Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten princip se mi líbí,...že bych už asi nekupoval další generaci konzolí. Uvidíme jak se to rozjede.

  • skaven

      co viac dodat: Stadia

  • Diky ne

  • victor

    I have a dream  ....  GeForce Now s vlastním virtuálním strojem a svou Steam knihovničkou , místo zastaralého monetizačního konceptu půjčovny od Google Stadia ....

    Sakra v betatestu jsem to zažil a nechci od streamovacích služeb už nic menšího ... 

  • Nevěřím v úspěch. A vlastně tomu ani úspěch nepřeji. Naštěstí Google se s tím většinou nemaze a hodně věcí prostě zařízne. Myslím, že tohle bude jedna z dalších... 

    • na druhou stranu, kdyby to fungovalo, zajímala by mě reakce HW trhu

      • twicer

        Pokud se nepletu tak ten hardware někde stejně musí být, z božské energie ten výkon nepřichází :)

        • jasně, ale kdyby teoreticky většina hráčů v ČR hrála tímto způsobem, najednou by tu nebyl odbyt herních pc/komponent. Všechno by nakoupil Google za velkoobchodní ceny v US - nesrovnatelně nižší než to kupujem my tady. Je to kravina, nikdy se to nestane, jen mi to přijde jako zajímavá skoro až apokalyptická představa 😉

          • tak problem je spis v kvalite pripojeni ne? kdyby se vyresilo tohle, tak si myslim ze by to bylo super, protoze by mohl existovat HW 1000x vykonnejsi nez si obyc hrac muze dovolit a tomu by i odpovidaly hry

      • victor

        Však placatých ""herních"" notebooků s Intel grafikami jsou plné sklady už teď  ....

    • Jack1947

      Proč ne, selhání by nebylo hanba když už selhalo tolik předtím 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit