Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sporty jsou nuda ... Ale erotické "simulátory" se stahují jako divé . Možná tak totální konverze zvedne tržby ....
  • Nekdo z reklamniho se zamyslel nad tim, proc se vlastne lidi koukaji na tenis .. v podstate ma pravdu.
  • Tenis nemusim ale ta reklama je coool do vsech reklam bych dal toveto samice.....uplne do vsech pak bymelo vyznam se divat na reklamy a mozna i zjistit co vlastne chteji prodat... diky ra ni :-))
  • Top Spin4 jsem pořídil a spolu s PS Move je to velmi zábavná kombinace..jenom se nemůžu zbavit pocitu, že pohybové ovládání bylo do projektu přidáno na poslední chvíli a působí tedy, že je ušito trochu horkou jehlou..Nicméně po delším treniku to snad půjde..

    Jediná věc, která mě trochu irituje jeobtížnost..ve hře je pět možností nastavení - velmi jednoduchá, jednoduchá, středně obtížná, obtížná a velmi obtížná..Na středí porážím všechny, na obtížnou téměř nikoho..neříkám, že je to pouze chyba hry, asi se musím s ovládáním ještě trochu sžít, ale ten skok mi přijde trochu moc výraznej..

    Jo a ve 3D módu je to fakt bomba!! :)..
  • no Serena Williams mě na Top Spin 4 opravdu nenaláká...no dobře, jelikož nemám konzoli, tak by mě nenalákal vůbec nikdo, ale napadá mě pár hezčích tenistek, když už teda chtěj dělat takovejhle trailer
  • Tuny krve, střeva tečou proudem, mozek všude okolo po zdi, střelba, vraždy, násilý je O.K.
    Ale ukáže se nějaká né moc sexy prcina a hned je oheň na střeše.
    Ti Amíci jsou ale badna pokritců.
    • *1* to je kuli ratingu kámo...možná, že hry stahuješ nebo jsi prostě už starší a tak tě rating nezajímá. Každopádně ten mozek na stěně je označen PG-18 nebo dokonce M a nějaká né moc sexy černoška se objevuje u hry, co má PG-3...a to už je rozdíl. Proto ostatně ten humbuk...nikdo se nedívá rád nato, jak jejich 6-ti leté dítě slintá nad vnady tenistek...
  • celkom sa to da len mohly dat tu gmaerku kusok lepsiu a halvne bez "brejli" :) Serena je paradna zenska.. a niekto pisal ze nam rad "silnejsie nohy na zenach" bratuuu ked skusis zenu s priadnymi nohami v zivote by si to nenapisal :D

    Tento trailer je dost gycovy..ale zasa pre vysielanie od 18 00 alebo 20 00 dajme tomu aby sa cela amerika z toho nepoeala.. tak je to si myslim celkom dobra reklama.. zeny by mali MAKAT.. a potom sa nebudu cudovat ze maju faldy na rici aj na nohacha aj vsade inde.. niektore proste sa toho nemozu len tak zbavit..urcite choroby..ale nikdy som nevidel zenksu ktora by sa o seba starala a trcalo jej brucho spod letneho tricka..alebo ze by mala zosuverene cele nohy a zadok a neviem co... pokial nekysne na diske alebo doma pri chypsocha telke a facebooku..tka staci obetovat aspon 20-30 minut kazdy druhy den porianejsiemu treningu pripadne chodit niekde sa vyskakat...

    A este k tomu "vdaka tomu neexistujucemu bohu" ze Serena mala v tomto videu zahaleny hrudnik... lebo by to bolo az potom extremne sexi pre "slusny" americky medialny trh (prd). :)
    Grafika hry mohla byt lepsia.. skusime uvidime..dlho som nic tenisove nehra... asi od dob roland garros 2001 alebo 2003 ?.. neznam :D
  • Není to myšleno rasisticky, ale ta černoška mě šíleně odpuzuje :p
  • uroven te reklamy je tristni.A nejvic sexy?sem se pobavil *1*
  • ...aspoň maj nerdi nad čím..."přmýšlet" *1* Sranda musí být *3*
    PS: Chvílema to připomínalo úvod nějakého filmu agenta 007, akorát verzi z planety opic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit