Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Otom jsem slyšel možná viděl ? jo to byla ta mlátička ze staré školy... ale 17 let je hrozněě dlouho... v té době jsem snad pc ani pořádné neměl :D
  • Tak to je parádní zpráva!! Jednička je i dnes skvělá hra.
  • parada. jeste tak kdyby se nekdo ujal pokracovani drakana, to by tez byla mnamka.
    • nightborne
      Ježiš jo, zase se proletět na Arokhovi... strašná srdcovka. Dneska teda totálně nehratelný, ale ze vzpomínek se mi rosej oči =)).
  • Konecneeeeeeeeaaaaaarrrghhhh!!!!!
  • Výborná zpráva!
  • Morraw
    Wau *14* Rune jsem se nahrál až až. V singlu pamatuju na trochu nezáživný a dlouhý začátek s kraby. V MP zase na parádní řezanice s mody na skvělém UT enginu.
    Mohli by jít na KS. Tam by je lidi určitě už dávno podpořili.
  • kubi-wan
    Mám radost z oznámení, nemám radost ze sanboxovýho craftícího open-worldu :/
  • To jsem hrál akorát v multiplayeru. Ufiknout někomu pracku a pak ho tou prackou umlátit. *1*
    Někdy letělo vzduchem i několik pracek a hlav najednou. Jediné co tam bylo špatně, byla nevyváženost zbraní ( obouruční sekera ). Fantasy Unreal Tournament.
    • Vlastně jsem s kámošem ještě hrál namodovanou kampaň, kdy jsme ji procházeli společně. Akorát jsme se tam mohli vzájemně čtvrtit a tak jsem se moc daleko nedostali. *1*
  • Patriku, Patriku! Správně se píše vikinský, ne vikingský :)
    Nakrmil jsem svého vnitřního grammar nazi a můžu jít zase pracovat.
    • Sypu si popel na hlavu *9* . Opraveno. Díky *3*
  • Sr_Lobo
    Rune byla pecka v bezvadném prostředí! Na pokračování se moc moc těšim! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit