Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimální systémové požadavky Assassin's Creed Unity odhaleny.

    Říkalo se, že prý díky podobné archtektuře Next-Genu k PC budou hry mít lepší optimalizaci a celkově to bude pro PC výhodnější, ale s leností vývojářů, kteří neumí pracovat jak s Next-Genem, tak i se hrou pro PC, se asi nepočítalo.

    To budou zase léta plné absurdit...
  • Docela zajímavý pohled na příběhové pozadí Civ: Beyond Earth na Washington Post

    http://www.washingtonpost.com/blogs/the-switch/wp/2014/10/24/the-wacky-geopolitics-of-civilization-beyond-earth/
  • Joshua

    Alcarys Complex

    Desura: 2PHVK-ZLWDJ-9K14F-P9JFT-F7E46
    • Used by Saleas Newbie ....
  • MidnighT91

    Pokud máte problémy se hrou Civilization: Beyond Earth (nejde zapnout, přepnout do fullscreenu, zamrzá či padá), vyzkoušejte aplikovat patch.

    ??? Jak to jako mám stáhnout? Vždyť jsou tam jenom ty offers přes mobil. Nejsou náhodou všechny tyhle soubory viry? Nikdy se mi žádnou z těch offers nepodařilo dokončit protože sms za kilo tam fakt psát nebudu. Už jsem tady ten "patch" viděl na víc her, je to fake nebo ne? Doufám že sem lidem neházíte odkazy na viry páč to už by byl vrchol...
    • Draken69CZ
      Minimálně to vypadá víc než podezřele, asi bych počkal na ofiko patch
      • MidnighT91

        Pokud máte problémy se hrou Civilization: Beyond Earth (nejde zapnout, přepnout do fullscreenu, zamrzá či padá), vyzkoušejte aplikovat patch.

        Chtěl bych vysvětlit jak sem vůbec můžou dát odkaz na něco takového...
        • Draken69CZ
          Bleskař no, zajímavou akci oznámí po jejím konci, viry tu jsou bleskurychle, asi z toho má podíl co já vím :D Ale žádám exemplární trest!
  • ringmancz

    Rogue Warrior

    znáte to? já na to teď náhodou narazil. Rourke se u nahrávání musel bavit

    https://www.youtube.com/watch?v=OVoyGUcXepc
    https://www.youtube.com/watch?v=dy8bfp5D7pg
    • davskal
      Hrozně špatná hra. Doporučuju gameplaye od Inside Gaming, hrát ani náhodou.
      • V nákupu za pět prstů se to ještě dalo no, kupovat jenom když to člověka fakt chytne - hrál jsem i horší hry. Mnohem, horší. *3*
        • davskal
          Jmenuj dvě a náleží ti metál.
          • Jen 2 ? 90% produkce od Meridian 4

            1. Wasteland Angel
            2. Bus Driver
          • Nevzpomínám si, ale nějaké ty rychlokvašky z City interactive a hlavně ruské buky taky stály za to... že jsem je ani nedohrál a jo byly to budgety a my se bavíme o AAA? to je fuk ne. *6*
            • davskal
              Příště si tu výzvu abys promluvil radši dvakrát rozmyslim.
  • Sony vydá v příštím roce GOTY edici PS3 verze The Last of Us, která bude obsahovat originální hru včetně všech vyšlých DLC.

    Ty vole, že já to kupoval v den vydání. TLoU je sice masterpiece, to jo, ale když si uvědomím, že si stačilo počkat necelý rok a půl, abych to měl se vším všudy a ještě levněji (€40 > €60), tak mě teď chytá žlučník. *16* Poučení: nekupovat hry v den vydání.
    • To jsi se poučil brzy :)
    • Tak to bys si nemohl kupovat nikdy nic, protože nepřekvapivě hry, konzole, PC se časem zlevňují...

      Proto taky nerad na PC kupuju hry při vydání. Ono když ti cena za měsíc, dva, jde dolů i třeba o 50%, tak si to rychle rozmyslíš.
    • Vždycky cena spadne do roka krom většiny od Activisionu nebo Blizzardu. U TLoU těch peněz za sběratelku nelituji a to jsem si to pak znova pořídil na PS4. Ta hra si to podle mě zaslouží :)
    • ucho
      já koupil v den vydání na PS4 a tam není čeho litovat. ta hra si ty peníze zaslouží. btw člověk by měl hru kupovat i s vědomím, že bude časem levnější, ale v dané chvíli mu cena přijde v pořádku. pokud tě chytá žlučník kvůli tomu, že sis něco koupil, a později to viděl levněji, tak zřejmě ještě nejsi dost starý na to, abys operoval s penězi.
      • Jde o psychiku. Jasně že jsem věděl, že se časem hra zlevní, ale vydržet to ten rok a něco se prostě v červnu 2013 nedalo. Musel jsem to mít v den vydání. To mě nasralo jen teď, když jsem viděl tu novinku o GOTY edici. Ale teď už jsem změnil přístup. Ať už se odteď budu těšit na cokoliv, tak počkám, než se hra zlevní a vyjde v GOTY edici se všemi DLC apod. a mezitím si zahraju jiné hry.

        Stejný případ u Dishonored. Jasná koupě v den vydání, pak začali vycházet DLC, pak GOTY edice a já byl na moment rozhozenej z toho, že jsem si radši nepočkal. *10*
        • ucho
          No nechápu, co v té bleskovce píšou o "všech DLC". Last of Us má přeci jen jedno DLC ne? Jinak osobně taky raději čekám na GOTY edice.
          • Pokud vím, tak jedno příběhové a dvě multiplayerové (Abandoned Territories, Grounded Bundle).
          • Miserius
            Ještě tem multiplayer map packum řikaj dlc (přitom první už je zdarma i na ps3)...
  • Orcs must die Unchained -CLOSED BETA dojmy

    Klasická komornější verze moby, se všemi klady i zápory... třeba to že bud se mi to zdá nebo to je fakt náročné. To ta grafika za moc nestojí jinak je to hodně p2p možná tedy pokud by to záviselo na koupi postav. Ty mají taky své - jo a hroty jiné pasti zůstaly... jinak je to pvp MOBA no. Co na to říct asi ten kdo nemá rád moba hry tak ho to moc nebude bavit.

    Každá postava má svá specifika a podle toho taky zastává funkci, kupodivu ani nevadí když někdo "feeduje" hlavní je prorazit všechny brány až do hradu. Tam to je konečná jo a taky zabít nebo asistovat při hodně zabití. Pak jsou tam miniony kteří se liší levelem jsou silnější a pak taky kapitáni (champs) ty fungují taky dobře pokud prorazí veškerou obranu.

    Né není to P2p nemusí se platit ani flok... možná. Hlavně to moc lidí nehraje. Málo beta invites. Časem přibude určitě více... a já se aspon naučím hrát. Např je dobrej i Coop do lvl 10. Proti botům.
  • Miserius
    Zkuste si tuhle hru, myslite na postavu a hada ji to, uvidite ze to uhodne i sebevetsi kravovinu (me to uhodlo velice podřadnou postavu z Sopranos, nečekal jsem že to vubec někdo zná *1* ) http://en.akinator.com/
    • La_Furia_Roja
      To je paráda ale Jet Li mu dělal trochu problém ale napodruhé už to vyšlo.
    • jindra.veliky
      super hra

      5x mi to uhadlo a kdyz jsem si pak vymslel plukovnika O'neilla, tak mi to misto toho dalo Johna Shepparda :D

      na druhej pokus uz se trefil :D
    • No khůrva, první jsem si myslel Maxe Payna, to bylo lehký, ale pak jsem si myslel Normana Jaydena z Heavy Rain a fakt, že to ta databáze uhodla. Jdu dávat těžší. *14*
    • No sice až na 36. otázkou, ale nakonec to Thufira Hawata skutečně uhodlo.
    • ucho
      dobrý, Bohumila Stejskala to znalo
      • Bravo !
        You have defeated me !
    • na tom nic není, proste maji nejakou databazi a pak pomoci vylučovaci metody postupne zužují okruh osob až zbude jen jedna.
    • Magister_Peditum
      Zajímavý, dokáže uhodnou i postavy z Malazské knihy padlých. Tedy jen Kellanveda to neuhodlo. Jo, a císaře Františka Josefa I. si spletl s Vilémem II., ale za to možná mohlo, že jsem kladně odpověděl na otázku, zda byl Němec. *4*
    • A zkoušeli jste Vávru? :-)
      • Jo a našlo. *1*
      • Miserius
        Pochybuju že maj v databazi nějakýho českýho vzteklouna *1* Ale mužeš ho tam přidat
        • To by ses divil, mě to uhodlo i Petra Rychlýho :-D
        • Tilwaen
          Mají ho tam, dokonce i s Tukanem, Bětkou a Františkem Fukou *1*
          • Miserius
            No tak to jsem nečekal *1*
    • davskal
      Nedal ani Pepu Hušbauera, dřevák.
    • Regise ze Zaklínače to neuhádlo, místo toho mi to hodilo Hagrida *1*
    • Tilwaen
      Starší než sám internet a nezná Jacka *1*
    • Does your character have stands on two legs?

      I think of
      Noob

      brilantní dedukce pane... watsone? *7*
    • Keyz
      Zeptalo se to: "Was your character an alcoholic ?"
      Dal jsem ano -> Miloš Zeman *15*
    • Morraw
      What magic is this *8*

      Tak napošesté Briana Lumleyho to neuhádlo
      • Miserius
        Mě to uhodlo všechny od Goeringa po Neil McCauley (film Heat), ale Rosse z Pratel ne *1* Mozna jsem nejakou odpoved pokazil
  • Morraw

    KC:D

    Jestli ještě nemáte dost Kingdom Come, tak tady LiveStream s Danem

    https://www.youtube.com/watch?v=AZGlHc8JIhU
  • Miserius

    Call of Duty: Advanced Warfare nabídne pětihodinovou singleplayer kampaň a třináct multiplayerových map.

    5 hodin *1* A to řikali že bude delší než obvykle? *15* To jsou tragédi.... Hrajou i jiný hry než CoD nebo Battlefield? Vždyť takle žalostně krátký žadny jiny AAA hry nejsou
    • Kozy
      Jestli to bude nabitý testosteronem a adrenalinem jako obvykle tak to bude bohatě stačit. *14*
    • delší hry jsou zbytečnost, lidi hry nedohravaji do konce
    • Veskoslav
      Ty vole, tak to už mám před sebou jenom 4 hodiny a 32 minut:( Jsem viděl už tu misi na dálnici:-D
    • Draken69CZ
      Si tak říkám proč ho tam vůbec cpou, ten kdo hraje MP ho pomalu ani nezapne a ten kdo si chce zahrát pouze SP ten si to "půjčí" než aby vyhodil 1500 za pět hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit