Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslím že se to opravdu dalo čekat. Vyhraje ten s nejlepším marketingem.
  • Ten GTA screenshot je z PC verze? ;)
    • Je z Wii.
  • Jack1947
    GHOSTS na 2. miste? No to me ani uz neprekvapuje. *3*
  • Sakra tak já nemám ani jednu z těchto her a asi to ani neplánuji. Bohužel nejsem IN. Tak snad příště. Chtěl bych vidět i žebříčky Evropy nebo třeba z Ruska.
    • Tak to pěkně kecáš, žes nehrál ani jednu. Takovy pohadky si povidej detem
      • Opravdu jsem nehrál ani jednu z těchto her.
      • Já taky nehrál ani jednu z těhle her...jako PCčkář jsem docela utřel s jedničkou v mém osobním žebříčku, která je shodou okolností jedničkou i tohoto. Takže až GéTéÁčko vyleze i na PC, tak beru a tím to u mě asi celkem hasne.
        Po CoD už tolik nebažním (naposledy hráno MW3) a s AC mám několik dílů skluz a ne zrovna dostatek času to dohnat. Minecraftové mánii jsem se díkybohu (ve smyslu, že by mě kompletně pohltila) vyhnul. Sportovní hry osobně pokládám za nejubožejší formu počítačové zábavy (osobní názor, prosím, neukamenujte mne za to *3* ) a Disney Infinity...tak o tom, že to je hra jsem se dozvěděl až v tomto článku *15*
      • Ja hral jenom Minecraft, zbytek je komercni odpad. Premyslel jsem nad BF4, ale nemam zajem hrat hru s nefunkcnim netcodem a chcipat za rohem. *3*
    • V Rusku jsou možná tak žebříčky v počtu ilegálního stažení :D
      • Co jsem četl tak steam si v Rusku vede hodně dobře a sám Gabe říkal že to byl dobrej krok začít v Rusku.
  • kennyB
    Super, teď tu bude i hádka o tom, kdo je větší američan *1*
    • Miserius
      To je přece jasný, ten kdo viděl víc NFL zápasů *1*
      • Keyz
        A sežral více jídla ve fastfoodech, taky má doma ideálně kulomet s brokovnicí dohromady + auto s motorem od kamiónu. *3*
        • Hlavně, že Češi jsou nejtlustší národ Evropy. A ve Fastfoodech je v každým totálně narváno a žerou tam i předškolní děcka
          • Volavka - ty se budeš pohoršovat nad inteligencí zdejších diskutujících a sám píšeš blitky že češi jsou tlustí? No a i kdyby byli? Co je tobě do toho? Zavři už prosím tě hubu...
            • Pane, Vy jste blb.
          • Keyz
            http://news.yahoo.com/blogs/news/america-fattest-obese-un-144341236.html

            USA jsou na tom již lépe. Co mě ale zarazilo je hodně arabských zemích co jsou v první desítce.
            • P.King: U nás je neuvěřitelně hodně lidí s lehkou obezitou, o nichž bychom na první pohled ani neřekli, že jsou nějak moc tlustí. USA naopak vyniká v morbidní obezitě nejvyššího kalibru. Odtud ten vizuální rozdíl.
            • jsou tam tři, pokud se nemýlím, to neni zas tak moc...
            • Mě by jen zajímalo podle čeho to určují, mě se například nikdo neptal ani nefotil kolik vlastně vážím .. nebo v ČR na ulici zastavily deset tlustejch lidí a určily, že jsme nejtlustší národ v Evropě ? Já v mém okolí například znám jen pár obézních lidí ... Tak nevím.
            • Do pár let je máme.
  • Tady je to rádoby každej znalec na všechno. Od Rugby až po bůh víí co.... A antiamerické názory si nechte na novinky.cz, tam se taková tupá elita srocuje.
    • Zmier sa s tym ze nie kazdy miluje ameriku ako ty.
      • Já byl aspoň byl nějaký čas v Atlantě, takže jsem poznal jejích náturu a lidi jsou to opravdu vstřícní a milí. Potíž je, že Češi jsou šíleně malí a zakrnělí ve své podstatě. Čest vy jímkám.
        • já byl nějakej čas v NY, a byl to humus, USA sem měl rád dokud sem nic nevěděl, takže tak 15 let zpátky... Dnes dám thumbs up Rusku a je mi jedno, že je to momentalne out. Ocenuju svobodu, kdo nepochopil, že svoboda a americkej sen v USA uz DÁVNO skončily, má státy rád dodnes
        • Divotvurce
          A řekl bys to samé i o amerických politicích, kteří vždy někde rozpoutají nějakou nesmyslnou válku?
          • Jako každá velmoc... v historii i současnosti...
            • Divotvurce
              To je jasný, když na to mají, tak proč by to nezkusili. Je to hnus. A nejhorší je, že Spojeným státům to spousta lidí žere.
        • To samé i Slováci... *3* to je ještě horší než Češi.
          • A úplně nejhorší jsou ti, kteří generalizují. Čest vyjímkám.
            • To není generalizace, to je životní zkušenost...
    • Seš v česku. Tady je každej odbornik na všechno.
      • Já to chápu někde na novinkách apod., kde vládne omezenost, ale tady od hráčů čili mladé generace bych nečekal předsudky a takové šílené moralizovaní...
        • Děláš si konečník? Na všech forech a tomhle to platí desetinásobně je omezenost hlavní vlastnost členů fora. Pokud chceš vidět kvalitní fora, zajdi se podívat na nějaké odborné forum, které se netýká politiky nebo her. *3*

          Internetová fora jsou 90+ % hnoje a tu a tam pár zajímavých názorů. Já si ale rád přečtu jak hnůj, tak zajímavý názory. U hnoje se zasměju, u zajímavých názorů se něco dozvím, poučím se, zamyslím se. *3*
          • Sem naivní no :) Tady jsem čekal větší poměr inteligentních ku blbým. Opak je pravdou.
            • To nechápu proč. Games.cz jsou proslulý svým forem plným "duchaplnosti". *3*
  • Krásna ukážka skomercionalizovanej Ameriky ! A bohužiaľ väčšina sveta sa po nich opičí .
  • v americe nejprodavanejsi a nektere tady nemaji ani vlastni článek
    • Delat clanek na Madden, by bylo asi vcelku hloupe. Pokud chces videt sport vygoogluj si Rugby.
      • Ale on se bavi o Madennu ne o ragby...
  • Nemam ani jedno, ale nebranil bych se jen AC4, kdybych nemel co jineho hrat.
    • Ale on se bavi o Madennu ne o ragby..
      • Patri o trosku vic:)
        • to máš fuk, by si nikdo ani nevšim :)
  • kdyz vidim herni vkus americanu,vubec se nedivim,ze nam ty h0vny servirujou taky...
    • Miserius
      Velmi, velmi podobnej zebricek ma i ČR *3*
      • taky pravda,ale je to proto,ze je o to v CR zajem a nebo proto,ze proste neni nic jinyho a neni z ceho vybirat?
        neverim,ze by se ten odpad tak prodaval,kdyby nabizeli i jinaci(kvalitnejsi) hry jak bugfield nebo copy of duty ci fifa 2328
        • Miserius
          Podle me jsou tu kvalitnejsi hry, Arkham Origins, Rayman Legends, The Last of Us, mozna i ten Bioshock Infinite...
          To jen ukazuje kolik lidí to hraje "relaxačně" a vuebc to neřeší (viz Škromach na facebooku o Battlu 4)
          • bože, ty jedeš škromacha na fb? :) obě ty věci smrdí
      • Pethulla
        Jo, viděl bych to podobně, akorát místo am.fotbalu a basketu tady budou fotbal a hokej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit