Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to máš fuk, by si nikdo ani nevšim :)
  • já byl nějakej čas v NY, a byl to humus, USA sem měl rád dokud sem nic nevěděl, takže tak 15 let zpátky... Dnes dám thumbs up Rusku a je mi jedno, že je to momentalne out. Ocenuju svobodu, kdo nepochopil, že svoboda a americkej sen v USA uz DÁVNO skončily, má státy rád dodnes
  • bože, ty jedeš škromacha na fb? :) obě ty věci smrdí
  • myslím že se to opravdu dalo čekat. Vyhraje ten s nejlepším marketingem.
  • Je z Wii.
  • Ten GTA screenshot je z PC verze? ;)
  • Skutečnost je taková, že v dřevních dobách fotbalu, ještě před kodifikací, se kdosi rozhodl hrát rukama, což ale bylo neslučitelné s hrou výlučně nohama. A tak vzniklo "protorugby", ze kterého se vyvinulo dnešní patnáctkové, třináctkové, sedmičkové rugby i americký fotbal. Čistě technicky se ten sport ve všech variantách jmenuje "rugby football". Normální fotbal se plným jménem jmenuje "association fooball", z onoho -soc- vznikla zkratka "soccer". Trapné to je, ale korektní.
  • P.King: U nás je neuvěřitelně hodně lidí s lehkou obezitou, o nichž bychom na první pohled ani neřekli, že jsou nějak moc tlustí. USA naopak vyniká v morbidní obezitě nejvyššího kalibru. Odtud ten vizuální rozdíl.
  • Co jsem četl tak steam si v Rusku vede hodně dobře a sám Gabe říkal že to byl dobrej krok začít v Rusku.
  • Opravdu jsem nehrál ani jednu z těchto her.
  • Jack1947
    GHOSTS na 2. miste? No to me ani uz neprekvapuje. *3*
  • Já taky nehrál ani jednu z těhle her...jako PCčkář jsem docela utřel s jedničkou v mém osobním žebříčku, která je shodou okolností jedničkou i tohoto. Takže až GéTéÁčko vyleze i na PC, tak beru a tím to u mě asi celkem hasne.
    Po CoD už tolik nebažním (naposledy hráno MW3) a s AC mám několik dílů skluz a ne zrovna dostatek času to dohnat. Minecraftové mánii jsem se díkybohu (ve smyslu, že by mě kompletně pohltila) vyhnul. Sportovní hry osobně pokládám za nejubožejší formu počítačové zábavy (osobní názor, prosím, neukamenujte mne za to *3* ) a Disney Infinity...tak o tom, že to je hra jsem se dozvěděl až v tomto článku *15*
  • Mě je úplně jedno, jestli je to americký, nebo jiný sport. Stejně se to klidně vyjádřím k jiným variantám a derivátům rugby (či jiného sportu), které stejným způsobem idiotizují kvalitní původní koncept. Že jsou to právě amíci, kdo takových idiotizací vymysleli několik, není můj problém. Na rozdíl od vás zarytých amerikanofilů já na národnost nehledím.
  • Už ze samotného faktu, že to nazýváš jen "fotbal", je docela jasné, kdo je tu zaujatý.
    Tvá srovnání jsou lichá: korfbal není derivát basketbalu a florbal není derivát hokeje. Americký fotbal je historicky derivát původního předschizmatického rugby, a označení za kastrát je můj osobní názor. Názor založený na znalosti několika lidí, kteří hrají různá rugby a zkusili si amrický fotbal.
    Chrániče hrají klíčovou roli v tom, že hráč amerického fotbalu nemusí myslet - prostě vletí všude (čímž neříkám, že se u toho nemusí zranit a že to nemusí bolet). Hráč rugby si každý střet pořádně rozmyslí (bolí všechno a víc) a pokud může, upřednostní konstruktivní řešení.
    Celá ta tvoje "taktika" (nepleť si prosím taktiku a strategii, ta s tím nemá nic společného) amerického fotbalu je úplně směšná ve srovnání s komplexností patnáctkového rugby, kde každý hráč neustále musí hrát pozičně. V americkém fotbalu na tom v praxi nezáleží, protože obrovskou část hry překoná onen hod vpřed po rozehře. Obrana v americkém fotbalu stojí a padá na chytání jednotlivců, v rugby vyloženě na "zabezpečení perimetru", abych použil vojenský žargon. Taktická složitost amerického fotbalu je asi tak na úrovni sedmičkového rugby - skoro žádná. A fakt, že komentátorům žereš ten jejich komický entuziasmus z taktiky amerického fotbalu, jen dále posiluje moje přesvědčení, že jsi silně zaujatý.
  • jsou tam tři, pokud se nemýlím, to neni zas tak moc...
  • Mě by jen zajímalo podle čeho to určují, mě se například nikdo neptal ani nefotil kolik vlastně vážím .. nebo v ČR na ulici zastavily deset tlustejch lidí a určily, že jsme nejtlustší národ v Evropě ? Já v mém okolí například znám jen pár obézních lidí ... Tak nevím.
  • Ja hral jenom Minecraft, zbytek je komercni odpad. Premyslel jsem nad BF4, ale nemam zajem hrat hru s nefunkcnim netcodem a chcipat za rohem. *3*
  • Tak to pěkně kecáš, žes nehrál ani jednu. Takovy pohadky si povidej detem
  • Pane, Vy jste blb.
  • Volavka - ty se budeš pohoršovat nad inteligencí zdejších diskutujících a sám píšeš blitky že češi jsou tlustí? No a i kdyby byli? Co je tobě do toho? Zavři už prosím tě hubu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit