Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komediální je že ani jedno není pravda. Vývojáři opravdu v kickstart kampani uvedli že hra bude DMR free. Ovšem zapomněli uvést že ještě před kampaní již měli vydavatele který následně trval na DMR.
    Aneb jak to schrnul jeden komentář na redditu.
    New meta in funding.
    1.Get a publisher for your game
    2. Start kickstarter campaign
    3. Profit
  • Darkness
    Update: Vývojář 2Dark se pod tíhou negativity rozhodl ze hry DENUVO odebrat.
  • Je to Vas problem jestli jste hru na KS sponzorovali a treba se z toho poucite.
    Ja jsem se uz driv u jiny hry taky spalil a od te doby proste za nic nezaplatim, dokud to nebude hotove a ja neuvidim za co presne platim.

    Ostatni autori to holt odnesou za ty prolhany.
  • Darkness
    Jak jsem již uváděl minule, bylo by vhodné do článku uvést, že autor hry původně přes Kickstarter slíbil absenci DRM ochrany. Následně vybral peníze a koupil do hry DENUVO.

    Takový přístup je nepřijatelný.
    • Na jednu stranu na tom už nesejde, protože ochrana 2dark byla nedávno prolomena, na stranu druhou opravdu věřím tomu, že to nebylo z hlavy vývojáře a že si Denuvo vydupal původně neplánovaný vydavatel, jak se řešilo na Steamu, takže bych to rozhodně neviděl tak, že byly na ochranu použity peníze vybrané od lidí.
    • Vakek
      A v čem ti přesně vadí Denuvo pokud nepočítám, že by si to eventuelně chtěl upirátit?
      • Tenhle druh DRM konstantně šifruje a dešifruje části obsahu a zapisuje je na disk. SSDčkám tím dost výrazně snižuje životnost. A taky na disku nechává data spojená s tímhle šifrováním i po odinstalování hry, ale to už je taková maličkost.
      • xxxy
        ide o princip ze nieco vopred slubil a ked mal prachy tak to nedodrzal, tie peniaze co pouzil na nakup denuva mohol vrazit do hry a spravit ju este lepsou
        • V techhle pripadech o principu nejvic rvou zlod...pardon, uzivatele SW nevlastnici oficialni licenci.
          • Dle mě zkušenosti i lidé, co si váží svých drahých SSD disků + nechtěj v systému zbytečnost co akorát žere výkon a k ničemu jim neni, vliv pirátství je minimální, Denuovo je prolomeno. Ale lhát na Kickstarteru, to se nedělá
      • Darkness
        Volba konkrétní DRM ochrany, pro kterou se vývojář rozhold, je celkem vedlejší. Příspěvkem jsem se snažil upozornit na fakt, že je vývojář 2Dark hajzl a nezaslouží si ani korunu ;)
        • Jsem tak rad, ze existuji lide, kteri nezadaji za svou praci penize a na vecech, ktere vyrobi, nepotrebuji vydelat...das mi na sebe kontakt?
          • Takových lidí je dost, měl bys to někdy taky zkusit *4*
            • Pak doufam, ze ty a ti, co te tak kvalitne vyplusovali delate zadara...jinak by jste byli tak trocha pokrytci...
        • TheGGG
          nikdy jsem neměl s denuvo žádný problém a u tak prosté a na HW nenáročné hry ani nikdo nemůže tvrdit, že si to chtěl prvně sosnout z torrentu a "vyzkoušet" kvůli optimalizaci, takže denuvo zde slušnému člověku nemůže vadit...
          • Očividně vůbec nechápeš co tím Darkness myslel
    • A nepřidal to tam jako další stretch goal, když zjistil, že vybral daleko víc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit