Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučte mi prosím nějaké zábavné, ale možná trochu opomíjené tituly pro xbox 360. Něco co třeba neprávem zapadlo a podobně. Děkuji mnohokrát.
    • Lost Odyssey
    • Draken69CZ
      Jesus Christ Superstar Forever Edition
    • Jack1947
      Shadow complex to je spíš XBLA, fakt těžko říct dobrá a opomíjená hra... těch asi tolik zas nebylo nebo jo. První Dead rising ten byl parádní... Condemned2:Bloodshot? Vikings, to je těžké když si nehodil nějaké specifika jako že co preferuješ atp... mě se třeba na PS2 líbilo Katamari Damacy a na X360 taky bylo no. To je myslím opomenutá lehce hra. Terminator nebyl zlej jinak nevím. Nevím jakej žánr, Project gotham racing... Full auto2 ( obdoba Twisted metal black).

      Bourne až na ty "závody" byl taky super.
    • Deadpool
  • Floowie

    Na Floowie nejde koupit jen jeden LEVEL? Si musim dobijet kredit nebo co prej *7*
    • alladjex
      Nevim jak Flowie, ale na Publeru si přes Paypal dobiju přesně potřebných 79 korun vždycky když si chci koupit nové číslo.

      add papír. Kupoval jsem si Level papírově. Potom co vznikla možnost si ho free k papírové verzi stáhnout elektronicky jsem zjistil, že ho z 90% čtu na tabletu ... Papírové verze mi doma zavadzají, ale nemám srdce je vyhodit. Navíc vím, že se k nim stejně nikdy nevrátím. Když budu něco hledat, projdu si to na kompu. Čímž papír neodsuzuji, mít velkou knihovnu, asi si budu pořád Level papírově kupovat, ale šlo by u mě stejně jen o nostalgii.
    • Popr. co je lepsi na cteni LEVELU, Publero nebo Floowie? Diky
      • Jack1947
        Jednoznačně Papír!
  • DS znásilňovač

    https://www.youtube.com/watch?v=PMU41taZJLw Jo jo konečně někdo dokázal udělat z týhle hry srandu... No doufám, že se konečně DS fandové nebudou brát tak vážně. *4*
    • Miserius
      Povedený *2* A to rikam jako nekdo kdo ma nahrano ve vsech trech asi bazilion hodin a jedno zkouškový jsem dělal jen Platinu *1* S některejma těma "špatnejma" věcma souhlasim, ale stejně je to moje asi top hra (myslim Dark Souls 1... i ted, roky po prvnim dohrani obden ctu lore a koukam na videa ktery vysvetlujou-nebo se alespon snazi-nejaky malickosti z toho sveta)
      • Dyt jo... Mne jenom s*re ten fundamentalismus kolem toho *4*
        • Ty wle to sem si málem utrhnul hubu..Lindsay Lohan a Super Meat Boy...skvělý..
    • Kozy
      Jo, dobrý, jen nechápu proč o tom tolik lidí mluví jako o hrozně těžký hře. Neni těžká,je jenom o jinym přístupu. Mnohem víc frustrovanej jsem u Darksiders, který momentálně hraju, strašná hra.
    • tak co jsem tak viděl prostřihy na jedničku, tak musím uznat geniální hra a zaslouženě nejlepší hra minulé generace. Absolutní top současných her, více takových her.
  • Evil Within

    Tak konečně jsem se k tomu dostal a nečekal jsem takovou pecku. Parádní grafika na to, že to běží na ID 5, takže zároveň je to nejhezčí hra na tomto enginu, mám 7790 a jedu vše na max a fxaa, nevím kolik mám FPS, ale jede to krásně stabilně bez dropů, občas při cutscénach doskočí nějaká ta textura, ale co čekat od ID5. Japonci zvládli port skvěle, sice jsem si musel stáhnout asi megový prográmek na odstranění průhu, ale jinak super. Parádní rozvržení ovládání na gamepadu, skvělá atmosféra a pocit hororu. Nejlepší hra od Bethesdy od Morrowindu
  • Evil Within

    Vypadá to, že si z toho budu asi muset udělat takový grafický retro horor a dát si tam rozlišení 640x480, protože díky výborné japonské optimalizaci na PC si to nezahraju ani na moje u všech her defaultní rozlišení 1280x720. A to mám všechno ostatní na nejnižší nastavení. Jenže jdu kolem ohně a z 30 FPS jdu na 10. A je toho víc...

    Chystá se nějaký opravný patch na umírnění HW nároků nebo jak? Zatím jsem pro hraní použil jen příkaz na odemknutí locku pro 60 FPS, ale chtělo by to ještě nějaký další příkazy na zvýšení FPS.

    Neohleduplní vývojáři. Copak nechápou, že ne každý má doma takové mašiny jako oni v kancelářích? *12*
    • Integrovaná grafika na dvoujádru? .-)

      Upřímně, takhle nenáročnou hru jsem dlouho neviděl. Jediný co potřebuje je grafická karta s alespoň 2GB VRAM.
      • Víš vůbec k čemu je VRAM? A víš jaký je rozdíl ve výkonu? To je jako bys napsal jediný co k tomu potřebuješ je procesor s nějakýma 2ma jádrama.
        • Nejen to. Já vím, že jsem hru důkladně otestoval a omrknul nakolik využívá procesor, grafiku, paměť grafiky i RAM a závěr z toho mám takový, že si bere podstatně míň než dnešní průměrná hra a trošku více využívá pouze paměti grafický karty.

          Tak si říkám jestli všechny ty vaše patálie nejsou způsobený právě tím odemčením FPS před kterým sami autoři varovali. Nebo se to někdo snaží rozjet na integrovaný grafice. ;-)
    • Keyz
      Patch je. Nekupovat to. Nechápu proč to někdo kupuje na PC, když dané problémy jsou jasné. Na PC to je o řády horší hra, jak to podělali.

      Co jsem viděl je to vůbec divný. Zamíříš a zoom jak prase *15* s FOV snad 10. Aneb tak se dělá horor. Omezí během míření značně vidění a pak na tebe skočí potvora kterou nevidíš i když stojí 30 centimetrů vedle. *16* Když to budou lidi kupovat i když to je zcela na h*vno na PC, tak to budou vesele blbě dělat dál.

      Btw slovo kráv* je zakázáno ale prase není? *1*
      • Jj celá ta hra je divná, jak jsem psal, to ovládání je tak hrozně kostrbaté a je jedno na čem to hraješ, s gamepadem je to ještě horší. Ta hra je hnusná nudle s lagem a 25 plus minus fps na konzolích, 30fps na PC. Já mám GTX 970, takže s výkonem problém nemám, problém mám s tou hrou jak je celá domrvená a divná. Takový japonský ujetosti si mají cpát někam na Wiiu a ne na mainstreamové herní platformy. Nehrál bych to ani zadarmo.
      • Každá japonská hra má frustrující, přesto zábavnou hratelnost. To je asi to, co dělá japosnké hry výjimečnými. *5*
        • Keyz
          Ta, to si pak kup na konzole.

          I když frustrující to je z velké částí díky tomu nelogickému omezení kamery atd. To neberu jako HC hru. Jinde to řeší silnějšími protivníky jako v Diablu a jinde zase chytřejšími protivníky jako v RTS ale pořád nemáš záměrně handicap.
          Zde špatnou kamerou, kde záměrně vidíš málo a máš kameru narvanou na postavě aby jsi viděl ještě méně. Ale, když to někdo bere jako výzvu proč ne... Pak to kupovat opravu na konzole.
  • Evil Within

    Nevím cos čekal.. Běhá to na pěkně starým enginu. Vizuální stránka mi k tomu celkem sedla a nudle mi k hororovce taky přijde ok. Je nutno vzít v potaz, že díky starýmu enginu jsou reálný nároky hry opravdu nízký, grafiku mi to vytížilo sotva na polovic a a moje starý Corei5 taky.

    Jediný v čem máš pravdu je inputlag, při hře to vůbec nevadí, ale je to docela průšvih při znškodňování bomb. Chce to mačkat mezerník s malým předstihem.

    Jsem skoro na konci, velmi pěkná hra, *5*
  • Evil Within

    Nějak se tu o tom nemluví (nedivím se). Právě jsem to zkusil a je to něco příšerného. Hra jako taková by nemusela být špatná, ale technická stránka je teda pokálená hooooodně. Ta nudle to je hrozné a těch 30fps absolutně nechápu, hra nevypadá kdovíjak úžasně, pohyb je při takových fps klasicky plynulýneplynulý, kostrbatý, navíc jsem cítil inputlag. Tady někdo něco hodně pohnojil. Taková zhovadilost mi teda místo na SSD zabírat nebude, okamžitě mažu.
    • Hráno na konzoli a žádná starost. Velice slušná a dobře vypadající psycho-survival-horor hra. Až na ten zbytečnej závěr. Ale jinak potlesk k Tango.
      • To je možný, na konzolích jsou obecně menší nároky, ale na PC je to hrůza. Já si prostě potrpím na technickou kvalitu a výhody PC. Konzoli mám jen na pár her typu Mortal Kombat.
        • To já taky, ale po žkusenostech je PC na hraní už druhořadý. Chci-li si užít hru bezproblémů a mám-li o takovou hru zájem, potom preferuju jinou verzi než tu na počítače. Ve výsledku hra vypadá vlastně stejně, funguje v drtivé většině případů jak má, můžu se líp soustředit na samotnou hru a její hratelnost a ve finále jsem tak jako hráč spokojenější. Taky jsem tomu dřív nevěřil a držel se zuby nehty počítače, ale už plno her a lidí v diskuzích prokázalo, že se na PC hrát prostě nedají. Tohle se mi na krabičce a páčkovači ještě nestalo a těžím z toho.
          • Tak ono jde o to hlavně jaké máš PC, pokud herní (rozuměj ne pomalé), tak už z principu u většiny her nabídne lepší kvalitu a tím nemyslím jen grafiku (od detailů, rozlišení až po plynulost - ta je pro mě zásadní - pokud ti stačí konzoloidních 30fps s dropama.. uff). Další věc je, že na této platformě máš mnohem, mohem víc her a že sem tam vyjde nějaký domrvený port (často rozuměj hra je stejně blbá jako na konzoli viz konkrétně tahle třeba), tak ať, je spoust jiných lepších. Kl+myš je lepší (ano je) a pokud se nějaký druh hry líp ovládá na jiném zařízení, k PC si připojím cokoliv od gamepadu až po klávesnici. To už je individuální. Důlležitá je možnost volby, konzole je brutálně omezená, tam si nenastavíš absolutně nic. Další věc je cena her, moderská komunita a rozsáhlé možnosti všeho možného. Takhle bychom mohli pokračovat, ale je to zbytečné, pokud se ti ať už z jakéhokoliv důvodu líp hraje na konzoli, užij si to. Já bych PC neměnil ani za nic.

            Jinými slovy pokud napíšeš, že plno her se hraje na konzoli líp, tak si u mě blázen, protože je to přesně naopak. Respektive záleží, jaký typ hráče jsi. Pokud casual, konzole ti může vyhovovat. Pokud to myslíš trochu vážněji, rozuměj potrpíš si na kvalitě a důležitých detailech (tím nemyslím grafické), PC je jasná volba.
            • Právě proto, že to myslím s hraním některých titulů vážně, tak konzole. Exkluzivní výborné hry jako Armu, Knights of honor, Total war sérii, Commandos, Sudden strike a Blitzkrieg můžu v mém případě hrát na počítači, to na to bohatě stačí. Ale ostatní tituly, počínaje těmahle akčníma adventurama, zvlášť od mistrů z Japonska, kteří tyhle hry na konzole dělat začali, tudíž priorita odrážející výhody, a potom některýma střílečkama konče, to konzole obstojně zvládne i když ty parametry mohou být pochopitelně někde jinde. Já patřím k lidem, kteří si možná všimnou, ale pokud hra jede jak má a nědělá to zbytečný kejkle, tak potom to je jen pár čísel sem, pár tam a je jedno jestli je to počítač nebo konzole, obě platformy slouží hodně dobře, ale konzole momentálně mnohem líp a opravdu více vyhovuje. Na výsledek to ale nemá zkrátka vliv.

              Nevím jakým jsem hráčem ve vašich očích. Obecně na to hážu bobek, protože zahrát si mám co a na čem taky.
            • kennyB
              Ty děláš, jako kdyby konzolisti nehráli kvalitní hry. To, že ti stačí pcčko je jen tvoje věc. Kupřikladu já a pár lidí které znám hrají jak na pc, tak na konzoli, tak tu nepiš, jak jen na pc jsou kvalitní hry. Tím se totiž řadíš k těm mentálům, kteří k životu nic jiného nepotřebují *7*
  • Lukyz

    Další dvě gameplay videa z alfaverze hry Star Wars: Battlefront III.

    Hráno na gamepadu, FPS nebylo vyšší než 30 snímků - to se zase máme na co těšit *1*
    Beru to samozřejmě s nadsázkou jelikož jde o pre-alpha, jen doufejme aby to tak nakonec nedopadlo...
    • x11

      wtf precti si popisek u videa na yz je to build z roku 2007 zruseneho projektu.
      • Miserius
        To neumí, umí jen počítat FPS...
        • Lukyz
          Omlouvám se, z bleskovky jsem nepoznal, že nejde o nic aktuálního *4*
          • "...videa z alfaverze hry..." — aktualni, neaktualni, alfa verze her takhle zkratka vypadaji. Naznacuji oc by melo ve finalni verzi jit a jaka je tvurci vize — v tomhle pripade pramalo zajimaveho.

            Posledni Star Wars hry na ktery rad vzpominam jsou Republic Comando a prvni The Force Unleashed.
  • Keyz

    Tam se pořád aktivně komentuje *1*

    http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-227726/
    • Jack1947
      Tak hlavně aby pak KC dopadlo hodně dobře, aby ten hejt byl oprávněný. No i když zase nesnse srovnání taková hra no.
      • Keyz
        Ta zrovna o část s logickou architektury a reagování NPC na to co hráč udělá nemám obavu. Tohle bylo již v Mafii 1 a 2. Tam necpali stavby s divným rozložením apod.
        • mafia nebola fantasy rpg ale kopia stareho mesta, nedalo sa tam vojst do ziadnej budovy ani interagovat so ziadnym npc. Jedina vynimka bol ten kratky main quest. kc je snad o dost ambicioznejsie
          • Jo, jenže v TES vždycky vykládali o válkách s velkýma armádama, a o tom jak jsou některé města příšerně důležitá apod. a pak ti v takových super důležitých městech žije 30 lidí :D To by jedna válka vyhladila celý Tamriel. TES by těch pár nepřístupných budov, které by dotvářeli pocit velkoměsta, taky neuškodilo
            • Asi by to v tom engine neutiahli konzole. Herny svet je od Morrowindu tak zmenseny, ze tu nema zmysel hladat akykolvek suvis s realitou. Ved podla lore mali mat tieto provincie snad miliony obyvatelov.
  • Lukyz

    Důvod proč stále čekáme na Half Life 3

    *1*

    http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/a0PNzxB_700b.jpg
    • ta vpravo vypada jak Michaela Dolinova.
    • Keyz
      Vypadá tam společensky unaven *15*
    • ringmancz
      https://www.youtube.com/watch?v=GSDY2LwYie4

      snažil se Gabe, ale fakt to nešlo
    • La_Furia_Roja
      Škoda, že si na něho nevidí... fine sluts *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit