Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander

    Už jsem to tu někde psal, ale za mě je zklamani Nintendo. Switch Pro neřeším, ten podle mě nikdy nebude (ty "zaručene" zprávy se objevuji už tři roky, navíc Nintendo na začátku roku oficiálně řeklo, že letos žádný hardware oznamovat nebudou, takže fakt nevím, kdo co čekal). Ale kromě traileru na Botw 2 vlastne nic zásadního. Kde je třetí Bayonetta? Kde je port/remaster Metroid Prime trilogie? Kde je Metroid prime 4? Port Super Mario Galaxy 2? Nový Mario v hlavní sérii?  Kde je port Persony 5? Ideálně i nový Astral chain? 

  • Derp_1337

    Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin? Je vidět, že Square Enix myslel na hráče a chtěl je všechny pobavit takovým patosem, že se z toho strhne smršť MEME. Moje zatím nejoblíbější video:

    https://www.youtube.com/watch?v=-xC3HMkNqLY


    PS: z počátku toho traileru Stranger of Paradise:FFO si většina diváků myslela, že se jedná trailer na nový Kingdom Hearts. Pak přišla vlná zklamání. Ale pak někdo poznamenal, že pokud zamění v traileru každou zmínku slova "chaos" za slovo "darkness", tak se vskutku jedná o trailer na Kingdom Hearts 😂


    PPS: Battle Royale ze světa Vampire: The Masquarade ? To je jako vtip? To si tvůrci vážně myslí, že na tohle jsme čekali těch 17 let? 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit