Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nechápu proč. Games.cz jsou proslulý svým forem plným "duchaplnosti". *3*
  • No, tak to opravdu pako jseš.
  • V Rusku jsou možná tak žebříčky v počtu ilegálního stažení :D
  • Sakra tak já nemám ani jednu z těchto her a asi to ani neplánuji. Bohužel nejsem IN. Tak snad příště. Chtěl bych vidět i žebříčky Evropy nebo třeba z Ruska.
  • CRYPT
    S prominutim tady jsem na games serveru, kde ctu ty tve slaboduche vyplachy tveho choreho mozku. Pricemz jedinne s cim jsi se stotoznil je s nemyslnym blabolenim o nicem a statistikou, kterou ma kazdy vis kde.
  • Divotvurce
    To je jasný, když na to mají, tak proč by to nezkusili. Je to hnus. A nejhorší je, že Spojeným státům to spousta lidí žere.
  • Sem naivní no :) Tady jsem čekal větší poměr inteligentních ku blbým. Opak je pravdou.
  • Do pár let je máme.
  • Tady si v Česku, on je Brouk Pytlík....
  • Děláš si konečník? Na všech forech a tomhle to platí desetinásobně je omezenost hlavní vlastnost členů fora. Pokud chceš vidět kvalitní fora, zajdi se podívat na nějaké odborné forum, které se netýká politiky nebo her. *3*

    Internetová fora jsou 90+ % hnoje a tu a tam pár zajímavých názorů. Já si ale rád přečtu jak hnůj, tak zajímavý názory. U hnoje se zasměju, u zajímavých názorů se něco dozvím, poučím se, zamyslím se. *3*
  • Keyz
    http://news.yahoo.com/blogs/news/america-fattest-obese-un-144341236.html

    USA jsou na tom již lépe. Co mě ale zarazilo je hodně arabských zemích co jsou v první desítce.
  • Jako každá velmoc... v historii i současnosti...
  • Hlavně, že Češi jsou nejtlustší národ Evropy. A ve Fastfoodech je v každým totálně narváno a žerou tam i předškolní děcka
  • Keyz
    A sežral více jídla ve fastfoodech, taky má doma ideálně kulomet s brokovnicí dohromady + auto s motorem od kamiónu. *3*
  • Divotvurce
    A řekl bys to samé i o amerických politicích, kteří vždy někde rozpoutají nějakou nesmyslnou válku?
  • Miserius
    To je přece jasný, ten kdo viděl víc NFL zápasů *1*
  • To není generalizace, to je životní zkušenost...
  • A úplně nejhorší jsou ti, kteří generalizují. Čest vyjímkám.
  • kennyB
    Super, teď tu bude i hádka o tom, kdo je větší američan *1*
  • Myslím, že je zbytečné tady argumentovat, tady ti na to lidi serou. Je to americký sport takže už z principu to musí být horší než rugby. Předsudků je nezbavíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit