Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS4 verze Planetside 2 poběží při 30 FPS.

    taky co vlastne na "nextgenu" de 60fps, že?
  • ringmancz

    Kolotočářská strategie Screamride dorazí na Xbox One 6. března.

    nevím jak ostatní, ale já bych nechtěl, aby moji hru označovali jako "kolotočářskou"
  • solomon.short

    ps4 exkluzivita

    specialne pro hnisavce a bugggeranta

    https://www.youtube.com/watch?v=N6aMdA8y7oM
    • kennyB
      Všiml jsi si těch komentářů pod videem???
    • Koukam, ze PC hraci jaksi pozapomeli na jejich "exkluzivity" - RapeLay je nádherný priklad...
      • Když jsme u těch exkluzivit, co říkáš na čistě konzolovou hru Custer's Revenge?
      • solomon.short
        naklikej si jeste vic, je mi to u anusu *14*
        • To jsem rad, ze jsi s tím v pohode, za chvíli si tady hodim 10 plusu a tobě 7 minusu...vydrž...
  • Veskoslav
    Majitelé Windows 7,8.1 a Windows Phone 8.1 mají automaticky zdarma k dispozici ugrade na Win 10. Záleží ale na zákazníkovi, zda-li jej bude chtít:)

    Osobně netuším. Mám 8.1 už nějaký ten pátek a s upraveným startem jsem si na ně tak nějak zvykl. Dlaždice jsem neviděl skoro od začátku. A co Vy? Přejdete nebo zůstanete?:)
    • Johnny
      Bacha na to Veskoslav je asi nějakej dealer na propagaci těch novejch blbejch systemu. Nevěřte mu ani slovo! *15*
    • Morraw
      Kdoví. Na mě jsou ty změny až přílíš časté. Ale je pravda, že jak jsem přešel na 8.1 před půlrokem tak jsem na začátku brblal, ale po týdnu jsem ani nepoznal, že nějaké osmy provozuju. Jestli 10 bude lepší pro hraní, což asi ano, tak nebudu váhat.
      A na mobilní desítky se těším hodně. Dlaždice jsou prostě designový luxus.
    • Kamarád má od Vánoc nový komp s Win 8.1 a nejde mu na tom ani spustit GTA SA. Řešili jsme to na Skypu, ale dořešit jsme to nestihli, jelikož dřív se ten PC rozbil. *15*

      Nesnažím se z toho vinit W8.1. Jen to podotýkám. Vlastně spousta lidí teď po Vánocích má nové stroje. A většinou jim se zprovozněním pomáhám já. Takže poslední dobou jsem pracoval s notebooky a počítači s Win 8/8.1.

      Pracovalo se mi na tom hodně špatně, abych pravdu řekl. Dokud nebude přechod nutný, tak si nechám Windows 7. Možná jsem až příliš konzervativní, ale já skutečně nemůžu říct, že by se mi s tím dobře pracovalo a nejsem rozhodně jediný, kdo to říká. Navíc se mi Win 8 a výš nelíbí. Nelíbí se mi ten vzhled. Já téhle nabídky asi nevyužiji.
      • Veskoslav
        Tak to je kámoš antitalent, to ti řeknu:) Mám kompletní sérii GTA a všechno jede v pořádku, včetně GTA I v upraveném rozlišení na 1920*1080. Sice pixelové auto je přes půl monitoru, ale funguje to:) Občas při vypnutí to pak rozhází rozlišení plochy a zvětší ikony, ale jinak v pohodě.

        Třeba takový C&C Tiberium Wars na 7 musíš upravit. U 8 nemusíš nic.A kdo má ještě dneska 8.0, což nové počítače nemají, tak není pomoci:-D Jinak klasicky Shell+vypnutí Metra jako default obrazovky a zákazník nepozná, že má Win 8.
        • Johnny
          blbej zákazník ani neví jakej má system a je mu to fuk. Ale jakejkoli klient co si koupil novej PC nebo NTB tak nepřestává nadávat co že to je za debilní systém. Člověk to musí pul dne upravovat aby to nějak fungovalo. Sedmičky nainstaluju... a jedu
  • docela herní krize co? premyšlím že bych rozehrál Dragon age origins ktery mam zadarmo do EA. ale co jsem to začal trochu hrat je tam strašne moc kecu
    • Jack1947
      Zjevně se musíš prokecat aby sis vůbec zahrál... Krize? no nevím já co jsem neměl možnost hrát kvuli staré grafice, ted docela zas hrát co mám. Na nové hry se teprve čeká, mne to např vyhovuje protože jsem se potřeboval učit a nějaké nové hry by mne jen od učení odrazovali

      Takže v ůnoru to zas trochu propukne navíc je venku už gat out of the hell a to sice není pro každého srnda to je.
      • mne posledni dobou nic vyložene nezaujalo. ted možna dead state nebo blackguards... problem je že to taky nejsou vyložený pecky a taky nejsou moc levny
  • 17:00 Microsoft pracuje na titulu pro jednu z nejpopulárnějších videoher všech dob. komentáře

    Work with one of the most popular video games of all time
    Zajímavej překlad a ten titul je Minecraft
  • level

    ahoj, kdo mate predplatny prisel vam uz novej level??
    • Tilwaen
      Zrovna dneska dorazil.
    • Jack1947
      Minule ve FC říkali že až 28 protože to bude zvlášt nabité číslo - (+20stránek)

      Ternhle dotaz by se lépe ujmul v připomínkách, namětech a bugách. Pro příště. *3*
      • no ja jen ze tam v levelu 248 maj datum vydani 18.1. :-) takze je to docela lez *3*

        ale dik za odpoved
        • Jack1947
          Nz, lež to úplně tak není prostě to nezmákli no ale za to nás čeká dvojnásobná porce takže si myslím že se to vyplatí o ten týden. *4*
  • Veskoslav

    20 let, 20 obálek

    https://www.facebook.com/levelcz/photos/a.606648822688139.1073741828.591148354238186/950716964947988/?type=1&theater
    • Maly rozliseni, pixeloidni = WNB :D
  • Theme Hospital

    Tak bohuzel se hra neuklada, vubec netusim proc. Je to skoda chtel se to cely projit
  • PS4 verze Planetside 2 poběží při 30 FPS.

    A pak ze PS4 neni cekaci platforma. Planetside jsem hral a dohral pred dvouma rokama a peasanti na to porad cekaji? Trololol. *5*
    • Muzu se zeptat jak.jsi dohral planetside?
      • Ja jsem ho taky hral a dohral. Spustil jsem to. Videl jsem jaka je to strasna blbost. Vypnul jsem to a uz jsem to nikdy nehral. Tomu rikam u MP hry hrat a dohrat.
        • Ne tomu se rika prestat hrat. Dohrat znamena dohrat hru do konce *1*
          Ale chapu ze to je na tebe moc slozity *3*
          • Tak promin :(
        • Hlavne je to p2w blbost, ale konzolisti se na to trepou protoze tak dobrou grafiku na ps4 jeste nemeli. Skoda ze to pojede jen na 30 fps.

          A ted sleduj jak ti butthurti naklikaj minusy. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit