Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi tam chybí TW Warhammer3, to je také slušná strategie.

  • jurb83

    Absolutne ignorovanie indie titulov mi otvara nozik vo vrecku. Co tak Beyon all Reason https://www.beyondallreason.info  open RedAlert https://www.openra.net a dalsie a dalsie...???

  • Nějak mi  tam chybí Original War. Možná ve své době neslavila takové úspěchy jako jiné zmíněné hry, ale i po těch letech mě stále baví a dle mého názoru je to neprávem opomíjená hra.

  • Paulika

    Ještě tam hoďte Populous a Tropico a máte to komplet ;-)

  • Moc pekny clanok, vidim ze je tu zhava ale zbytocna diskusia o tom ako to kdo vidi

    Velmi ma tesi aj novovznikajuci nastupca supreme commander:forged alliance ->  sanctuary: shattered sun

    V dohladnej dobe si musim spravit cas na warno

    • Tuberian Sun... dobrý, no.

  • od doby kdy jsem vyzkousel warcraft 3 a starcraft 2 je pro mne path finding a obecne ovladani jednotek ve vsech ostatnich rts strasne otravny a nezabavny

  • kovadlinka

    Upřímně je mnohem více RTS, které si zaslouží pozornost, než ohraný WarCraft a StarCraft... Jmenovitě Supreme Commander: Forged Aliances, série Homeworld (jak remaster prvních dvou dílů, tak povedený Deserts of Kharak nebo i nejnovější třetí díl, který sice zaostává příběhem, ale hraje se výborně), LOtR: BfME 1&2, Star Wars: Empirie at War včetně datadisku Forces of Coruption, Beyond All Reason (takový nástupce Supreme Commander), Ashes of Singularity: Escalation (opět zajímavý nástupce Supreme Commander), Wargame: Red Dragon taky má stále co nabídnout, Steel Division 2  (druhoválečný bratříček série Wargame), Warhammer 40 000: Dawn of War 1&2 (obzvláště s módem Ultimate Apocalypse pro první díl nebo módy Eternal nebo Codex Edition pro druhý díl), Genesis Rising: The Universal Crusader (stará ale velmi pěkná RTS se zajímavými prvky), Iron Harvest, Sins of Solar Empire (na tenhle klenot se často zapomíná, zvláště výborná je s datadiskem Rebelion)

    A ještě by se jich spousta našla 

    • Derp_1337

      Taky mě poslední díl Homeworld zklamal hlavní příběhovou linku. Je to fakt škoda, protože to sráží na výsledné kvalitě hry.

    • To je samozřejmě blbost, jelikož článek je o klasických RTS stylu CaC, což desert of Kharak, War3, Stell division nebo tak absolutně nesplňují 

  • exoslav

    - Battle for Middle Earth

    - Supreme Commander

    - Warcraft 3

    - Stronghold

    Všechny ostatní RTS jsou zcela zbytečné, stačí vám výše uvedené.

    • Stronghold není klasická RTS 

      • V článku není subžánr explicitně vymezen, což považuju za chybu článku, protože pak to může vypadat, že má redakce omezený přehled. Strongholdy i Homeworldy totiž jednoznačně jsou RTS. Možná ne úplně nejklasičtější, ale jsou. Taky se dá napsat, že Doom Ethernal není FPS, protože jsou tam RPG prvky, ale bude to pravda jen, pokud ten subžánr hodně omezíš.

    • Veskoslav

      Blbost.

    • Dawn of War 1 a 2

  • Kde je Empire Earth, Red Alert 2 a Stronghold? Tyhle klenoty tam ostudne nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit