jsem level 31 a nemám do čeho píchnout. Našel pár kontraktů a toď vše. Hlavně Skellige je strašně prázdné.
    http://www.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Side_Quests

    V podstatě po ukončení hlavní linie není co dělat, což je škoda, ten svět je obrovský a krásný a nejednou je prázdný a nemám tam co dělat...
    • N0isy
      Mám dojem, že spousta vedlejších questů se "vymaže" po nalezení Ciri, takže i to může být problém. Ale jinak je toho spousta. Je to skoro jako hrát dvě hry. Jedna jako hlavní linka, druhá kontrakty/side questy. Taky je třeba nepoužívat často Fast travel. Spoustu questů najdeš jen tak po cestě.
  • N0isy

    K ovládání Just Cause 2016 nebudete potřebovat kameru, postačí mobilní telefon.

    To se povedlo. *15* /Dance
    • braveman
      Díky za upozornění. Asi to mám už zakódováno v prstech, při jedné z posledních bleskovek týkající se Just Dance se mi podařila udělat stejná chybka *7* *3*
  • Vogon

    Dark Souls 3 trailer + potvrzení PC verze

    https://www.youtube.com/watch?v=0RAlGv-IW4g
    Nakonci je logo Steamu, což znamená že to buďto bude na PC nebo na Steam Machine(hahaha).
    • Keyz
      Tak snad to nebude opět ekslusivní de*ilita. Kdy to bude vždy na nějaké platformě tak, aby jsi byl nucen přejít... Tedy jedna konzole a a steam machine :)

      Aneb: neumí nabrat zákazníky kvalitou, přístupem, produktem...Prostě jinak. Tak je budeme nutit ekslusivním něčím, co si zaplatíme aby to jinde nebylo. Z toho přístupu obecně je mi na *11*
      • To jo, to jsou zm*di, co? Zaplatit vývoj hry a chtít něco naoplátku. Jak si to můžou jen dovolit...
        • Keyz
          Když beru tu myšlenku tak ano.

          Kdybych to bral podle tebe tak zde máš 150 zařízení a 150 her. O tom to je, o větším dobru :) A tohle to není. Zaplatit vývoj s tím, že se firma vzdá šance na prodeje jinde a bude vazalem (doslova) jedné firmy, která takto bude lákat další lidi aby šli tam.

          Navíc řeším problém těch her na jednu platformu a ne vztah: Investor - firma. To poté je jasné. Zaplatí a diktuje si co chce... Jinak je obecně lepší tohle nedělat a lákat na produkt, kvalitu apod. Což je logicky více obtížné něž koupit % a nutit něco super aby to bylo pouze u nás.... To je hnus.

          Aby jsi tedy mohl hrát to co chceš musíš mít X zařízení a to je špatně.
          • Není to špatně, je to naprosto v pořádku.
            • Ten poslední odstavec :D, Marx by z tebe měl radost Keyzi
            • Jo jo, to je hodně zajímavý. Tak pozor, ať nemáš štěnici v kytičkách.
            • Keyz
              Tak jestli chceš žít ve světě kde vše řídí trh tak pak ano.

              Poté to bude přesně takto. Opět...Nebavím se o vztahu investor - firma. Poté to je jasné. Ale bavím se o vizi. A tohle je blbě. Proč? Protože poté aby jsi měl maximální zábavu musíš mít všechny konzole a tedy na to mít.

              Kdyby vynucování nebylo tak časté anebo vůbec, tak máš vše všude a hraješ jak chceš a platformu řeší podle kvality a jiných prvků. O tom to je.
              Jestli chceš aktuální vizi kde máš vše na jeden HW (protože firma nutí lidi přejít), tak OK. Ale obecně je lepší to druhé, protože to nesvazuje a je to svobodné :)

              Proti tomu by lidé měli brojit a pak nepotřebuješ žádné špatné vynucování ze strany vlády. Ale většina není vzdělaná a nevzdělané většina vládne vzdělaná menšina, tak poté to je nepravděpodobném, že se lidi vzdají fanboy metody kterou firmy podporují.
  • jindra.veliky

    novy CoD

    kdy bude predstaveno novy CoD? Vzdycky to bylo pred E3 na ty CoD akci nebo na konferenci MS a ted porad nic... *7*
    • Na co představení? Stejně všichni vědí jaké to bude...
    • oktavius66
      COD bude představeno na konferenci od SONY.
  • ringmancz
    hoši, spravte si to
    • Draken69CZ
      nemá cenu spravovat smazat a začít znova, návštěvnost už vybudovanou mají *15*
  • Tak Guerrilla dnes na Sony odhalí asi Killzone pro Morpheus, dle Yoshidova twitteru *12*
  • V nabídce krétského obchodu se na několik minut objevila PS4 hra Gran Turismo Sports.

    Panebože....krétského?... snad Chorvatského, ne?
    • Croatian=krétský. Cretan=kret*nský. Co na tom nechápeš? *1*
  • Herní "novináři"

    kteří byli tak nepokrytě vyjuchaný z toho že dostanou figurky, už je vesele rozprodávají na ebayi. A pak se diví že jim novinář řekne maximálně jejich kolega.
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xbethesda+figures+e3+2015.TRS0&_nkw=bethesda+figures+e3+2015&_sacat=0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit