Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verapohlova

    Je hezké, že fandíte českým hrám, ale dát téhle hrůze 7 bodů je přešlap, že se divím že tu recenzi někdo podepsal. Hra je nehratelná, na hraní si najděte další ruce, protože si je tady přelámete. Využit refundační program. 

    • ripper

      Co jiného by taky mohla napsat Věra Pohlová :-D

    • TheRKD

  • triptich

    na túto hru som veľmi zvedavý. vyplní mi nejaký ten zimný večer. vďaka za recenziu.

  • Bohužel zklamání, dabing super, hra od českých tvůrců, ALE ovládání a hratelnost totální katastrofa....

    • RavenSpector

      Naprostý souhlas. Zkusil jsem demo a ovládání je dokonale tragické. A jelikož existuje dobrých her na několik lidských životů tak s tímto se trápit ve svých letech vážně nehodlám. Škoda, protože jinak mě to co se týče příběhu dost zaujalo


  • Já jsem Backer, ale nehrál jsem ani demo, až teď hru, a s tím ovládáním jsem se opravdu nesžil. Duufám, že vznikne nějaký patch na ovládání myší, které bych u hry z izometrického pohledu čekal spíš.

  • cNNk

    Doufam, ze tato hra dostane vice prostoru hlavne ve svete a to proto, ze jde asi o nejpristupnejsi hru pro zrakove hendikepovane. Doufa, ze si z toho vezme priklad co nejvic dalsich studii a otevre svet her dokoran i teto skupine hracu.

  • Stephano

    Hru jsem zafinancoval z několika důvodů. 1. Oblast, taky jsem Slezan. 2. Nápad 3. Grafické zpracování 4. Mix žánrů.


    Za mně příjemná hra, která se trošku podobá Inquisitorovi. Super nápady, ale nedotaženost.  Na boj se dá zvyknout, stejně na kameru. Je to výzva. A za to jsem rád. Charaktery jsou moc fajn. Dabing se povedl, vzhledem k tomu, že je nízkorozpočtový oproti jiným hrám (Mafie, KC, Polda). Až se hra opraví, bude ještě lepší. Já neměl žádné glitche ani bugy v betě. Co se týče soubojů, chápu, že je tam realtime. Udělat takový soubojový systém je fuška. Examina nebo Achilles Untold Legend jsou na tom podobně. Chce to hodně trpělivosti a taktiky, což není na škodu. Doufám, že se budou Stíny prodávat jako housky na krámě, aby mohl vzniknout případně další obsah. Hru sleduji od prvního ohlášení. :) Díky všem, co přispěli i autorovi za dokončení. Má můj obdiv.

  • Najprv som sa potešil dobrým introm. Grafika mi nevadila a na
    otáčanie kamery sa dá zvyknúť. Ale čo som nerozchodil bolo ovládanie postavy.
    Najprv som si hovoril že je to akési pomalé a neohrabané, ale akonáhle
    zídem z cesty je to v podstate nehrateľné. Zaseknem sa na kríku,
    alebo tráve. A pre bojový systém platí to isté. O to viac ma to mrzí,
    že je to česká hra. Ale hral som len demo, ktoré mi pripadá ako beta verzia. Má niekto skúsenosti s full hrou?



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit