Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cacino

    Za mě bych doporučil Titanfall 2. 

    Kampaň se dá odehrát do 6 hodin. 

  • Navrhnu ještě Deliver Us the Moon.

  • REDO99

    Ja odporúčam Rime, Omno, Arise: A Simple Story všetko super oddychovky na 4 až 5 hodín. 

  • Krátké singleplayer hry?

    To ještě v dnešní době baví? V době, kdy každá druhá hra má naprosto zbytečně obrovský svět, zaplněný zbytečnostmi? Kde se příběh i atmosféra v tom zbytečném světě naprosto ztratí? 

    Kde jsou ty nářky, že je hra krátká a zábavná, když se u jiné můžu 150 hodin nudit a sbírat tisíc různých a zbytečných předmětů? 

  • ZOLLINO

    Krasne navazani na clanek, kdy bezny 40+ muz uz nema tolik casu na hrani behem tydne. Prispel sem i tam, prispeju i tady.

    Vitam tenhle seznam a dalsi tituly spomenute v diskuzi. Ja osobne si tech 90-120min denne delim na:

    1. multiplayer FPS kde se vybourim (momentalne World War 3)

    2. neco oddychoveho (napr hry z tohoto clanku), nebo spis nejakej tycoon, budovatelska strategie (momentalne Per Aspera) na uklidneni a uspati vsech 5 mozgovych bunek, co mi po celym dnu zustali vzhuru.

    Zda se, ze se pomalu tvori - jestli uz se davno nevytvorila - prvni generace hernich duchodcu. A tim to neni mysleno nijak pejorativne, nebo vzhledem k veku, kde za duchodce povazujeme 60+. Ale proste zatim co jsem nekdy presedel 8h pri Colin McRae Rallye 2 (jo s RBR to byli diskuse na noze), tak dnes uz nedokazu mlatit ten samej level stale dokola abych o level dal dostal nepruchodnou situaci na te same herni obtiznosti. ....................... Vitam taketo clanky, jen tak dal a diky.

  • Se sluchátky 👌

  • Jo a z jednohubek (rekneme na 5 az 6 hodin) bych jeste doporucil Trover saves the universe. Zejmena pokud vam sedi trosku absurdni a vulgarni humor ala Rick and Morty (stejny tvurce).

    Takze i kdyz je to po strance hratelnosti uplne normalni 3D hopsacka, tak diky dialogum jsem se tlemil od zacatku do konce a dohral to nekolikrat (kdykoliv jsem potreboval zvednout naladu)

  • Hzjena

    wut? U mě to bude asi s věkem horší, páč jsem u portálu strávil mnohem déle :D :D

  • zx_spektrum

    Souhlas s Hellblade: Senua’s Sacrifice, hrací doba taky okolo 8 hodin.

    Jednoduchý, ale zajímavý příběh, zasazený někde do 8. století, říznutý severskou mytologií a psychózou hlavní postavy.

    Autoři - Ninja Theory - si dali tu práci konzultovat psychózu a mentální nemoce s doktory a pacienty a to co vytvořili je z tohoto pohledu velmi realistické.

    Taky se autorům hodně povedlo performance a motion capture který si dělali celý in house a navíc díky souhře náhod našli pro hlavní postavu ( Senua) talent v podobě vlastní fotografky a video editorky. Způsob jakým to dokázala Melina Juergens zahrát je z mého pohledu zásadní.

    9/10, jeden z nejlepších herních zážitků poslední doby.

  • Super článek, některé z vyjmenovaných her už na mě dlouho čeká v knihovně a je to tak dlouho, že jsem zapomněl, že se dají zahrát tak rychle. Díky za připomenutí :)

    A souhlasím s Belugou, Hellblade: Senua's Sacrifice do seznamu jednoznačně patří.

  • Carnage666

    Moons of Madness, Soma, Conarium, Lust from Beyond série.

  • Fajn seznam pro pripad, kdy clovek nechce rozjizdet nic velkeho a chce necim zabit jeden vecer.

    Jen bych Stanley Parable protahl na 4 az 5 hodin diky nove rozsirene verzi.

    A pridal bych i Unfinished Swan a Brothers tale of two Sons. Skvele hry, co jde za vecer dohrat.

  • Za me chybi Hellblade: Senua’s sacrifice. 

    Prijemne akcni souboje, i kdyz relativne jednoduche, pricemz pribeh ma minimalne dve roviny - samotnou linku, kterou hra nijak neskryva (tj. hledani a zachrana milovaneho cloveka), a druhou, mnohem temnejsi ukazujici souboj hlavni hrdinky s psychickymi problemy. Za me tenkrat velmi prijemne prekvapeni, ktere se dnes da v akci poridit za 8-10€. 

  • Taky

    Za mě by zde sedělo Spec Ops: The line  🙂

  • vindalooo

    Kterýkoliv Call of duty ;)

  • Díky za článek. S věkem roste náklonnost ke krátkým hrám. 

    Překvapily mě tři hodiny u Portalu. Chvíli po vydání jsme to se spolužákem zvládli nejdřív za hodinu tři čtvrtě a hned jsme si to dali znova za padesát minut. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit