Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doktor Emmet Brown si udělal pauzu od výzkumu Proudového kapacitátoru, aby Vám mohl říci něco...

    Je Proudový Kapacitor oficiální překlad který byl v českém dabingu? Před časem když sem hrál Back to the future mě napadlo jak se Flux Capactior asi překládá. Tak mě zajímá jestli jste si na to vzpomněli, a nebo si to jenom narychlo vycucali z prstu? *3*
    • Preed
      no ja to poznam ako prudovy kapacitator :)
    • Ve filmu to prelozili myslim jako Indukcni Kondenzator.
      V kazdem pripade je Proudovy Kapacitator spatne (nebo preklep) *4*. Capacitor je cesky kondenzator, takze to neni spravne ani primym, ani filmovym prekladem (vzhledem k tomu, ze se jedna o smyslene zarizeni, mohli si to prelozit jak chteli).
      Klidne to mohli prelozit jako Indukcni Kapacitor, znelo by to (IMHO) vic "cool". Primy preklad zni prilis obycejne (Tokovy Kondenzator) :)
  • Jack1947

    Vývojáři Need for Speed: Rivals se rozhodli pro systém AllDrive na úkor vyššího počtu (60) FPS.

    To je trochu o necem jinym , nez s kolegou The crew.
    • Koukám, ty tu dneska komentuješ jak div(n)ej.
      • Jack1947
        Ja , nevim nak sem se do toho zabral, vcera s pocinaje(rhuladem(a nak me to ted chytlo). *15*
  • x_ander

    Scénář k filmu Mass Effect dopsán. Snímek se zaměří na příběh velitele Sheparda a soustředit...

    Točit Mass effect film s Shepem jako hlavní postavou a ještě kopírovat příběh hry je naprostý nesmysl. Hra je svým rozmachem daleko větší než by film kdy mohl být. Mass effect má úžasný svět, který si rozhodně (dobrý) film zaslouží, ale proč to nepojmout jinak? Proč nevymyslet jinou hlavní postavu (buď úplně novou nebo použít některou vedlejší ze hry), která bude prožívat svůj příbeh, a Shepard se tam klidně jako vedlejší role objevit může. Ale jinak to imho nemá naději na úspěch - fandové budou naštvaní a ostatní nebude film zajímat.
  • Witcher 3 20eček

    Pokud ho ještě někdo nemá, na Gogu nyní za krásnou cenu, konec hlášení.
    • Mart9
      Za dva roky bude ještě levněji. Dřív se k němu stejně nedostanu.
  • ucho

    Borderlands 2

    http://www.greenmangaming.com/s/cz/cs/pc/games/rpgs/borderlands-2-and-season-pass/

    krásná akce, no kdybych s tím minulý týden nechvátal, ušetřím deset dolarů :)
    • Spades
      Radši si počkám na GOTY. S tím season passem to pěkně zesrali teda...
    • To jo a mat desat dolarov a nemat desat dolarov je rozdiel dvadsat dolarov :)
      • Miserius
        Jeste ze jsi mu to vysvetlil *15*
        • Mal by inac fungovat aj tento kupon na -10% *1*
          • Ehm
            GMG10-U49LX-GAE17
  • Verbal po games.cz

    Tož inspirující diskuze. Přepokládam, že půlka příspěvku je od Veskoslava, ale já to s ním mám opačně. Já mu fandím, je to takový naš Verbal, samozřejmě není tak vtipný ani pohotový a ani tak chytrý jako Verbal, ale je to náš hlavní troll čili od mě máš bod a držím pěsti a hlavně to nezdávej.
    • Jack1947
      Cetl jsem si jeho CSFD profil, tedkanc a uch tohle je fakt neco co se nedeje kazdy den... vlastne rok ani vice let. Radsi 50 Veskoslavu nebo i vice, treba polovina Games nez toto.
      *11* *12*
  • Jack1947

    Novinky/Games

    Když máme ve škole kompy a já tám trávím přestávku čtu si ty Novinky.cz co zde vídám jaké to je ... ty diskuze hlavně a nechápu jak někdo může napsat že tady to je už jak na novinkách že je komunita nějaká toxičtější nebo co lol... ty žvásty co tam občas vyplodí lidé a tak, néé je to sranda a občas větší jak tady já se tam chodím pobavit. Že je to tady horší jak tam tak s tím vysosně nesouhlasím a to si vemte že by tam měli psát nejen reálné jména ale ještě z místa pobytu. (aspon takto tam píší)

    Takže blbec co řekne že tady to je jak na novinkách ttak je hloupý, těch pár trollů vás jako rozhází nebo co? néé vlastně zato můžu já zhouba Games.cz. *15* *12*
    Jsem rád že tady není identifikace dle jména páč mám radši nicky né jména a bylo by to až moc násilné (beztak by si kařdý vymyslel nějaké smyšlené jméno)

    Nevím no, ale vyjádřit jsem se "musel" .

    Tím chci říct že ani na jiných diskuzích obecně to nebude lepší ale házet to tady do špíny která tu vůbec není a řekl bych že komunita tu je možná jedna z nejlepších... toho si je třeba vážit.
    • Ronox
      Spíš jde o to, že se to tu stále stáčí k OT. Jednou se to stočí do válek PC vs zbytek světa, pak hardcore hráči vs casual, pak nostalgici vs mlaďoši, warez vs nakupování, steam vs no-drm atd.
  • Obrazem: Cosplay na motivy Dogmeata z Fallout 4.

    "Does he block the doors for you?"

    Asi tak..
    https://www.youtube.com/watch?v=tnfeEQJ_43U

    *15* *15*
    • jakubc
      Jenže to jen hráč zapomněl sebrat další item, jehož pach by mohl Dogmeat sledovat... Sice se pod nohy a do dveří plete, ale není takhle statický. A i kdyby ano, můžeš mu dát rozkaz, ať někam běží. To já ho spíš jednou s lootem poslal do Sanctuary a pak jsem ho asi hodinu hledal, než jsem ho našel v psí boudě na druhé straně osady... :-D Každopádně je na prd, hledání itemů/beden je moc zdlouhavé a ostatní charaktery jsou díky zbraním užitečnější a lze s nima aspoň nějak komunikovat. (+ nemám moc psy rád :-D )
      • Jj u tohohle zrovna jo, ale dost podobne se mi to stavalo skoro pri kazdem prozkoumavani domu. A kdyz na tebe bezi sebevrazednej mutant s tou blikaci bombou tak na rozkaz aby unhul moc casu neni :D
  • Hanzales

    Playstation 4 bude mít ten nejsilnější launch line-up, jaké kdy Sony mělo, říká viceprezident Michael...

    Na tohle jsem zvědavý nejvíce. Střádám asi tak jako tak, už jen kvůli temu DriveClubu, ale lineup her při vydání nové konzole je hodně důležitý. Tak nějak tiše doufám, že člověk nebude ze začátku vědět co dřív hrát, ale na(ne)štěstí ty peneženy nebývají bezedné, mno. Tak jako tak, čim více kvalitních her hned ze startu, tím lépe, že :)
    • God-of-War

      Beyond Good & Evil 2 se blíží, vzkázal CEO UbiSoft.

      Ten driveClub vypadal neskutečně, to je fakt... Taky šetřim, kde se dá:))))
  • Nejenom na Steamu či GoGu probíhají velké vánoční slevy a výprodeje. Svou vlastní akci s názvem Totální...

    Hele, jak je teď ve slevě Deus ex director's cut, nevíte, jestli pro tuhle verzi existuje čeština?
    • Kdybych shanel cestinu ja, poptaval bych ji T A D Y :)
      • EDIT

        http://deusex.herniweb.cz/news/ – kdyz clovek neni prihlaseny, tak diskuze nebere html kod odkazu v prispevku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit